• Sor
  • Bence

''Eğlendir beni'' ne demek yani?

Cinsel hayatımız oldukça renkli, stirptiz, kucak dansı v.s böyle olmasına rağmen kocam başlıktaki sözü çok sık der oldu yatak da. hatta bazen sadece benim or..umsun der. bu fantezi genel yaygın mıdır? bu cümlelerin altında ne var?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kaarıma diyeceğim laf değil

• niye? rutin bir ilişkimiz yok ama onu da dikkate alın.

• Öncekileri Göster
    • argo kullanırım hakaret etmem, o*m demem ama başka türden şeyler derim, ya da yaparm

• tarz meselesi.

Erkekler Ne Diyor 13

• Azıcık hayal gücü + beyin ile bu işin altından kalkarsınız :D

• ne bilelim amk gazetesi kocana sor madem o süylüyo

• cevabın yoksa zahmet etmeseydin parmaklarına klavye için.

• sorunu merak ettim ama sacma ulan adamla sen evlisin sen yaşıyosun biz ne bilelim adamın ne demek istediğini en iyi sen bilirsin bunu

• Daha ne istiyomuş çıkıp masada dansöz kıyafeti giyip oynamadığın kalmış? Buldu kıllısını arıyo derler ona!... Tamam işte, bir o*nun yapacağı herşeyi yapmışın, daha ne olsun ? Yani yanlış anlama, her kadın kocasının o*suda olmalıdır, ben zaten bunu savunuyorum, şahsına bir hakaret olarak anlama.

• hakaret değil zaten argo tarzı da biraz şaşırdım bu sözüne sadece:)

• Öncekileri Göster
    • Bak bir alttaki \|/ iyi yorumlamış, ver odunu :D

• denemek lazım:)

• evet bende çok severim oros...msun demeyi. sıkıntı yok sadece boşalmak gibi. yağ falanda sürüyor musunuz?

• Ben senin kocan kadar geniş birini görmedim fantezi olsun die benim oruspumsun denmez p**evenk lafı yapıstırcaktın o nasıl hitap bir bayana öyle dneir mi hele ki karısına ondan sana koca olmaz

• ver odunu demek

• yakında sıkılır senden aldatır seni

• neden sıkılır?

• Öncekileri Göster
    • sıkılmış ki böyle şeyler istiyor senden

• ilk duyunca akla dediğin gelebilir evet ama bizim ilişkimiz hiç rutin değil ki. eşimde argo konuşur sıkılma olsa anlarım:) tersine bana aşık fazlasıyla.

• buna ilişkinin bokunu çıkarmak diyoruz

• açar mısın?

• Sen kendini nasıl hissediyorsan

• kötü hissetmiyorum.

• Öncekileri Göster
    • ha yok o hep öyleydi zaten.

• Kendisini gaza getirirdir arabaya benzin koymak gibi bir sey

• Senin hoşuna gidiyorsa sorun yok. Böyle olanlar var. Kimileri açık söyleyemez ama ister kimileri de soyler. Kimileri de sevmez.. burda onemli olan senin sevip sevmemen.

• sevmediğim tarz değil.

• O zaman sorun yok :) öyle daha tutkulu olursunuz.

• kocan komikmis :) iyi demiş valla

• öyledir:)

• o cümle de çoştur, herzaman kin de farklı olsun anlamı yatıyor

Kızlar Ne Diyor 7

• hayır çok iğrenç bence ne demek benim o*msun karısına hemde hiç hoş değil ak akrşına konuş bence

• al işte bana o sözü kullanan bir erkekten öyle bir soğurumki fırına atsalar bile ısınmam tekrar

• kötü anlam çıkmaz budnan hep

• Ayrılır bu demedi deme

• çoğu öyle demiş ama niye?

• şakasına dahi olsa eşler birbirlerine argo içerikli bel altı sıfatlar kullanmamalı bence, evlilikte saygı bittimi herşey biter

• Ben senin oruspunmuyum karınmı deyip ağzının ortasına tokadı yapıştıracaksın one lan öyle!

• bu fantezi yaygın değil. bizde herseyi yaşarız ama böyle şeyler duymadım. or..luk alcaltici bir meslek yani aynı şeyi bana soylese bozulurum. eglendir beni de neymiş sanki malsin da te Allahım

• eşim oldukça argo konuşur ama yatakta.

Yükleniyor...