• Sor
  • Bence

Ateşli öpüşmek nasıl olur?

Ateşli öpüşmek nasıl olur?En iyi öpüşme şekli nedir? En ideal nasıl öpüşülür?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 9

• Dudaklarla birlikte dillerde işin içine girmeli. :)

• Dudak - Diş - Dil ...! 3D !İkinizin Nefesi Kesilene, Soluk Soluğa kalana kadar..

• bence hızlısı sadece yatakta hoş olabilir. Ama yok ben hissetmek istiyorum diyosan yavaş ve kararlı her zaman daha etkili. En azından benim için :)

• dillerin dansıdır ateşli öpüşmek,ıslak ama uzunca bir süre zaman zaman hızalanmak ve elleri de kullanmak...:)))))

• haywan gibi öpüşmektir... yapışacan bırakmaycan mucxxxx isin gercegiii bencee duyguların patlama noktasında super olur en Ateşlisi bence boyle olur..

• benim cevabima gelip bakire olsun temiz olsun diye cemkiriyorsun ama bakiyorum sen farkli sorular soruyorsun bu dusuncenden... ilginc

• üfff üffff sıktın ama :(((

• Öncekileri Göster
    • kaşındaysam sende kaşımak zorunda değilsin ki hem asıl sen kaşındın ben değil..

• yoo sonucta orada ben yazmisim cevap, sen altina gelip yorum yazandin

• Alt dudak karşı tarafa teslim edilir diller birbirine kenetlenir ve sonrasıda...devamı haftaya yabangülü :D

• :=))

• Öncekileri Göster
    • kızdan kıza fark var ama ...

• Devam edemezler biliyorum hemen geri ekilirler yeter dur demeye başlarlar 2 dk sonra

• Ateşli öpüşmek o anki duruma bağlıdır yaw :S mesela ben bazen kendime bile inanamıyorum bazende odun gibi oluorum. Ama ben gözler acık öpüşmeyi sevmiyorum artı dil cok önemlii :)) Dilin etkisi büyük gaz gibi düşün :))

• Dil +1

• yavaştan içerilere dogru düşünüyodum ama bu sevişme öncesi oluyor galiba :D

Kızlar Ne Diyor 4

• ateşli öpüşme iyidir ama sonra devamı kuvvetle muhtemel gelir

• her zaman ateşli öpüşmek istemiyo insan bazen karşı tarafın sevgisini hissetmek istiyo yumuşacık :)

• hissetmek tamamda yumuşacık ne :))

• Öncekileri Göster
    • her zaman yapılırsa sıkar ama, önce sevgilinin yüzü çok değerli bir şey tutuluyormuş gibi avuçlar içine alınır, dil dudakların çevresinde yavaşça gezdirilir... Üst dudak dille birlikte öpülür, gerisi serbest ama çamaşır makinesi gibi dili döndürüp durmamak lazım. Sevgilinin dilini emmek de güzeldir ama sert olunca insanın canı yanıyor yahu...

• bu arada öpüşürken baş sabit durmazsa daha etkili olur

• hiç biriniz doğru cevabı verememişsiniz, ben de vermeyeceğim sır kalsın bana :)

• bence yavaşca baslamak.. yavvastan hızlanmaya baslamak .. öperken onu hissetmek.. içinin kıpır kıpır olması.. kalp atışlarının hızlanmaya basladıgında.. hız vermektir dudaklara..

Yükleniyor...