• Sor
  • Bence

Kadınlar ne sıklıkla mastürbasyon yaparlar?

Kadınlar ne sıklıkla mastürbasyon yaparlar? Şimdiden cevaplar için teşekkürler..

Güncellemeler:
Hala daha genel bi cevap alamadım çoğunluk ne yapıyor benim merak ettiğim bu aslında...
Şahsi değil sizin gözlemlerinizle sizin cinsinizi hem kendinizi hemde kızların genelinin ne yaptığı hakında bir cevap istiyorum aslında...

En İyi Görüş

• ben haftada en fazla 2 defa yaparım bazen hiç yapmam belli olmuyor yani duruma göre hareket :) .Hangi ortamda derken ya yatakta yaparım ya da banyoda başka yaptığım ortam olmadı, fantezilerim ise sevgilimle seviştiğimi hayal ederim.

• sevgilin olmadan önce ilişki yaşamadan önce fantezin neydi bide genelde her kız bu sıklıkta yaprmı sence..

• Öncekileri Göster
    • ne şanslı bir hayal erkek arkadaşın varmış helal olsun çocuga valla :) herhalde süpermen gibi bir çocuk bu

• bu bi gerçek tirki erkekler ne kdar güzel parneri olsada başka bır kızı görse etklenir buda iskenderi çok seviyorsun ama onun üstüne tatlı yemek gibi bişey peki sizde bu mevcutmu erkek ardaşın varken başka birini hayal edip mastırbasyon yapmakk... gibi..

Kızlar Ne Diyor 3

• Her gun yapıyorum.

• ben yapmıyorum. her kız yapar diye bişey yok. iki kişi olmanın yerini tutmuyor. denedim birkaç kez ama hoşuma gitmedi.

• ama sonuçta yapmışsın :))

• Öncekileri Göster
    • erkek ardaşın çok sanslı bence yada sansız mı diyim en diyim:)) yemek yemsin sex le doyarsın sankis sen:))

• şanslı olduğunu söylüyor :) şu an eşim o kişi... :))

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne yapıyorlar mı? Ne yapacaklar kasıklarının arasına yastık alıp üzerinde gidip gelirler ya da elle okşayarak tatmin ederler. Ama benim asıl merak ettiğim, (bakireler konu dışı tabi) patlıcan salatalık gibi şeylerle tatmin olan var mı? :) Cidden merak ediyorum bunu. Açık yüreklilikle itiraf edip cevap verene teşekkür şimdiden.

• bu tahmin bana gerçek kendilerinden duyacağım bi cevap lazım yani senin patlican vs muhbbeti gibi ama genelde herkes yapıyormu yüzdelik oranı nedir bu yanii..

• dünyanın en meraklı insanı ben sanırdım. meğer benden daha meraklıları da varmış:=0

Yükleniyor...