Cinsel lişkide penisin kadının rahmine değmesi ayrı bir zevk haz verir mi yoksa olmasa da olur mu ?

Cinsel lişkide penisin kadının rahmine değmesi ayrı bir zevk haz verirmi yoksa olmasa da olurmu ?

Güncellemeler:
kadının zevk aldığı kısım 3-4 cm içerde diye bilgi mevcut demek doru değil kimi iyi diyor kimisi acı verir diyor ortada bir konu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Büyüğü istiyorlar daha girerken "acıyo" diye bağırıyorlar. Bizim kadınlarda sadece merak var. Bas bas bağırıp mutfağa su içmeye gidince bayılanı gördüm.

• hani belki alışmıştır acımaz ama bu sefer oralda sıkıntı olur be. oluyor da zaten.

kadınlarımız da "büyük" olsun takıntısı var ama hem vajinaya hem de ağza alırken hakkını veremiyorlar.

• Vallahi. Hatta yarım saat bayılı kalmış.

• hahaha çok güldüm :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Acı verir, ta rahme kadar yuh:/

• ben şanslı gruptayım 15 cm uzunluk 15 cm kalınlıı

• Evet :)

• çok uzun olmıycak kalın olucak o zaman her şey olunda merkez :)

• Öncekileri Göster
  • Tabikide evet

• kimizi acı verir dyor kimisi zevk verir ortada bir konu galiba

• sence kadınlar bu kadar zencileri neden istiyorlar dersin tabiki büyük olsun da her yerime girsin diye tabiki zevk verir

• yani ufak peniste olsa sorun yok çünkü kadının vajinası dar ve rahim yolu kısaymış

• nassıl kıymete binmek

• ben mesela ufacık ve daracık oluyormuş vajinaları kıymete bimyormuş girince :)

• Öncekileri Göster
  • acı verir.

• bana göre o konuda saçma istatistiklerde zenciler ile beyazlar pek fazla fark yok meksikalı latin amerikalıların daha büyükmüş pens boyları

• zencininki büyük ya o yüzden öyle bir örnek verdim.

• ila zencimi olması lazım bende değdiriyorum zenci değilim ama :(

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• ben bir kere sonuna kadar kökliyim dedim hatta yaparken dedim sonuna kadar sokcam bak dedim o sırada zevkten zor tamam dedi sonuna kadar köklediğimde ahh daha fazlasını istiyorum ben diyodu ama gözleri doldu yaşardı mal daha fazla olsa ölcek haberi yok :D

• Sıkıntılı bir acı verir. Öte yandan penis boyuna takıntılı erkekler zaten kadına acı vermenin onu iyi becermek olduğunu sanırlar. Penisi ufak olanlar bunu yapamayacakları için kompleks yaparken penisi büyük olanlarsa onu sokunca çok iş yaptıklarını düşünürler. Kadınların asıl önemli olan bir erkeğin nasıl seviştiğidir demelerine kulakları tıkalıdır bu erkek tiplemelerinin.

İri bir penisi olan erkeğin partnerine sıkıntı yaratmayacak teknikler konusunda kendisini geliştirmesi gerekir.

Rahme değdirmek konusu ise ne erkek ucunun rahme değdiğini düşünür ne de kadın rağmine bir şey sürttüğünü.

• Peki o zaman :))))

• isteyenler oluyor ama ?

• Bilginin doğru kısmı şöyle,

Kadını uyaran zevk almasını sağlayan sinir uçları özellikle klitoris ve çevresinde ayrıca vajinanın ağızdan itibaren ilk 3-4 santimetrelik bölümünde yer alır. bu şu demektir 10 santim derinlikte uyarılacağı sinir uçları mevcut değildir. Penis rahme giremez. Çok uzun olması durumunda rahim duvarlarına baskı yapar sadece. Bu da istenen bir durum değildir.

• değmemesine imkan yok zaten değmesi erkeğede haz verıyor

• her iki taraf içinde

• ağrı verir...

• Sert vurulmadi aci yumusak dokunuslar zevk verir

• evet bencede

Yükleniyor...