Sürtünme yoluyla uyarılma ne kadar zevk verir?

1 senelik bir ilişkimiz var. Bir gece erkek arkadaşım eve geldi sadece öpüştük, sonra sarılıp yattık ileriye gitmedi. Ben de izin vermezdim ya neyse geçelim bunları :) Benim merak ettiğim erkekler sürtünme yoluyla uyarılmaktan ne kadar hoşlanır, onu tatmin edebilir miyim kıyafetler varken? :) Henüz bir ilişki için çok erken olduğunu düşünüyorum. Siz neler düşünüyorsunuz bu konu hakkında..?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eğer cinsel bir ilişkiye hazır değil isen kesinlikle tafsiye etmem , erkek arkadasını zaptetmen çokzor hatta belkide imkansız olabilir , adrenalin yaşamak istiyorsan güzel bir anı olabilir =) bana ne zaman denk gelicek beni düşünen bir sevgili hep ben ikna etmek zorundamıyım =) bu arada erkek arkadısnı düşündüğün için tebrik ediyorum seni =)

Erkekler Ne Diyor 13

• 3ay

erkeğini zapt edebilirsen dene edemessen kötü

• bence çıldırtıcı hele pantolonun üstünden vajinayı penisi okşamak sonra deli gibi öpüşmek..

• en azından iç çamaşırla sürtünme olayını yapman lazım. en iyisi oral takılın sürtünmekte bi nevi göster elletme gibi bişi

• Canım bak, çekirgeyi bildin mi? Hani zıp zıp zıplayan bir hayvancağız. Hah işte o bir sıçrar. İki sıçrar. Nasılsa ben izin vermem der. Sonra 3 sıç... rayamadan öyle kalır. İş işten geçer... Bilmem anlatabildim mi durumu...Erkeklere çok güvenme derim.(Ha benim gibi biriyse güvende benden fazla yok ona göre :) )Zevk alır mı alır tabi de görece bir zevk. Erkek organı sizinki gibi değil. Bazı yerleri pek hassas, bazı yerleri pek hissis... Yani hassas yeri denk getirip edip... Nerden baksan sıkıntı. Tadtı çıkmaz kanaatimce... Ha hiç yoktan tabi o durum bile insanı tatmin eder ama fiziksel zevk diyorsan bence pekde zevkli değildir diyorum... Tabi kişiye göre değilşir...

• evet zevk verir,bana çok zevk veriyor..

• yeterli değil oral yap...

• özelden ekleyip mesaj atar mısın? burda yazdıklarımı siliyorlar..

• hıc hoslanmam kesınlıkle yapmaycgm bıseyy :/

• hiç yoktan iyidir ama yazık erkek arkadasına dedikleri gibi oral yapa bilirsin

• Tabii ki de "et ete değmeli" şeklinde yaşanılası haz kadar haz alınması beklenemez. Ama hiç yoktan iyidir demekten başkada çare kalmıyor. Madem birleşme problem; o zaman sen alt iç çamaşırı ile erkek çıplak pozisyonda iken yaşanılabilecek en iyi tatmin şekli olur.

• oral dene bence

• başka çare yoksa olur ama ben olsam illaki zevk alırdım ama fazlasını isterkende acı duyardım

• İç çamaşırlarınızla sürtünün. Eğer boşalamazsa onu ağzınla uyarıp boşaltırsın. O da sana aynısını yapsın. 69 deneyebilirsiniz.

• Kesinlikle evet

• Seçenek her zman var yetenek gerek ama

• ee başka seçenek kalmadıysaaaa

• zevk verir tabi neden vermesin

Kızlar Ne Diyor 3

• erken olup olmadığına sen karar ver ama sürtünmeylede sende oda memnun kalabilirsiniz. hatta gerçekten ilişkiye girdikten sonra bile sürtünmeyle daha cok zevk aldıgımı söyleyebilirim.

• az ya ad çok bilemem ama verir..

• hoşlanmaz..sadece seni seviyorsa bunla yetinir...sonuna kadar gitmek gerek..bakireysen yapamazsın..neyse evlenmeyi bekle tatlım..oda sabırlı olsun

• +1 sana canım

• ben özgüvenliyim..bunu nerden çıkardın

• burcum keşke açıksözlü olduğun kadar bide özgüven sahibi olsan

Yükleniyor...