Jigolo siteleri gerçek mi?

Bu jigolo siteleri sizce gerçekmi? sayısız teklif geliyor, bayanlar gecelik 2.500 tl teklif ediyor. ama süper üye olman gerekir diye, aylık 40 tl ver , süper üye ol. teklifi al diyor. sizce gerçekmi. hiç deneyn oldu mu? bir bayan nie 2.500 tl versin ki , geceliğine. üstüne o kadar para alabileceği halde.Sadece erkekler cevaplasın lütfen. Hiç süper üye olup, bunu deneyen oldumu?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• merhaba ben bu sitelerin onlarcasına üyeyim galiba toplamda 20 ile 50 arasında hergün yüzlerce mesaj geliyor site adlarını şikayetim var adlı sitede görebilrler binlerce madur var kredi kartı bilğileri çalınan paraları çalınan.ben kazıklanmadan azkala kurtulanlardanım .hayır kimse inanmasın ama yazıları okuyun neden eğer eğonuz tatmın olacaksa yazarsanız falan ben bu yüzden girdim cinsellikle ilğili bir kitap yazmak için .bana o sitelerde teklif edilenleri duysanız inanamazsınız .bana bir gecede 5000 tl teklif edildi ama inamadım iş kadını dul kadınlar güya .yalana bak okadar insan var sen git siteden bul sokaktan iki işaret yapsan otelde otobusda kafede her yerde bulabilrsin.erkek olarak o sitelerde yazamadım gold üye değildim .çakallar cevapta vermiyor kimseye ulaşamıyorsun kandırılan çeşitli sitelerde yorumları okuyunca anladım.neyse o siterde (izmirlisair )(adli kişi profili )bana ait ama hiçbir şey yazamaıyorum nasıl iş işe.e posta adresim izmirlisair@gmail.com adresi bana aittir . neyse o siteler erkekler niye üye olur cevabı basit bastırılmış duygularını kendileri gibi olmasını ümit ettikleri insanları bulmak için .yanı benim enerjim çok fazla ve bu enerjimi harcayacak yer bulamıyorum bir kadına ihtiyacım var .22 -45 yaşında herhangi bir kadın olabilir diyordum ama biraz saçmalamışım o duygu yoğunluğuyla .geneleve gidemiyorsun korkutucu ve berbat biryer .çevrende yapamıyorsun ailen ve laf söz şeref hikayesi var evlenecek kız bulamıyorsun yada kaşarlar çok fazla onlarında ağzı boş durmuyor dedikodu ve rezalet ortaya çıkıyor.ne olacak bilmiyorum .insanlkarın zaafları olduğu muddetçe kandırılmaya hemde isteyerek kabul edecek hale gelebiliyor .keşke bende bir kadın bulsam yaptıklarım için parada talep etmezdım .parayla olmaz bu iş zevk meselesi en azından ben öyle görüyorum.bana para vermeye vermeye gerek iyi sır tutarım aramızda kalır zaten güvenilir bir adamımdır..soruya gelince bir kadının o işi yapması için para vermeye ihtiyacı yoktur eğer veriyorsa biraz akılsızdır yada kendine güveni yoktur . o sitelerde kandırılması kadınlar ve erkekler kredi kartı ve para tuzağıdır .

Kızlar Ne Diyor 3

• yakındır ben de olacağım.

• bırak tr yiavrupada bile bir erkege 2500 tl verecek salak bayan yoktur,üste para alabilecegi halde diyerek bayanlara fahişe yakıştırması hiç hoş degil. umarım egonu tatmin ederler ama tam bir malsın.

• sadece erkekler cevaplasın lütfen diye, yazmıştım
      anlayış kıtlıgın oldugunu göstererek, kimin "tam bir m.l" oldugu belli

• benim bir arkadaşım oldu sahte resmen erkek telefonu veriyormuş o erkek de arayınca sövmüş yine mi şu siteler diye.paraya sıkışınca yapıyorlar yoksa neden midesini bulandırsın habire karşısına 90-60-90 lar çıkmaz ki

Erkekler Ne Diyor 16

• memlektte hala kekler olmazsa bu tür sitelerde olmaz

• değil

• yalan yaa bi kadın beni aramıştı dedi ki sen aylık 100 tl i ver fotoların sitede yayınlansın yakın çevredeki kadınlar beğenirse seni otelde buluşup gigololuk yaparsın dedi bende olmaz dedim ilk işimden kazandığım paradan sonra veririrm dedm kadında olmaz dedi kapattım

• 53gün

Ben geçen sene üye olmuştum bu siteye http://www.jigolohs.com/
    İki tane bayanla tanıştım. Birisiyle hala görüşüyorum şu an.

