Penis büyütücü bitkisel ilaçlar işe yarıyor mu?

Evli-bekar,genç-yaşlı,bay ve bayanlara soruyorum:Penisi küçük erkek- lerden veya bayanların erkek arkadaşları veya eşlerinden penisi küçük olupta reklamlarda sıkca gördüğümüz penis büyütücü bitkisel ilaçlardan kullanıpta 7 cm büyüten varmı?Cevaplarınızı bekliyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• gerektiği zamanlar penisin büyüyebiliyor ve yeteri kadar büyük kalabiliyosa boyunu dert etme gizli kullanıcı kardeşim. inan bana penisi 20 cm olan partnerim de oldu sanırım 14 civarında partnerim de oldu. içindeyken pek fark yok. sonuçta vajina penise göre esniyo. açıkcası benim seks esnasında erkek penisinden beklentim içerde yeteri kadar kalabilmesi. penis boyunun etkisi sadece psikolojik. seni seven yada sevgiyi geçtim belki ilişki one night standdir erotik bulan bir partnerin olduktan sonra zaten psikolojik olarak penisin boyuyla edeceğin tatminin neredeyse hiç önemi kalmıyor.mesela atıyorum ben jhonny depp'e bayılırım. eh kıvanç tatlıtuğ'un da gideri var. bana deselerki ikisi de senle sevişmek istiyo ama jhonny depp'in penisi 13 kıvanç'ın ki 23 cm, kesinlikle jhonny depp'i seçerim. öyle bişey işte. psikolojik yönden karşındaki insandan ne kadar etkilendiğin önemlidir. penisten beklenti de gereğinden önce içimizden çıkmamasıdır.

Kızlar Ne Diyor 4

• hiç kullanmadım bilmiyorum

• yarıyo olsaydı akşama kadar on tane penis boyum ideal mi sorusu cevaplamazdık galiba...

• hayır ve onu kullanan erkekde beyin yoktur,kendine güven yoktur,herşeyi o sanar, oysa herşey o değildir, sex beyinde başlar ve akılla devam ettirilir eger keramet onda olsaydı...benim o tarz erkeklerle asla ve kesinlikle işim olmaz bu kadar !

• adam ne sormuş ? küçük oldugu için kompleks oldu- küçük olması önemlimidir diye sorsa;senin cevap, iyi oturucaktı.

• aynen öle... bildiği konularda cewap wersin herkes ya

• Evet yarıyor. Eşim kullanmıştı 2ay sonra 7cmlik bir büyüme oldu ve herhangi bir yan etkiside yok. Ama doktorumuza danıştık önce bi doktora gidin belirli yaş standartları var o ilaçların.

• gercekten öyle 7 cm büyüme oluyormu

• Öncekileri Göster
    • bunu orjinali bulmak zor internnet genelde sahte satıyorlar burda okuyorum bayanblar hep 15 cm diyor en iyi boy 12 cm 15 olsun istiyorum orjinali bulursam iyi faydasını gören biri konuşmak istiyorum

• ilaç nedir :)

Erkekler Ne Diyor 11

• 7 cm değil de, ilaçsız 4 cm büyütme yöntemi var link

• Sakin kullanma

• arkadaşlar lütfen piyasada satılan vakum hap gibi saçma yöntemlere inanmayınpenis büyüttüğü iddia edilen vakum pompaları veya şu ve bu gibi metotlar gerçek dışı palavradır hiç bir faydası yok penis büyüttüğü iddia eden vakum pompaları büyütmeyı bırakın penis sertleştiğinde içindeki kanı tutan kapakçıklara ters basınç yolu ile zarar vermekte ve sertleşme problemleri yaratmaktadır. hap yöntemleride güç ve libido artisi saglaması dısında bir etkisi yok kan dolasımını hızlandırdıklarını iddia ediyorlar hap bıraklıldıgı anda eskisinde ck daha beter hale döner son derece gereksiz ve para kazanmaya yöneliktir bagımlılık yapma riski de vardır.arkadaşlar kullanılması zararlıdır. Normal standartlardaki boylar için penis boyunuz ne ise o daha fazlası ancan ameliyet ile olabilir 12 cm den küçük degil ise böyle bir seye de gerek yok.

• rkadslar dunku verdguım cevap ynlıs olmus 25 dıcektım 15 yazmısım pardon

• uzama yok. gecikmede işe yarıyor. proextender işe yarıyor. pompa filan hikaye

• ben küçültenini arıyorum

• senin işin kolay kes kurtul :D

• kullanmamanı tavsiye ederim.. herşeyin doğalı en güzeli.. doğal yöntemlerle büyütme yollarını kullanabilirsin

• herseyin orjinali en iyisidir

• bi asker arkadaşım v-pills denen ilaçtan zehirlendiğini söylemişti hastaneye kaldırmışlar bayağı :)

• millete laf anlatana kadar iyileşmesin daha iyi

• sakın ınanma onlara gıt vakum al o daha etkılı bak ornegın bınım 18cmdı vakum kullandım sımdı 15cm gelıyo

• vakumda kullanmasın sanki gibi..

• Öncekileri Göster
    • abi naptın yaa :D gece gece koptum :D vakumun içini boşalt senin 3 cm orda kalmış :D

• gülmekten koptum ya. 3cm ye ne oldu..

• penis büyütücü olarak tam bilmiyorum ama, içeriginde gingseng olan başka bir mide hastalıgı için kullanıldı.beklenmedik şekilde penisde bir kaç cm büyüme oldu.

Yükleniyor...