Kızlar tahterevalliye yada bisiklete binerken bir şey hissediyor musunuz?

Geçen bi arkadaşımdan duydum dedi ki : Kızlar dedi tahterevalliye yada bisiklete binerken orgazm falan olabiliyolar yada zevk alabiliyolar dedi doğruluk payı nedir ? Eğer oluyorsa başka ne var böyle olan ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hiç öyle bir şey hissetmedim . bizim sevgilimle aramızda 20 cm filan boy farkı var , ben de biraz küçük sevimli bi tipim , yani yaşımı göstermiyorum . sevgilimin arkadaşı fotoğrafımızı çekiyodu sevgilimde komiklik olsun diye beni kucağına almıştı çocuğu gibi ama ben çok fena olmuştum . çaktırmamıştım tabi

• kucaga almak tahrikmi ediyor?

• hayır sevgilim olduğu için ve ilk defa bu kadar yakın hissettiğim için ona garip olmuştum . normalde pek yan yana bile olmayız , ne bileyim işte.

Kızlar Ne Diyor 19

• uuuu sen ne diosun ben yürürken bile oluyorum hatta hapşırırken falan off çok zevki oluyo töbe yarabbiiiiiiiiiiiiiii

• Gerçekten psikolojik problemin olduğunu düşünüyorum

• niye 20 yaşında binen yok mu ?

• biri seni keklemiş. ben hala fırsat buldukça bisiklete binerim bir kez bile ne tahrik oldum ne de orgazm.

• benim ilişkim bisikletle bir buçuk yıldır seviyeli :)

• tahrik olmak baska birşey degil

• Sen de deneyelimmi bu soruyu ? Otur bakiyim tahterevalliye yada bisiklete.

• Bir erkekle yıllarını geçirip orgazm nedir bilmeden ölen kadınlarla dolu dünya sen tahtarevalliyle orgazmdan söz ediyorsun.Kadınlar ruhen ,bedenen ve düşünce olarak bunları aynı dengeye getirmedenorgazm olamaz.Tahtaya hissiyat geliştiren bisiklet selesine ruhunu teslim eden kadınlar henüz bir ütopya olarak hafızalarınızı süsler.

• sapık mıyız biz

• bence sapıklıkla alakası yok...

• kizlar sapitti yeni nesil

• orgazm o kaddar kolay mı.Onlar tahrik olmakla karıştırıyor. Tahteravalli ile öyle bir samimiyetim olmadı yada bizikletle.Sadece baskıdan dolayı tahrik olursun o kadar.

• her kız tahrik olur mu?

• Öncekileri Göster
    • hmm..
      yani biseklete binen kızın niyetine göre değişiyor:)

• Aslında tahril olmaktan da ziyada uzun süreli baskı rahatsız eder sağlık açısından. Kısa süreli nedne olmasın ama süre uzadıkçça tahriği geçer rahatsızlık verir.

• bisiklet vetahterevalliye bindiğim yaşlarda aldığım tek zevk eğlenmekti

• zaten çocukken demiyoruz ki

• Bu soruyu okuduğumda tükürüğüyle boğulan ilk insan ünvanını elde edicektim az daha .ah tahterevalli seninde adın çıktı :(

• saçmalık öyle bi durum olsa idi millet onların üstünden ayrılmazdı:)

• Orgazm olmaz. Zevk alan olabilir. Ne niyetle bindiğine bağlı. Binecek bir şey bulamamıştır belki :((8888

• tahrik olunabilir ama orgazm olunmaz

• Biseklete ne niyetle bindiğine bağlı.

• sadece baskıdan dolayı tahrik olmadır o yoksa orgazm o kadar kolay değil

• ahahah offf :D

• yani :) ?

• Marjinal fikirmiş deniyecem

• dikkat et düşme :)

• Evet tabi sen ne diyosun otururken bile oluyoruuuzz :D :D

• bisiklet ve tahterevalliden hiç bu tarz beklentilerim olmadı.

• tamam mortuzluk ... sen niye bütün yazdığın şeylerde dalga geçiyosun doğru dürüst cevap bile vermiyosun çoğu kişnin sorularına

• Öncekileri Göster
    • lusa al beni, götür burdan:(

• Belkide beklemeliyiz ahahaha

Erkekler Ne Diyor 8

• bi abim at binici öğretmeni idi. Oldun bir kadın var. Burada ismini vermeyecem. Herkes tanır. O ata binip atın olduğu yerde zıplama hareketini yaptırımış.

• japonların vibratörlü bisikletini görmüş olmasın arkadaşın :)

• bu nasılda sapkınca bir düşünce böyle...bir kız tahrik olmak isterse..onlara gerek kalmadanda olabilir...sen kendinde dene bakalım..eminim sende ata binmenin seni tahrih edecegini umuyorsundur...olurya o da sana biner bellimi olur...:)

• öyle bişey olsaydı etrafında bi sürü bisikletli kız görebilirdin ve çocuk parklarında da fazlasıyla hatun olurdu sanırım

• Eşini orgazm'a ulaştıramayan erkek'ler ne yapacak o zaman ? Eve bisiklet veya tahterevalli mi alacak ? İlahi komedya... :)

• Keşke kadın orgazmı o kadar kolay erişilebilir bir noktada olsaydı.

• Orgazm olabilirler mi bilmiyorum, ama dedem ata, bisikletin önüne veya arkasına vs. benzer yerlere oturunca tahrik olduklarını söylemişti. onun için kadınlar dikkat edersen ata ve bisiklet motosikletin arkasına yan otururlardı eskiden. bacaklarını ayırıp erkekler gibi oturmazlardı. Bence daha açık ifade ile klitorisleri oturağa sürtündüğü için tahrik oluyorlar.

• deden mi demişti :)

• Öncekileri Göster
    • Bir git ya

• of ya of -pink, ne olacak senin bu halin :)

• ilk defa senden duydum bunu ama olabilir

Yükleniyor...