Penis büyütücü bitkisel ilaçlar işe yarıyor mu?

Evli-bekar,genç-yaşlı,bay ve bayanlara soruyorum:Penisi küçük erkek- lerden veya bayanların erkek arkadaşları veya eşlerinden penisi küçük olupta... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• gerektiği zamanlar penisin büyüyebiliyor ve yeteri kadar büyük kalabiliyosa boyunu dert etme gizli kullanıcı kardeşim. inan bana penisi 20 cm olan partnerim de oldu sanırım 14 civarında partnerim de oldu. içindeyken pek fark yok. sonuçta vajina penise göre esniyo. açıkcası benim seks esnasında erkek penisinden beklentim içerde yeteri kadar kalabilmesi.

penis boyunun etkisi sadece psikolojik. seni seven yada sevgiyi geçtim belki ilişki one night standdir erotik bulan bir partnerin olduktan sonra zaten psikolojik olarak penisin boyuyla edeceğin tatminin neredeyse hiç önemi kalmıyor.

mesela atıyorum ben jhonny depp'e bayılırım. eh kıvanç tatlıtuğ'un da gideri var. bana deselerki ikisi de senle sevişmek istiyo ama jhonny depp'in penisi 13 kıvanç'ın ki 23 cm, kesinlikle jhonny depp'i seçerim. öyle bişey işte. psikolojik yönden karşındaki insandan ne kadar etkilendiğin önemlidir. penisten beklenti de gereğinden önce içimizden çıkmamasıdır.