Vajınanın ince dudaklı ve kibar görünümlüsünü mü, yoksa kalın dudaklı ve şişkin olanını mı seversiniz?

Vajınanın ince dudaklı ve kibar görünümlüsünü mü, yoksa kalın dudaklı ve şişkin olanını mı seversiniz?Temiz ve parlak bakımlı ve kalın dudaklı olması ve özenle temizlenmiş oanına hayranım,sizin fikriniz nedir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• balık etli fiziği olanınki kalın dudaklı ve şişkin, normal kilolu ve yazıf olanınki ince ve kibar olmalıki fizğine uygun olsun

• güzel yorum :) nuray benimle iletişime geç ben easlan

• Gerçekten güzel bi tespit fiziğe uygun bir vajina bitmeyen oral sex geceleri için bi ilham kaynağı olabileceğini düşünüyorum...

• senin gibi bir sevgilim olsun sen iste orasına hiç bakmayayım çünkü seyredilecek o kadar çok yerin varki ömür yetmez senin için nemi yaparım ÖLÜRÜM dahası varmı

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence biriyle olmadan once vajinasının vesikalık resmini iste :)

• Vajinayı buldun da ince ve kalınını arıyorsun yapma kardeşim şükret

• zuhahahah :)

• Bir an vajina önünde ellerini kaldırıp şükreden birini hayal ettim :) Çevresinde iki tur timsah yürüyüşü de yapsın :)

• bişey merak ettim bu tercihleri soruyorsunuz ya dişardanda anlayamayacaksınız taki görünene kadar. Görünce ooo olmaski yaa benim tercih ettiğim gibi değil diyerewk olay mahalini terk mi edeceksiniz. Çok bulan tercih yapar ya da yapma şansı varıdr . Onun dışında sahip olan elindekiyle yetinir kıymetini bilir.

• "Olay mahalli" :))) Zanlının bir şekilde dönüp dolaşıp uğradığı yer. Çoğu bu şekilde enselenir :))

• :)

• temiz olsun

• benimki gibi olsun aynı

Erkekler Ne Diyor 6

• bizim buralarda "datlıyı buldun da gaymaklısını mı arıyon?" derler buna :D

• delikli olması tercihimdir gerisi teferruat.

• kibar görünüm nedir arkadaşım ya ? oturup karşılıklı çay mı içicen efendi efendi .

• Derya haklı temiz olsun bakımlı olsun yeter bencede :)

• genelleme yapmak yanlış aslında, kadınına ve o kadının bedenine uyumuna göre değişir bu durum bence. ama yine de ince dudaklı ve kibar olmasını yeğlerim genel itibariyle.

• vajina olsun bizim olsun gardaş

Yükleniyor...