• Sor
  • Bence

Kızlar nasıl ve nelerden zevk alır?

Kızlar nasıl ve nelerden zevk alır? Göğüs ucu vb . nerelerden zevk alırlar yardım edenler için teşekkür.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bence bu konudaa hiç aceleye gerek yok yapman gereken bir kaplumbağa yürüyüşü gibi kadının vücudunda ilerlemendir... hiçbir noktayı pas geçme...romantizimi unutma... ilk saçlarını okşamaktan başla... dudaklarının ve dilin in deymediği yer kalamsin... daha çok örnekler var.. takıldığın yerlerde sor yardımcı olayımm...

• en sevmediğim şekil...ya bu önsevişme ne kadar uzarsa kadında ilişki için oluşan sıvı kurur...hiçmi bişey bilmiyorsunuz

• ama senin sevmediğin bir şekil bu yazdıklarım bazı bayanlar ön şevişmeyi uzun tutmak isterler...bence senin demek istediğin olsun bitsin ölede sanki bir yere yetişecek gibide tadı çıkmaz bence..sıvının kurumasına gelince merak etme ben o sıvıyı kurutmam...

Kızlar Ne Diyor 2

• ya sert ol ya...yavaş yavaş ne o...kırılmayacak porselenmiyiz..olabildiğince sıkı tut bedeni ve ilişkide hızlı ve sert olsun..başka türlü asla orgazm olamamm

• Kırılmazsınız biliyoruz +1

• yumuşak davran, sıcacık öp, heryerini okşa ama yavaş hareketlerle. kulağına onu cok sevdiğini onunla olmaktan çok mutlu oldugunu yataktada muhteşem oldugunu fısılda kulağına. sonucları benimle paylaş merak ediyorum.

• Süpersin +1

• Öncekileri Göster
    • dehset bi fantazı ama daha genişletebiliriz...

• +1

Erkekler Ne Diyor 1

• göğüs uçlarını em/yalaklitorisini dairesel hareketlerde okşa eğer oral seviyorsa yalayabilirsindekalçalarını sıkkulak memesini küçük ısırıklarla uyardaha ne kadar açık olabilirimki

Yükleniyor...