Duş altında ilişki yaşamak nasıl bir durum?

Duşta,küvette,havuzda veya denizde ilişki yaşayan var mı nasıl bir fantazi,farklı bir zevki var mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hepsinin zevki ayri. yalniz jakuziyi unutmussun :)

• ()

• hehe :D

• sorması benden,ilavesi senden oldu

Kızlar Ne Diyor 9

• ilişkiye girmedim ama deniz yatağıyla açılıp sevgilim üzerinde yatarken oral yaparak boşalttım ve de bundan çok zevk aldım

• yaşadım zevk almadım.

• yanlış pozisyon olabilir

• suyun sıcaklığı ile ilgili problem olduğunu düşünüyorum yada kabinle ilgili sıkıntı

• Denizde! Soğuksa deniz bir de... Çok ilginçti.

• benimde fantezim deniz. Denizle yaptım ama denizde yapmadım ::))) Nerde ve nasıl oldu anlatabilirmisin. Gerekirse mesajla

• öncesini düşünmeden sonrasını düşünmem,tek taraflı değil bu zevk,öyle bencillik olur.birlikte olmalı ki tadı çıksın

• Sizin için öyle tabi! :)

• Öncekileri Göster
  • dusta bı kere yapmıstık:)) cok guzeldı ıslak ıslak ınsanın daha bı hosuna gıdıyor:) bı kerede kuvetı su doldurmustuk ama ole bı bırlesme olmadı ama oda guzeldı:)

• anlatılmazzz yaşanır ;)

• sevişmeden uyumalıyım anlşmadan olmelyım:)) ayakta suyun altında:)

• hepsinde yasadım ama anlatmak tarif etmek mümkün değil yaşamak lazım :9

• tabi tarif edilmez bu duygular..kek tarifi değil ki bu..yaşanması gerek..

• denizde okadarda hoş değil küveti bilemiycemmm

• ok :)

• daha ne zaman büyüdünde ne zaman dendin sen çocuksun. Git kumda oyna.

• Denizde kimse görmüyor küvette çok zevkli oohh

• (=

• gizli mesajların gözünü seveyim ben..nasılda içini dökmüş hanfendi..bide ferahlıyor ohh diye..yarasın..

• Anlaşılan zevki çok farklı ve zirvede

Erkekler Ne Diyor 18

• Denizde olmaz bu iş kimse sallmasın olurda olmaz.Kızların içine su kaçıyor ilk etapta üşüyor haliyle ama jakuziyi bende denemedim.Duş ta çok klasik.

• 1 kere denizde,1 kere havuzda,onlarca kez duşta ve jakuzide olayı tecrübe ettim hala neredeyse hafta 1 jakuzide takıldığımız oluyor.suyun için olunmasından dolayı orgazm şiddeti çok yoğun olamıyor malesef,ıslaklıktan ötürü dokunuşlar yeteri kadar hissedilemiyor ama ortamdaki ambiyans yeter ;)

• acık denızde tutunmadan sex yaptık muhtesemdı ;))

• denizde 1 kez denedim,yakalanma tehlikesi olduğundanmıdır bilmem çok zevkliydi.

ama su uyarıcı noktaları körertiyor biraz,mesela onlarca kez duş altında ve jakuzide denedim ilk etapta yataktan daha cazip geliyor kulağa belkide farklı bir ortam olmasından dolayı ama ıslaklık zevki körertiyor,ön sevişmeyi zayıflatıyor çünkü vücuttaki dil dokunuşlarını her iki tarafta yeterince hissedemiyor,

• denizde cok zor :) denemedim degil. yapamadim ama :) dusta super gidio dene ama en iyisi yatakta haci ;)

• suda sexte en büyük sorun ıslanma sorunudur, düşüncesi güzel gibi gelsede suda sex olmaz

• deniz pek rahat olmuyo, duş altına girerken kıyafetlerle girilecek, ve duş altında tek tek yavaşça soyunarak zevki çok fena olur :)

• Çıkan ses çok tahrik edici oluyor.

• ewet yasadım cok asırı haz verıyo

• dusta oral cok zevklı tavsıye ederım kopuk mopuk ne varsa ver partnerıne yagla balla yala su sıcak olucak ama derını yakıcak su

• en güzel uçakta tabi tam bir birleşme olmuyor uçakta ama dokunarak olan bile farklı birde tam o esnada türbulan sa yakalandıysan hayat bu işte

• Evet bende uçakda yaşadım. Üstelik bileti alırken bir bayanla bakışdık. Tesadüf bu ya hem aynı uçağa hemde yanıma oturdu. Gerçekten ilk görüşümüzde elektrik çarpmış gibi olmuştuk. Antalyadan gelene kadar battaniyenin altında sonrada evine bırakana kadar...

• Sırılsıklam olsa gerek.

• Anlatılmaz,yaşanır =)

• duş deniz . her turlu gideri var

• ben yaşadım süper bir zevk sıcak su akarken ilişkiye girmek süper.

• Jakuzi hepsini döver açık ara

• denizde cok zor oluyor :))

• küvet derim

Yükleniyor...