• Sor
  • Bence

Sorum eskortluk yapan kızlar hakkında...

Genelde üniversiteye giden kızlar eskortluk yapıyor bunu neden yapıyorlar; ailelerine yük olmamak içinmi, seksi sevdikleri içinmi, lüks yaşamak içinmi, zevk aldıkları içinmi. Sizce ne olabilir başka Nezaman arasam hepsi üniversiteliler ve çok güzel kızlar buna neden ihtiyaç duyuyorlar

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• tabiki PARA.para ile tavlanamayacak kız yoktur Türkiye'de.

• Esasli laf

• Öncekileri Göster
    • iimiş.

• Yaniii

Kızlar Ne Diyor 7

• Halk arasında bunun adı farklı sanırım ...

• Yani

• Para.

• Para zevk istek

• para için başka birşey olamaz bence

• Para bu kadar kucuk dusururmu anlamiyorum

• Öncekileri Göster
    • Birak dimi sen hic gordunmu boyle birini

• görmedim

• sorsan hepsi ihtiyaç işte kolay değil geçinmek der ama asıl sorun edepte hayada arda...

• Sadece para icin diye dusunuyorum luks yasam takintisi icin olabilir

• Öncekileri Göster
    • olmaz tabi.

• Eve geldi bir gun cok sasirdim disarida gorsem tavlamak icin ugrasirdim yani

• işin içinde para varsa başlarım ona şimdi

• Para var cok para gercekten yaparmisin

• para para paraaa. zevk mevk falan sacma. dertleri para olmasa seksi sevdigi adamla yapar kasarlık yapmaz.

• bir gece kaldı benmle çok da güzel ağırladım çantasınada hakettiği parayı koydum daha nolsun

• Evet aynisi basima geldi

• para, para ve daha çok para için bence.

• Evet evet evet evet bencede aradim yine universitede okuyan bir kiz cikti daha 2 sinifta neler yapiyorlar

• Öncekileri Göster
    • evet.

• Emin ol zevlkli olmuyor ben biliyorum cok para verince her turlu seyi yapiyorlar sinirlari yok

Erkekler Ne Diyor 10

• kolay yoldan para kazanıp okulda hava atmak için

• Bencede okulda cok para harcayip iyi giyimle hava icin okuldaki erkekler istese vermezler

• kolay yoldan para kazanmak için tabiki

• unve gitmedim ama aile yok uzaktasin ozgursun guzel kizlar yakisikli erkekler bilemiyorum para lazimsa olabilir. unv seks ussu olmus

• Eskortluk ayrı bi terim , para karşılığı ilişkiye girmek ayrı terim.Eskort yurtdışında iş görüşmesine giden işadamlarına eşlik eden bayanlardır , çünkü gittiği yerlerde çoğu bayanlı erkekli çiftler vardır.Ancak bu işi farklı boyutlara taşıyanlarda var.

• Eskort kızlar bildiğim kadarı ile yatmazlar o erkeklerle sadece güzel bir akşam yemeği yerler ve muhabbet ederler.Daha sonra olay sonlanır.

• Turkiyede bunu parayla yapiyorlar ve iliskide var yani

• Tamam para ıle yapıyorlar ama çoğu ilişkiye girmiyor.Ayrıa girmek isteyen girer yani onların tercihi.

• burslarına hiç dokunmadan okulu bitirebiliyorlar.benmle beraber olan üniversiteli öyleydi mesela kız 3tane burs alıyordu hiç birinide çekmıyordu biliyordm çünkü bütünihtyaçlarını ben karşılıyordum.

• Evet haklisin

• hepsı bırden ama en onemlısı OLUMSUZ BABA FENOMENI baba bı kadının hayatında en buyuk etken tum hayatını etkıleyen bısey baba sevgısı yetersızse daıma baba gıbı sevgısı yetersız erkeklere cekılıyor kadınlar ,para gorunen sebeb ama tek sebeb degıl

• zevk we para içinn

• Geldi dun aksam bana ihtiyacim var dedi

• Para...

Yükleniyor...