Cinselliğe düşkün olmayan erkek var mı?

Erkeklerin hepsi aynıdır hepsi cinselliğe çok düşkündür diyolar. karşıma çıkanlarda hep seri sapığın teki çıktı.. cinselliğe düşkün olmayan bir erkek yokmu bu hayatta?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• cinselliğe düşkün kelimesi biraz hatalı olabilir. cinselliği seven yaşamında özel yer ve zaman ayıran farklıdır. seçici olur. temizlik bakıma önem verir ve adam gibi paylaşımcı ve karşıdakini düşünendir. ama bir diğeri ise ne olursa olsun illaki seks diyen seçicilikten uzak, hijyenden haberi olmayan bencil insanlar da yok değil. hani tabir yerindeyse bunlar "DELİK OLSUN TAŞTAN YUMUŞAK OLSUN" diyenlerdir. düşkünlük tanımın buysa bunlarınki düşkünlük de denmez. kendini bilmez sapık denir.cinselliği sevmeyen yoktur. var oluşun temel taşlarındandır. insan yaratılırken çoğalabilmesi için cinsel yapı ile birlikte doğar. hem kadın hem erkek için geçerlidir. eğer ki ben cinsel ilişkiden hoşlanmam diyen varsa ki ister kadın ister erkek işte sorun bunlardadır. evlilik kurumunun da temeli cinselliktir. insanlar cinsellik için evlenir. kimsenin kimseye ya değilse hiç ihtiyacı yoktur. allahın emri bu yöndedir. çoğalmamızı ve bu işi de her önümüze gelenle değil nikahlanarak yapmamızı istemiş.

• Şu sondaki cümle varya seni ayakta alkışlamak istiyorum gerçekten

• teşekkür ederim. doğru olanı ve allahın emri bu. olması gereken yaşanması gereken bu. sen densizlere sapıklara bakma yorma kafanı. boşver.

Erkekler Ne Diyor 23

• napcan eğer varsa çok mrk ettim ?

• ben varım mesela :)

• Geneli düşkündür.

• arto, zeki müren , bülent ersoy onlar var ister misin

• yanı kadınlardan hoşlanmasın mı var oyle cok erkek

• yoktur ama yerinde olacak zevk verecek partnerine

• Cinselliğe düşkün olmayan erkek ne işine yarayacak kız.

• insanların sapıkça davranmasından konuşmasından bıktım artık.

• Cinselliğe düşkün olmakla sapıklık bambaşka şeyler bence. Hak da vermiyor değilim. Toplumumuz erkeklerinin çoğu düşkünlüğü aşmış, sapıklığa doğru yol almış gidi görünüyor.

• Eğer çok seviyorsa gerçekten seviyorsa cinselliği ikinci plana atar ama sevmiyorsa ilk seçenek cinselliktir. Demekki senin karşına seven birisi çıkmamış,.

• çıkma döneminde bunu düşünür evlendiği zaman düzene girer senin karşına çıkanların amacını sen biliyosun

• Kişiye göre değişir.Ancak cinselliksiz hayat düşünülemez..Ama her zaman cinsellik olması doğru değil keyif vermez huzur vermez..Sürekli cinsel ilişki yaşayana sapık denilmez,hastalık denilir bağımlılık denilir.Sapıklık farklı çeşitli seks fantezilerini düşleyenler gerçekleştirenlere denilir.

• erkeklerinde bir doyum noktası oluyor. o noktaya ulaştıktan sonra yavaş yavaş değişiyor. Daha sana denk gelmemiştir. Ancak cinselliğe düşkünlük sapıklık olmaz bunu da söylemek isterim. Cinselliğe bakış açınla alakalı. Sen cinselliğe direk sapıklık olarak bakıyorsun sanırım.

• aslında erkekler cinselliğe düşkün değil, bayanlarda frijitlik yaygınlaştıkça normal olan erkek davranışı aşırı olarak algılanmaya başladı hepsi bu yani bayanların hüsnü kuruntusu.

• vardır mutlaka neden olmasın

• Hayat seksten ibaret değil . Kaliteli insan böyle düşünür .

• vardır. kalkmıyordur :(

• Vardır.İktidarsız olabilir bu en iyi cevap seçtiğin kişi bunu haketmiyor canım.Ve cinsellikten soğuk olanlarda problem vardır.Normal değildir erkeklerin veya kadınların cinsellikten uzak olmaları ama sapıklık ayrı bişey...

• Düşkünüm fakat evlenene kadar icraat yapmak istemem. Bunu dinle boşver cinselliği link

• sen yoksan seks var :)

• var ben evlenmeyı beklıyorum ...karsımdakı kızdan bunu ıstıyorsam bende onun benden bekledıgı seyı ona sunabılmelıyım... evlendıgımde ılkımde sonumda sensın demek evlendıgım kısıyı onure edecek dusuncesındeyım

• taksime git orda bolca vardır içlerinden birini seç beğen al.

• delikanlı olup gizli yazamayanlar var

• cinselliğe düşkün olmakla sapıklığı ayırt edebiler bir kız var mı acaba?

• niye cinsellik hiç bir önemi yok mu senin için

• ben nefret ederim

• normal bence bayanlar arasında böyle senin gibi çk var evlenince geçer bence :)))))

• elin oğlu acımaz siker, kurtuluşun yok :))))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...