Evlilikte seks hayatına renk vermek için değişik pozisyonlar nelerdir?

Merhaba arkadaşlar evliyim seks hayatına renk katmak için neler yapılabilir değişik tavsiye ettiğiniz pozisyonlar varmı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Burada sormak yerine eşinin ne istediğini sorsan çok daha mutlu bir evliliğin olacak. Daha birbirinizin isteklerini bile bilmiyorsunuz. İletişim kopukluğunun bu kadarı pes doğrusu. Arkadan, önden, tepeden diyelim çok mu şey değişecek sanıyorsun cinsel hayatında. Geç karşısına eşini yavaşça keşfet bir zahmet onunda seni keşfetmesine izin ver...

• elbetteki soruluyor farklılık heyecan katmak için zaten

• Soru cevap şeklinde mi mutlu bir cinsel hayatın olacak bende onu söylüyorum. Biraz zahmet edip eşinin ne istediğini ona sor buradaki cevaplar çok da faydalı olmayacak. Sormak iyidir ama doğru insana :) başka sorulara bakayım yeterince açık yazdım...

Erkekler Ne Diyor 26

• 70 var 71 var bunun üst modelleri mevcut :P

• onlar eskide kaldı şimdi 2012 var

• direk 2012 olmasın 2012 kalın 2012 ağır. 70 iyidir. büyüklere masall tadında

• 79856 pozisyonu bence iyi :)))kısacası kördüğüm pozisyonu :))

• nedense hep bacak omuz hoşuma gitmiştir :)

• benimde

• aynı anda hem çok sexy hemde çok doğal olmayı başarabilirsen renklenirsin.bunu şu yüzden söylüyorum,bazı kadınlar sexy olmak derdine fantezi iç çamaşırları falan giyip kendilerini değişik değişik triplere sokup çok sexy ve tahrik edici olduklarını sanarak nasıl bi yanılgı içinde olduklarının farkına varamıyorlar.eğer fantezi çamaşırlarla doğal durabilirsen sexy olursun

• Kaşık pozisyonu ile misyonerin üzerine tanımam onları dene daha fazla zevk alacaksın:)

• Kaşık pozisyonu hangisi la ? xD Bi tarif etsen müdür ?

• kaşık çatal gari ne denk gelirse şansına

• La bu bizim klasik uyuma şeklimiz .d

• EVLENMEYİN BU KADAR BASİT EVLİLİK DUYGULARI ÖLDÜRÜYORRRRRRR.ondan sonrada böle arayışlar içerisine giriyoruz hiç bekarlardan duydunuzmu böle sorunlar .bekarmısın zaten başlıbaşına renk her hareket pozisyon.

• Hayvanat bahçesinde sevişin çok egzotik olur

• sallanan sandalyede yapın

• cıx cıx cıx ...nefesini tut ben bırak diyene kadar bırakma :)

• :D

• sulu boya kullanıyorum

• ne gereksiz geyik komikmi sence

• Öncekileri Göster
    • Bende Rocco dan ders aldım, ama bu aralar işler kesat. Napcaz müdür ?

• müdür değil.. yöneticiiiii iii ... kendı ayağından asılacak koyoun bul...

• Yatakta fahise gibi davran bnce bagir

• Ev'in her bölüm'ünü seks'te doya doya kullanabilirsiniz...iç giyim'de farklı tarz ve model'ler giyebilirsiniz..ön sevişme'nizi uzun tutmaya özen gösterin..kolay gelsin..iyi çalışmalar..

• bence kucağına al dudaklarına yapış yavaş yavaş hareket ederseniz tadına doyum olmaz.

• ben kucağıma aliyim ne yaptın sen ya bence ben onun kucağına geçsem daha uygun olur

• bir sure sonra yapacak baska bisey kalmiyo maalesef,herseyi tuketiyosun

• pozisyondan ziyade mekanları değiştir bence.. mesela mağazaların giyinme kabini heyecanlı olabilir...

• teşekkür daha devamı gelicek sanırım

• Öncekileri Göster
    • bence bu pozisyon güzel hiç denemedim

• bence harika ama sandalye yerine sağlam bir yer seç sandalye kayabilir

• Müdür bunlar iimiş ...

• eet

• Takdir ettim, saygı duydum, sevdim, beğendim, kutladım!

• arkayı dene

• onu ben istemiyorum onun içinde çok lüzum değil zaten

• Çift başlı ejderha , bir yumurtada iki civciv daha çok var ..

• daha açarsak anlayamadım

• Öncekileri Göster
    • Oyuncak değil sizin birleşmelerinizden oluyor bunlar ismleri böyle.

• Ahahaah, öldüm lan xD

• eşininle konuş ve zevklerini öğren,sonra kendini tanı ve kendi zevklerini öğren

• bacak omza doggy...

• link burdan seç ...

• bu link süpermiş teşekkür.ler

• eyw..:)

• kocan sırtustu yatsın, sen sırtustu kocanın göğsune yat. içindeyken o göğüslerini tutsun. ve sımsıkı sana sarılsın. altttan da tempolu olarak devam etsin. boynunu öperken veya emerken göğüslerini sıkar ve içinde devam eder.sen doggy olarak uzan. o ayaklarını dizlerinin yanına koysun. ve jokey gibi ayakta dursun. o şekilde saat 11 yönünden saat 6 yönüne ilerlesin... ikinizin de çok hoşuna gidecektir.

• eşim sırtüstü ben onun üstünde sırt üstü çok güzel oluyo ama vajinaya girişi tam beceremiyoruz bunda:)

• çok özür dilerim ama hep kocan seni değil bu kezde sen kocanı yap yani yap derken vibratör kullanma tabiki

• sanırım demek istediğin üste sen çık diyosun yapıyorum zaten onu

• eşinin testisiyle anüsü arasını oral yap çok farklı olacaktır eminim

• eğer değişik zevkler isitiyorsan eşine anal yalat bi bayan arkadaşım istemişti acayip zevk almıştı dene bence

Kızlar Ne Diyor 3

• liseli eteği giy

• ama corabı unutmasın

• arkadaşım bacaklarımı omuzlara atmayı tek geçerim.. harika bi duygu ve lezzet...

• o ne ya penguenden başka bişi yokmuydu :)

• haha çok tatlılar

Yükleniyor...