Anal seksin zararları nelerdir?

herkesin sölediği tek şey zararlı oldugu zararlarınıda biliosunuzdur kızlardan varmı aramızda anal seks yapıpta zararlarını şu an gören yada görmekte olan?

Güncellemeler:
yapacagmdan sormadım o kdr düşmedim ztn kız arkadaşmla buna karşıyız olacaksa normal yoldan olur sadece meraktan sorudm.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Genelde bakire oldugunu fark eden erkekler anal sex yapmak istiyor. Doktor bayan bir arkadasim kesinlikle deneme diye bana defalarca soyledi. BIr keresinde bir kiz annesiyle gelmis poposunu diktirmek icin altina yapiyormus artik.. Sonra hani gecenlerde 15 kisinin tecavuz ettigi kiz. O kiza da anal tecavuz etmisler 3 kez ameliyat olmus. Bu zararli bir sey olmasaydi Kuran da yasaklamazdi diye dusunuyorum. Sonucta orasi vajina gibi esnek yapida degil. O yuzden genisleyebilir. Ben tibbi acidan pek bilmiyorum ama ayrica da mide bulandirici...

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• Çünkü anal seks zararlı seni kahrolası pislik.

• yorumun sanki Amerikan filmi cevirisi gibi :)) son iki kelimen

• Hak dururken neden b.k Allahu teala lut kavmini bu yüzden yok etmedimi

• Ya söyle birsey yapacaksın diyelim tecrüben yoksa unut zor yaparsın ben anladım senin soruyu galiba tecrubesizsin ve yapsam sorun olur mu hesabı. Bilmiyorsan yapmayı pek bulaşma derim sana zorluğu pisliği vajinal yoldan yapılan seksle alakası yok. En basta iki tarafın canı yanar ilkkez yapılıyorsa ve ızdırap bile olabilir ilk bes dk hareketsiz olmalısın minik bel hareketi can yakar falan değmez yani

• boşver zararlarını içinde varsa merak yapta gör..denemeden anlamazsın..ben çok anal yaptım kız arkadaşlarımla her seferinde de daha fazlasını istyosun.en gzüeli bulaşmciaksın hiç

• kızlara zararı yoktur ancak erkkek korunmasız ise ilişki sonrası hemen işemeldr...yoksa baştan hayır diyen bütün hatunlar sonra bz erkkrelre yalvaryorlar demekki hatunların asıl işi almak içine oral , vajinal anal ... e onlar razı bizde ...

• Herşeyin fazlası zarar.Bunun dışında anal seks bilgi ve sabır isteyen birşey. Genelde bunlar piyasada pek bulunan nitelikler değil, haliyle aceminin elinde **** çam dalına çıkar sözüne benzer bir durum oluyor ve akıllardaki tek zarar zevk değil acı verdiği oluyor. Zaten ondan sonrası da olmuyor.

• o görüntü çok iğrenç ona dayanacak insan yok

• anal seksin zararları oku link

Yükleniyor...