Striptiz nasıl yapılır?

Seksapaliteli bir striptiz nasıl yapılabilir, temposu ve hareketleri nasıl olmalı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Striptiz bizim kültüre uzak onunla mı uğraşacaksın :) kucağında dans et en güzeli.

• ritmik hareketlerle olması daha tatminkar olmazmı

• Öncekileri Göster
    • ;))

• Mad girl! İşte Bu! <3 Ben kucak dansını çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok çok ama çok severim! Hatta bazen sevişmeye tercih ettiğim bile oluyor. Forever kucak dansı! :)

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 7

• ben utanırım yaaa :) yapamam ki gülerim zatenn

• Bence bunu bize degil youtube a sor :) ac videolardan izle. Ha bir de bunun kurslari var. Pool dance diyorlar Avrupada cok yaygin zayiflatiyor diye giden arkadaslarim vardi. Turkiyede var midir bilmem..

• Tşkler ama bizdeki özel zeka onlarda yok bizden daha iyi şeyler cıkacağını düşünüyorum :)

• Öncekileri Göster
    • Türklerde daha iyi diyorum işte

• sapık bu kızlar :D

• www.youtube.com/watch?v=aWfDRyCnkjE

• link g&#252;zelmi&#351; te&#351;ekk&#252;rlr

• canım özelden lütfen

• Be cok iyi yaparim da kendime. Yoksa utanirim kesin :-D ya da mal mal gulerim

• Bakışların ve vücudun bir ahenk içinde olmalı.Kendinden emin tavırlar ile müziğe uygun şekilde dans etmelisin.Kıyafetleri çıkarırken yavaş ve tutkulu olmalısın.Öncelikle karşındakinin seni seksi görmesi için senin kendini seksi hissetmen gerekir.

• ayna karşısında kendini izle hangi şekilde en güzel vücudun ön plana çıkıyor bunu görebilirsin. Kıyafetlerini nasıl çıkaracağına ve vücudnu nasıl hareket ettireceğine göre değişiyor. Müzik sana yardımcı olur. Yavaş ve abartı olmayan .Yukardan aşağı doğru sıra genelde. Herkes striptizci değil p.rn yıldızı hiç değil. Oduğu kada rkendini en iyi nasıl segilersin önemli olan o.

Yükleniyor...