Jigolo siteleri gerçek mi?

Bu jigolo siteleri sizce gerçekmi? sayısız teklif geliyor, bayanlar gecelik 2.500 tl teklif ediyor. ama süper üye olman gerekir diye, aylık 40 tl ver... Daha Fazla

En İyi Görüş

• merhaba ben bu sitelerin onlarcasına üyeyim galiba toplamda 20 ile 50 arasında hergün yüzlerce mesaj geliyor site adlarını şikayetim var adlı sitede görebilrler binlerce madur var kredi kartı bilğileri çalınan paraları çalınan.ben kazıklanmadan azkala kurtulanlardanım .hayır kimse inanmasın ama yazıları okuyun neden eğer eğonuz tatmın olacaksa yazarsanız falan ben bu yüzden girdim cinsellikle ilğili bir kitap yazmak için .bana o sitelerde teklif edilenleri duysanız inanamazsınız .bana bir gecede 5000 tl teklif edildi ama inamadım iş kadını dul kadınlar güya .yalana bak okadar insan var sen git siteden bul sokaktan iki işaret yapsan otelde otobusda kafede her yerde bulabilrsin.erkek olarak o sitelerde yazamadım gold üye değildim .çakallar cevapta vermiyor kimseye ulaşamıyorsun kandırılan çeşitli sitelerde yorumları okuyunca anladım.neyse o siterde (izmirlisair )(adli kişi profili )bana ait ama hiçbir şey yazamaıyorum nasıl iş işe.e posta adresim izmirlisair@gmail.com adresi bana aittir . neyse o siteler erkekler niye üye olur cevabı basit bastırılmış duygularını kendileri gibi olmasını ümit ettikleri insanları bulmak için .yanı benim enerjim çok fazla ve bu enerjimi harcayacak yer bulamıyorum bir kadına ihtiyacım var .22 -45 yaşında herhangi bir kadın olabilir diyordum ama biraz saçmalamışım o duygu yoğunluğuyla .geneleve gidemiyorsun korkutucu ve berbat biryer .çevrende yapamıyorsun ailen ve laf söz şeref hikayesi var evlenecek kız bulamıyorsun yada kaşarlar çok fazla onlarında ağzı boş durmuyor dedikodu ve rezalet ortaya çıkıyor.ne olacak bilmiyorum .insanlkarın zaafları olduğu muddetçe kandırılmaya hemde isteyerek kabul edecek hale gelebiliyor .keşke bende bir kadın bulsam yaptıklarım için parada talep etmezdım .parayla olmaz bu iş zevk meselesi en azından ben öyle görüyorum.bana para vermeye vermeye gerek iyi sır tutarım aramızda kalır zaten güvenilir bir adamımdır..soruya gelince bir kadının o işi yapması için para vermeye ihtiyacı yoktur eğer veriyorsa biraz akılsızdır yada kendine güveni yoktur . o sitelerde kandırılması kadınlar ve erkekler kredi kartı ve para tuzağıdır .