Kocam Çok İstiyor ..

Kocam oral yapmak istiyor. Ama ben istemiyorum. Tuhaf belki ama istemiyorum. O her defasında istiyor normalde kızlar ister hoşuna gider ama ben rahat edemiyorum. Siz sever misiniz beyler ? Size yapılması hoşunuza gider biliyorum. Ama siz eşinize yapar mısınız ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çok çok çok büyük eksiklik oralsız seks olur mu ya hem kadınıma yaparım hemde yapılmasına bayılırım tabi temiz olcak herkes iğrenç koku falan aklına getiriyor bizde tam tersi hiç kafamızda canlanmıyor o görüntüler açıkçası benim için çok ciddi bir problem olurdu eşim yapmasa iyi dayanmış kocan seni nasıl aldatmamış helal olsun...

Erkekler Ne Diyor 21

• 28gün

Oral yapılmasına ayılırım, hele o ağzının içindeyken diliyle yaptığı darbeler yok mu beni benden alıp götürüyor :) Ama ben oral yapmayı pek sevmesemde yinede yapıyorum. Ne bileyim o tat bana biraz tuhaf geliyor. Bütün bayanların zevk sularının tadı aynı şekildemidir acaba?

• temizse oral olabilir, ama illa şartta değil yani, önemli olan yaptığın şeyden zevk alabilmek ve her zaman istekli olmaktır bana göre

• Kocanı çok seviyorsun. bilinçaltın diyor ki : ''O pis şeyi sevdiğine yalatma''. Hayır pis değil aslında. vajina asiti olmasaydı kokudan yanınıza varılmazdı. kadının en temiz yeridir vajina...

• oralsız bir hayat düşünülemez bugün yeni bitti hastalıgı başlicaz oralle hemde

• bende çok severim hatta o an çıkarılan sesler iniltiler daha da bir delirtir beni:)

• Vajinanı mı sevmiyorsun?

• bana yapılsın ama ben daha çok oral yapmayı o vajinayı sevmeyi çok isterim

• yakında seni aldatacak

• hemide nasıl uçururm o kendide ister yapmamı

• bırakta yapsın adam sana ne zararı var.

• rahat edemiyorum

• bak böyle yapma aldatır ha söliyim sana adam tertemizse niye yapmıyorsunk şimdi yap bak

• zevkini tatmadığın için olabilir

• ben istememe rağmen o istemiyor. maalesef benim eşimde sizin gibi:((( bu da ister istemez sıkıntı oluyor.

• aslında pek tasvip etmem ama çok zevk veriyor.eğer rahat edemiyorsan zorlamanın anlamı yok.olayın dini boyutunu mu düşünüyorsun yoksa?

• yok bu konu hakkında bilgim yoktu

• islamda kesin bir yasak yok ama hani oral yapmak hep batılıların yapmış oldukları bir seks türüdür.dinimizde arkadan yapmak günah mesela.kesin bir men olayı yok bu arada sadece hani çekincelerin dini amaçlı mıdır dedim.

• dini derken ?

• Yaparım, yaptırrım.

• Ben çok severim oral farklı bir tat bence...

• Bu soruya boyle cevap bulamazsin dedigin seyler sekss esnasindaki duruma bagli yeri gelir oral yaparsin yeri gelir yapmazsin o anki durunla ilgili bisey yani

• sevgilime çoook yaptım..olsa gene yapardım.her gün hatta pazar günü akşama sabah saatlerceçççdoyamıyorum oral yapmaya...

• sen ne istiyon?sen bişey istedin mi!

• sevmem..! çok ısrar ederse bayan arkadasm yaparm ama çok az

• sonuçta sevmediğin şeyi yapmaman doğru ama cinsel anlamda uyum önemli oral cinsel ilişkide alınan hazzı ve özellikle erkekte ereksiyonun artıran bir başlangıçtır kadınında vajinal birleşmeye hazırlayan durumdur

Kızlar Ne Diyor 4

• hakkı sanki bir

• evlendiğim zaman kocam istemeden yaparım

• aslında eşine oral yapınca daha zevkli bir birleşme oluyor. daha sert ve büyük oluyor penis

• bende farkına vardım ya bunun bravo

• çok yanlış düşünüyorsun canım o senin kocan bu çok normal bende kocama yaparım hemen her defasında hem de. yapma böyle adamı soğutursun dışarda arar evde bulamadığını.

• kapat.

• hemen.

• hemen açıp kapatıyorum o zaman :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...