• JigoloSitesi Gen TR gerçek , arkadaşlık kıvamında götürüyor işi , içerde bir sürü bayan ve sap var :)

• JigoloSitesi Gen TR . de bayanlar ile görüştüm. Jigolo değilim para talep etmedim . zaten kameralı canlı görüşebiliyorsun içerde . Orta yaşlı ve bu işlere eğilimi olan genç kızlarda var . Şimdiye kadar gördüğüm tek gerçek site orası

• 16gün

Aha bu http://www.jigololuksitesi.com denenip onaylanmıştır

• bir coğu yalan dolaN İNANAMA...

• ben profösyönel jigolo olaraktan sana cevap vereyim bana 5000 tl teklif edenler var ben şu şekil çalışıyorum beni oldugum ilden uçakla aldıranlar olursa onlara gidiyorum kastamonudayım güzel ve içten olması tercihim paradan ziyade bu şartlartımı yerine getirenlerle birlikte oluyorum yalnız benim te bir kriterim var birlikte oldugum kişiyle tekrar birlikte olmuyorum çoktur para için gidipte samimiyetine inandıgım kişilerden para almadıgım o siteler aldatmaca arkadaşım sakın inanma

• Seni geneleve bile almazlar o tiple sifon

• ben espiri yapıyorum sen kendi tipine bak satanist gibisin demiyorum esin öylesin insanlara uslübundan adam gibi yorum yap şerefsizliğin luzümü yok yalaka

• valla her erkeği de jigolo olrak alsalardı sex ne hallere gelirdi bilemiyorumö bence çoğu kandırmaca

• tabiki gerçek degil hepsi para tuzagı.

• ben jigolo sitesine üye oldum inanın üyelik parasını yatırmam için ne vaatlerde bulunuyorlar bilseniz 110 tl için evler arabalar şirketler anlayacagınız 110 tl ver sana istedigini verelim diorlar işin garip yanı ise gelen bayanların mesajları hepsinin aynısı sanki 10 tane bayan tek agızdan konusuyorlar ayrıca aynı nickle baska bir jigolo sitesine üye oldum ordada aynı bayan fotografları farklı isimlerle beni tanımıyormus gibi aynı mesajları gönderiliyo sahtekarlık ve dolndırıcılık arkadasımın birine de böyle her gün yüzlerce mesaj gönderiliyodu üyelik parasını yatırdı ama yüzüne bakan olmadı parayı yatırmadan önce ne vaatlerde bulunuyorlardı para yattıktan sonra tekmeyi vurdular kimse düşmesin tavsiyemm

• İtibar etmeyin

• bu tarz siteler o kadar çok varkii... neden bu kadar fazla dıye merak edenlere sole bı cevap verım tamamen tuzakdır.. bole bır sey olsa turkıyedekı ıssızlık dıye bır sey kalmaz kızlar bı sallasa zaten anında ıstedıgı kısıyle yatar sex yapalımmı dese bı kız erkeklere hangınız yok dersınız...? hıc bırımız.. o halde... bole sıteler gercek olsa kımse calısmaz kadınlar uye olur kadınlar sıtesıne erkekler jıgolo sıtelerınme uye olur :)) eee sonu hazın son :)

• bende üye oldum bu tip sitelere para varecek kadar enayi değilim msn ni yaz ama hotmail kısmını yazma telefonunu vereceksen rakamla değil yazıyla belirt işi olan arar zaten sen yinede ararlar diye bekleme

• bu tarz siteler bildiğin arkadaşlık sitelerinden farklı değil sadece aracı olduklarıiçin o kadar para istiyorlar ve fazla kazanacağın vaatinde bularak daha cazip hale getiryorlar 2500 tl veren bayan var ama poşetle yat kalk ondan iyi zaten kendi vucudna güvenen bayan para verip yapmaz gider birini tahrik eder öyle yaparbenimde bir sitem var be bu tarz şeylerin nasıl işlediğini az çok biliyorum

• resimlerinde de, çok bakımlı olanlar da var.

• yav resimdeki gibi olmuyor işte
      bak benim fotoda ben nasıl iyi görünüyorum ama normal zamanda böyle olmuyor

• ben üye olmadım hiç denemedim ama para tuzağı bunlar gerçekliliği yoktur

• yok arkadaşım yaa avrupalılardan özenme şeyler bunlar jigolaymış falan filan. bizde pek öyle durum olmaz. yani kadın yaşlı olur parası olur genç erkekle evlenir. olur biter. bizim türk kadınlarımız kızlarımız o kadar kişiliksiz ruhsuz değildir parayla jigola falan ne bilim

Yükleniyor...