Erkekler için popo neden bu kadar çok önemli?

Neden popomuz soğuk bizim? Erkek arkadasım popomun soğuk oldugunu ve bunun onu tahrik ettigini söyledi. Erkekler için popo neden bu kadar çok önemli?


0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

  • neden popo önemli erkekler için.. villa bahçesiz olurmu olmaz bahçesi ne kadr güzel olursa villada okadar görkemli gösterişli olur.. peki ya villa dış görünüşü ne kadr ilgi çeker tabiki çok ilgi çeker ne kadar güzel yapılı olursa insan o evde yaşamayı arzular hayaller kurar.. işte kadında erkek için öyledir.. kadın cinsellik objesidir erkek için. erkek kadında ne ister ne düşünür öncelikle tek çıplaklığıyla söyleyeyim kadınla yapmayı arzular erkek.. misal:) bir pastaneden tabakta vitrinde kek gördünüz çok canınız çekti.. siz kekimi arzularsınız yoksa keki yapanımı...keki yapana hayran karlırsınız bu kadar neffis birşey yapmış diye veya elinde bu kadar güzel bir marifeti var diye...

    işte kek kadının cinsel organı ise sahibide ustasıda kadındır..erkek kadının cinsel organinna giden yolda orgazm olmaya başlar bunun için öncelikle bakacağı yerleri kalçaları göğüzleri dudakları scları vs.. işte bu diğer tüm yerleri erkeğin ağzının suyunu doyasıya akıtmasını sağlamak için baktıkları yerlerdir.. kadın kalçasını verse veya göğsünü verse erke bunun dışında alacağı başka yerleri olmadığının kesin farkında olsa işte ümidini keser elindekilerle yetinmeye çalışır ama gözüde hala cinsel birleşme yapamayacaksam neye yarar silah dolu ya elimde patlarsa biran evvel ateşlsemde rahatlasam gibisinden düşünerek hayal kurar.. kısacası erkeğin tek derdi silah dolmuş kendisine rahatsızlık veriyor azdırma yapıyor canı burnunda doğuracak kadınlar gibi olmuş ne yapsın garibim elimde tapanca nereye sıkarsan sık sıkmazsa canı yanmaya devam edecek...işte bu kadar zorluklarla mücadele ediyor benim silah arkadaşlarım :))))

    1|0