Düğünden sonra gerdek gecesi mazide mi kaldi?

Artık modem çağda düğünlerden sonra gerdek olayı yapılmıyor. Çiftler kendi aralarında anlaşıyolar belirli bir gün belirlenip o gün sağlıklı ve dinamik olduğu bir gecede çocuk yapmaya niyetleniyolar. Benim düşüncemde bu daha evlenmedim olursa nasip heralde gerdek olayı diye birşey yapmam o yorgunlukla sağlıklsiz bir gece geçirmek istenilmez heralde. Sizlerin düşünceleri?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• siz çocuk yapmak için mi evlenıyosunuz? o gece yorgun olurum cocugum saglıksız olur gıbı bsy olabılırmıya nekadar saçma. siz sevdgnız ınsanla evlenmıyosunuz onunla artık evlısınız ve bı evnız bı yatak odanız var nasıl yorgunum sonra düşünebılırsınız cok mantıksız. bence sız gıdın abd den sperm bankasından sperm alın o daha az yorar sizi.

• senn anlam ve kavrama yetenegin çok dusuk heralde.saglıksız olması nitekim degildir.dugun aksamı ordan oraya kostur gece oynamalar felan insanın bedeni azda olsa yorgun duser.cifler o gece güzel uyku cekmeleri daha muhazzam.sen o gece alelacele yaparsın.sonucta evliyim hergun dusunebilirim yapabilirim neden birgeceye sıkıstırayım rahatca yapmak varken..sen hatta dugunden önce yap sonraya kadar dayanamazsın.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• Çocuk ne alaka?Gerdek gecesinin ne anlama geldiğinden haberin var mı?

• yok ögretsene bana gerdek gecesi muhabiri?

• ben evli değilim ama bazı arkadaşlardan duymuştum düğün gecesi çok yorgun olduklarından yapmamışlar ertesi gün falan rahat rahat yapmışlar :)

• artık gerdek gecesi anlamını yititrdi.

• tamam bazı topluluklarda hala var bu durum ama bir kaç gün bekle be kardeşim acelen ne ;)

• Onun yeri ayrıdır heralde ben o aşamaya kadar gelemedim ama ne bilim sıfır bi adam olsaydımm daha farklı düşünürdüm heralde :))

Yükleniyor...