• Sor
  • Bence

Kadınlar sekste en çok nelerden hoşlanırlar?

Kızlar sorum size. Açık ve net seks esnasında neler yapılmasından hoşlanıyorsunuz? Ya da sevdiğiniz pozisyonlar vs.vs.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ben farklı şeyler denemekten hoşlanıyorum.Farklı mekanlar denemekten. Ya da fantezileri gerçekleştirmekten..

Kızlar Ne Diyor 6

• adrenaliiiiin !

• ruh halime göre değişir eğer duygusalsam erkek arkadaşımın romantik ve nazik bir şekilde yaklaşmasından hoşlanırım ama eğer çok enerjiksem keyfim yerindeyse sert davranmasından saçımdan asılmasından sımsıkı sarılmasından ya da boynumdan tutup sertçe kendine çekip öpmesinden hoşlanırım. ve genelde enerjik olurum.

• bende romantik birleşmelerden hoşlanırım böyle saçlarımla oynamasını kulağıma bişiler fısıldaması öpmesi çok hoşuma gider

• hiç birinden =)

• rahibe misin niye ki :))

• Öncekileri Göster
    • sanırım tıbbi bır rahatsızlığın var bence bır jınekoloğa gorun ılerde buyuk sorunlara sebep olabılır ostrojenın az salgılanıyodur belkı belkı menepozdasındır ama uzulme gecer :D

• hayır cnm ne münasebet.. hiç bi rahatsızlıgım yok şükürler olsun.. sadece suan istemediğim için.. ve böyle birseyde yaparsam sadece 1 kişi ile olsun istiyorum.. yoksa bizde onları yapmayı iyi biliyoruz..(şüphen olmasın)

• ben romantık seksden hoşlanırım yani aşkla meydana gelmiş bi ilişki olmalı yavaş doknuşlar, kulağıma fısıldanan güzel sözler ve bikaç saat sürmesi vazgecemedıklerımden.

• sekste hersey mubahtır ve herseyden hoslanırım

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...