Kocam çok erken uyuyor erken dedigimde 22:00'da uyuyor sizce neden?

Sabah uyanınca çok istekli oluyo hemen dudagıma yapışıyo gerisi malum.Sonrada işten geliyo sadece sevişiyoruz okadar sizce sabah seks yapıyoruz diyemi akşam erken uyuyo cevaplarinizi bekliyorum

Güncellemeler:
Yaptigi iş yorucu degil hemde 3,5aylik evliyiz yeni dahaya
Cevaplar için hepinize teşekkürler=D

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• biraz sabahlarıda ara verseniz iyi olur sanırım alışkanlık olmuş uykuda diğerleride özlesin seni biraz daha özlet iyice ağır ağır yaklaşmasına izin ver evliliğin olumsuz yanlarından biride bu olsa gerek sürekli ulaşılabilir olmak bi tarafın buna ayak uyduraması karşı tarafı beklentide bırakması v.s.

• hamilileliğinizi düşünüp yatıyorda olabilir sabahlarıysa aklına hiç bişey gelmiyor sadece size odaklanıyor. umarım istediğiniz ilgiyi gösterir sizinle daha çok vakit geçirir

• Bende öyle düsünüyorummm

Erkekler Ne Diyor 31

• yorgunluktan

• yormussun adamı,

• Bunun etkisi var tabi sabah yoruluyor sonra akşam uykusu geliyor.

• zorla bence akşamları güzel bi oral yap :)

• metabolizma ile ilgili. ben de evlensem sabahları sevişmek isterim. umarım benim eşim de senin gibi dert etmez

• yuhh 3.5 aylık evlısınız ve yatıp uyuyor öyle mı :)) o ne öyle ya insan eşi ile biraz oynaşır falan ya

• gerisi yok mu

• Oynaşiyoruzda sabah akşamda sadece sevişiyoruz=<

• Sen yuvana sahip çık, boşver seks meks. evinin kadını ol.

• nasıl kıyamıyorsun uyandırmaya arkadaşım evlilik sonuçta fedakarlık ister eşin değil mi gecenın bir yarısı bile olsa kalkıp isteğine cevap vermesi lazım dıye düşünüyorum.düşünsene evlisin ama hala isteğine istediğin anda cevap alamıyorsun evliliğn ne anlamı kalıyor ki.gençken sağlıklıyken bence 24 saat hazırlıklı olmalı.

• eşinizi uyuttunuz siz nette sabahlarsınız artık:))

• daha fazla mı cinsellik istiyorsun sen?

• Çok yoruyorsundur adamı ;)

• psikolojik olabilir

• kendisiyle konuşşan daha iyi olmazmı ? bazı insanlar yapı gereği 9-10da uyurlar cocukluktan gelen bir alışkanlık konuşursan çözebilirsiniz diye düşünüyorum..önce sabah sex yapmayı keserek..

• Işte yoruluyordur aksamda yemek agır geliyosa uyku bastırıyordur agırlıktan

• bence öylesi daha iyi hızlı koşan atık b.ku seyrek olurmuş :D ama çok istiyosan yeni fantezilere açik ol süpriz yap eşine yani sen nerden biliyon dersen biyerlerden okuduk işte :)

• yoran bişi var kesin ama ne

• Eşinin kendisine ait bir düzeni var. Bunu senin için bozmasını mı istiyorsun

• 00:00en geç uyurdu nişanliyken gece 3e kadar konuşuyodk

• Nişanlıyken gece 3'e kadar konuşuyoduk hemde 00:00'kadar uyumazdi.

• sıkılmış senden seni istemiyodur artık

• Alakasi bile yok 4yıl benden bıkmadıda evlenincemı bıktı

• Sabah seks yapmayı daha çok seviyordur.

• sabah ısde calıs aksam gel evde calıs bı yere kadar yaslanmıs artık

• es geç.. yorgunum

• Niye kondurıyımki

• komık mı ? toz kondurmuyyorsun

• Öncekileri Göster
  • sürekli sex mi istiyon sen ben anlamadım ki ?

• Al sazı eline bak nasıl uyanıyor..hatta uyanır,uyumuş numarası yapar..sen bana sor..hic bozuntuya vermez kerata..ama saz'a bi bakmışsın saz büyüye büyüye olur çello..hadi kolay gelsin..

