• Sor
  • Bence

Mastürbasyonla aids bulaşır mı ya da oluşur mu?

elimin üstü kışın yara oluyo kabuklanıyo bide parmağımın kenarını stresten yoluyom şimdi mastürbasyon yapsam elimdeki yaraya değse aids olurmu ya da hıv

Güncellemeler:
ta rakadaslar kana meni ya da diğer sıvı degince aids oluyormuş olurmu öyle
ama abi bir arastirsaniza kan ile temas edince hiv oluyo sonra aids r ceviriyo diye yazıyor her yerde

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ya dalga geciyon ya da obsesifsin

• yemin ederim dalga gecmiyom obsesif im fakat tedavi yarıda kalmak zorunda kaldı ekonomik ve aileci nedenlerden dolayı

• Öncekileri Göster
    • bilmiyom valla abi kendi kendime ilaçlara devam bile etsem bundan sonra hastaneye gidemiyecegim doktor kontrolünde olmadığım için ilaçlar ya zarar gerçek ya da yetersiz gelecek hastaneye gitmem imkansız çok masraflı oluyo oraya gidip bir muayne zaten 400 tl hastane ismini istersen ben sana mesaj atarım tahlilleri 200 tl neye bakiyolar anlamiyomki her hastane aliyo kani kadar paramı olur ama bilmiyom benim bunu öyle ya da böyle yenmem lazım ben müzisyen olcam sanatçı olcam sahneye çıkmam lazım bunu

• Allah her daim yanında olsun.bilirim o hastaneleri sende haklısın.paylaşmak konuşmak istediğin bir konu olursa ben burdayım.gizliligimi kaldırıyorum

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...