• Sor
  • Bence

Kızlar nasıl boşalır? Ne düşünürler?

1. Kızlar nasıl boşalıyor. erkekler gibi bi sıvı tarzı bişey mi geliyor?2. Boşalırken ne düşünüyorlar?3. Orgazm taklidi yapmak ne demek?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bir erkek olarak soruna cevap vermek biraz komik olabilir :))1- erkeklerin boşalmalarından farklı olarak bayanlar ilk önce ıslanıyolar zevkin doruklarına çıktıkları zamanda sıvı akisi gerçekleşiyor genelde bunu hızlanırmanın yoluda klitoristi iyi analiz edip güzel uyarmadan geçiyor.2-sanırım karşı cinsi düşünüyor olabilirler.3-ilişkide erkek memnun eden kadında memnun edilen tarafmış gibi gözüken ilişki türlerinde erkeğin hayal kırıklığına uğradığının farkına varmaması için yapılan harekettir diyebiliriz.. erkek ulan yedim bitirdim bee diye böbürlenmesine neden olan harekettirde diyebiliriz içten içe bayan şen ole san gibi düşüncelerede kapılması normal ve normal karşılanmalıdır :) sevgiyle kal..

Kızlar Ne Diyor 2

• erkeklerin 10 da biri kadar diyelim. çay kaşığını doldurmaz. ne düşünebiliriz sizin düşündüklerinizden başka..

• orgazm oluncamı o dediğiniz çay kasığını doldurmayan,yoksa zevke gelince gelen sıvımı,açarmısınız biraz

• yakışıklı erkekleri düşünürüz:D

• nasıl boşalıyosunuz yani merk edim bana kamereda boşalırmısn

• bana kamerada boşalırmısn ?

Erkekler Ne Diyor 2

• 1-Kızlar orgazmı yaşadıkları zaman vücutlarında bir titreme meydana geliyor ki,o an erkek ve kadın birleşme anındaysa,kabaca iç içeyse,erkeğin bunu anlaması titremelerden ve kasılmalardan oldukça rahat anlaşılabilir,ayrıca ilişki sonrası penisin vajinadan ayrıldığı zaman üzerine bakarsanız beyaz ve oldukca yogun bir sıvıyla kaplandıgını görebilirsiniz,buda kadının o an yaşadığı zevkle salgıladığı sıvıdır...2-Ne düşündüklerini Allah bilir,tövbe tövbe :)3- Orgazm taklidi yapmak,kadının boşalmadığı halde,yeterli noktaya ulaşmamasına rağmen erkeğini mutlu etmek adına yaptığı mutluluk oyunudur...

Yükleniyor...