Eşcinsel ilişki yaşıyorum, bu tür ilişkiler konusundaki düşünceleriniz nedir acaba?

Eşcinselim ve fırsat buldukça erkek arkadaşımla sevişiyoruz çok zevk alıyorum.Benim gibi eşcinsel ilişkilerden hoşlanan varmı ve ayrıca bu tür ilişkiler konusundaki düşünceleriniz nedir acaba

Güncellemeler:
Hakaret etmek isteyenlerle dini konularda nasihat vermek isteyenler cevap vermesin

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• dünyayı karşına alabilirsin. ben de dahil eminim destekçilerin olacaktır ;) ben hetoroseksüelim, yani hemcinslerime ilgi duymuyorum ama eşcinselliğe hiçbir şekilde karşı değilim.devam et.. sadece cinsel yolla bulaşabilen hastalıklara karşı temkinli olman hem senin hem de toplumun menfaatine olur.

Kızlar Ne Diyor 8

• Yaşının kaç oldugunu bilmiyorum Fakat gerçek bir eşcinsel olup olmadığının farkında mısın?Benım yaklaşaımım bu yönde..

• Gerçek bir eşcinselim ve 24 yaşındayım

• Ne anlatmak istediğimi yanlış anlamadığını umarım.

• bunu dalga geçmek yada küçümsemek gibi bir amaçla yazmıyorum gerçekten.. bir ara düşünmüştüm ks de eşcinseller yok mu diye.. varmış.. öğrenmiş olduk.

• Nasiyat vermiyorum saygı duyuyorum ama sıcak bakmıyorum adem ve havvacıyım.

• senin hayatın sonuçta ama tasvip ettiğim bir durum değil

• üzücü bişey tedavisi yokmu ya bunun

• kötü bi durum oldugunu düsünüyorum ama saygı duyarım bu senin hayatın diledigin gibi yasamalısın.

• keyfine bak.

• istediğinle sevişebilirsin ben olumlu bakıyorum. biseksüelim ben de mesela. hoş.

Erkekler Ne Diyor 16

• Nasıl veya ne şekilde yaşadığınız sadece sizi ilgilendirir .Kimliğinizden çok yaptıklarınızı burada belirtip , insanların düşüncelerini öğrenmek isteyip sonrada sadece hoşunuza gidecek cevapların yazılmasını istiyor olmanız , daha çok eleştiriye açık bir durum

• Eşcinsel hakları savunucusu genel başkanı değilim fakat gayet te kendi gibi düşünenlerle ortak paydada buluşmak için bir soru sormuş ve din silahı ile üzerine gelinmemesini istemiş

• Burada bunu paylaşıyor ise her türlü görüşe açık olmak zorundadır , burada belli bir kesime hitap etmek gibi bir durum söz konusu değil .

Din konusu açan birisinin dinsizler konuya yorum yapmasın dediğinde aynı anlayış ile olaya yaklaşıyorsanız haklısınız .

• Görüşüme veya yaşam biçimime katılabilirsiniz veya katılmayabilirsiniz saygı duyarım ama hakaret edici ve küçümseyici yorumlara saygı duymam ve bu tür yorumları yapanlarada iyi gözle bakmam.

• Herkesin günahı kendine ona bişey diyemem ama insan içinde belli etmeyin ama ahlak bozulmasın bari

• herkez bildigi gibi yaşar sende öyle yaşa takma

• eşcinsel ilişkilere saygı duymuyorum...midem kaldırmıyor...ileride çocuğum eşcinsel olsa bunu kabulllenemem sanırım...

• kadın olsam kesin lezbiyen olurdum.

• Biseksüelim.. herkesin hayatı kendine, 2 yıldır kız arkadaşım var erkeklerden de hoşlandığımı biliyor.

• Allah seni ıslah etsin ...

• sağlıklı değil be kardeşim. Yapma bu işi.

• Cinsellik hormonlarında bir klonlanma hatası var .d

• saygı duyarız..hayat senin

• ben canlı tabiatına aykırı buluyorum binlerce türden hayvan bile erkek dişi olarak eşleşiyor bilmem anlatabildimmi ?

• Önce saygılı olmayı öğren burada soruya cevap ver hakaret etme insan ol hayvanlardan sana ne biz insanız

• Öncekileri Göster
    • Şu anki sakalımı görsen testestoron hormonumun gayet iyi çalıştığını anlarsın. Eşcinselliğin hormonlarla alakası olduğu bilim tarafından çoktan çürütüldü. Bir gaye fazladan testestoron verirsen sadece cinsel isteğini daha da artırırsın, cinsel yönelimi değişmez. Zaten hormon testi yaptırmıştım normal çıkmıştı. Siz bilimsellikten uzak kulaktan dolma bilgilerinizle çok biliyormuş gibi yorum yapacağınıza, tıp ve ve psikoloji biliminin bu konuda ne dediğini araştırın başarılar..

• dünya sağlık örgütü ve amerikan psikayatri kurumu başta olmak üzere tüm saygın, evrensel bilim kuruluşları eşcinselliğin insanın doğasında olan 3 cinsel yönelimden biri olduğunu söylüyor. 40 yıl önce hastalık kapsamından çıkarıldı. Yani tedavi gibi bir durum söz konusu değil. Yapılan terapiler sadece eşcisnelleri toplumdaki homofobiden korumak için yapılıyor. Ayrıca bir bilimsel araştırmada gaylerin beyin yapısının hetero kadınlara, lezlerinde hetero erkeklere çok benzediği ortaya çıktı.

• pasif erkeğim..beni arkadsın olarak ekleyebilrisin :)

• Yadırgayanları anlayamıyorum. Nedir bu homofobiklik? Heteroseksüelim ama kimsenin homoseksüelliğini yargılayacak pozisyonda da değilim.

• demekki piyasada eşcinsel düşündüğümüzden çok daha fazla baksanıza kolaylıkla sevgili bulabiliyolar

• bi ara lut kavminin hikayesini ve helak oluş şeklini oku!

• dunya ahiret bacimsin :) bana yan gozle bakma da ne yaparsan yap

Yükleniyor...