• Uyandırmaya kıyamıyorum=D

• amam mı aldın mı istediğin cevapları..dağılalım mı yani onu demek istedin son güncellemede :)

• Öncekileri Göster
  • daha yeniymiş yahu izinli günlerinde ne yapiyor ?

• iş yoğunluğu ve trafik v.s. dir sebep. sabah sevişmek daha güzel bence kasmanın anlamı yok. haftasonları ansıl peki?

• iyi de 4-5 saat ıslak kalamaz ki normalde vajina. ancak özel harici yağlarla olabilir o. kaldı ki o kadar eziyete ne gerek var? sevişin sonra bir daha sevişin zorunuz ne ki?

• bebiş var diye daha uzun sevişiyoruz bende istiyorum diye=>

• ilaç kullanmadan 4-5 saat ancak bir kaç ay hiç sevişmemiş biri sevişir benim bildiğim

• Öncekileri Göster
  • sabah elini yüzünü yıkamadan mı dudağına yapışıyor? :) sabah istekli olması normal uyku anında testesteron salgısı yoğun olur. günlük seks ihtiyacınızı sabah karşılıyorsunuz işte akşam dinlenmeniz sizin yararınızadır.

• Yahu sabah sevişiyoruz gece de sevişelim demiyor sebebini soruyor öh:SValla evli değilim ama şunu söyleyebilirim sabah her erkek kalktığında dimdik oluyor nedenini okumutum da unuttum cidden :)gece yatağa giripte temas edince zaten anteni diker ister istemez:D ama yorgunluğudur sebebi ne ola ki başka :)

• Seksi spor niyetine kullanıyor belli ki..bu yüzden sabah spor'u yerine sabah seks'ini tercih ediyor olabilir kanımca..Sen ne istiyon onu anlamadım ben..Sen bi sabah,bi akşam bi posta mı istiyon ? gazete değil ki bu canım ya..Adamında canı var,can mı dayanır 3 öğün seks'e..idare et gündüz vardiyası seks'ine,ilerde gece vardiyasına dönersiniz merak etme..

• cumartesi pazarda yapıyormu seni

• yok güldüm sadece bacım affola :)

• unknown türkce konuş

• 30 gün 30 sabah ne bu bare ara verin

• Öncekileri Göster
  • arada tatil verirse iyi olur.

• çok yoğunsa arada tatil versin. birlikte eğlenirsiniz hem ;)

• Nasıl yani tatil

• sabah akşam senimi yapacak

• yorgun geliyor olmasın işten..varsayım 1

• zihinsel yorgunluk olabilir illaki bedensel olmak zorunda değil

• Yorulacak bi iş yapmiyoki toplantilara falan katılıyo okadar

• adam iş güç derken senide aradan çıkarayım diyor işte :D

• işte yoruluyordur.

Kızlar Ne Diyor 4

• belki hamilesin diye fazla yapmak istemiyor olabilir.En doğrusu aslında açık açık eşinle konuşman.biz tatil günlerinde fenaydık valla ben kaçardım eşim kovalardı.Akşamları da öyle :)

• Cumartesi,pazar bizdede öyle canım=)

• sende esini uyutup internettemi takiliyorsun :)

• ne ateşli bi hatunsun sen :)

• Napabilirim baska uykum gelmiyooo=<

• gece yormuyor ki sabah yoracak

• olabilir. İş düzeniylede alakalı. Birde hamilesin böyel bir düzen kurduysanız ondanda olabilir.

• evet hamileym hırkada benim sorularimi takip ediyo ondan biliyodur

• hım tamam..hafızan bayagı kuvvetliymiş..iyi benide unutmazsın artık :)

• link
      kendisi anlatıyor. Hepimiz arkadaşız :)
      sadece iyi bir gözlemciyim .

• Öncekileri Göster
  • sabah yapiyorsa aksam rahat kalsin bari adam yatsin yoruyon adami

• Yormuyorum tam aksine o beni yoruyo=<

• benim senin gibi hanımım olsa uyumam gene gönlünü ederim:P

• eve gelirkende telefonda neler neler söylüyo insan ister istemez istiyo=<

Yükleniyor...