Erkek boşalınca doruğa ulaşmış mı oluyor?

Erkek arkadaşımı ellerimle boşalttım. Tatmin olmuş mudur? Boşalması yeterince zevk aldığınn göstergesi mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tatmin olmuştur tabikide evet zevk almasa boşalamaz zaten.

Erkekler Ne Diyor 20

• doruğa ulaşınca boşalıyoruz ...

• zevk almıştır ama.vajinanın olduğu yerde ellerin onu tatmin etmemiştir

• boşalmadan 2-3 sn öncesi ,astral seyahat gibi..

• tatmin olmuştur erkekler kendi eliylede yapar ama bir bayanın elinden olması ona göre daha haz vericidir

• peki siz kızlar boşaldığınızda tatmn oluyomusunz?

• Erkek ruhen doyuma ulaşmasada boşalabilir. Fiziksel olarak mümkün. Doyuma ulaşmak ancak partnerinin kollarında mutlu olduğunu gözlerinde görüp, nefesinde bunu hissettiğinde olur.

• azda olsa fızıksel olarak olmusturr

• Son nokta bosalmaktir.

• boşaltmışsan zevkten boşalmıstır az mantıklı dusun yanı yeterınce zevk vermeseydın puff diye sönerdi :D

• Evet desem yeterli sanırım.

• onun aklında senin vajina varken olmamıştır ama yinede hoşuna gitmiştir

• alakası yok her erkek kendi eliylede yapabiliyo bunu rahatlamak için ama cinsel birleşmede alınan haz çok daha farklı

• bizmısss

• Bosalirken ilk ani varya fiskirma ani isde ordan anlarsin cok zevk alip almadigini

• Şöyle diyim kendi elimi kullandığımda bile başlıyorum yapmaya 1 dk sonra boşalıyorum boşalırken kasıklarım titriyor ve içimden bi şey gidiyor yani bide sen yapmışsın o işi düşünemiyorum yani 2 kat daha fazla zevk almıştır. (Bu arada sağ elden sola geçtiğin zaman bile his farklı oluyor öyle diyim yani)

• soyle genel bi kani var sanki...erkekler bosaldigi zaman tatmin oluyormus...tatmin olmak baska,bosalmak baska...aslinda cinsellikte her pozisyonun verdigi zevk bambaskadir..ve bazi pozisyonlar da erkekleri tatmin etmeyebilir..cok basima gelmistir artik bitse de kurtulsam bu cileden diye dusunmuslugum...

• nirvanaya ulaşıyoruz:)

• hayır o başlangıç :))

• Cinsel birleşmeyle alcağı zevki asla alamaz

• üzülme ama yastığa sürtünerek te boşalıyoruz

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkekler için final boşalmak olduğuna tatmin olmuştur

• tahrik oldu biyolojik olarak sonuca vardı demek bence daha doğru. Ne kadar zevk aldı kendi bilir. Ama evet sen ona boşalma zevkini tattrmışsın. Tatmin olmuş elle boşaltılma konusunda. Zevk aldıysa tekrarı olur.

Yükleniyor...