Annem yakaladı ne yapacağım?

arkadaşlar dün gece odamda masturbasyon yaparken annem bir anda odaya girdi ve yakalad çok kötü oldum :( tamamen psikolojim alt üst lsu atta erkesi gün tüm gün utancımda dershaneye çıkamadım akşama kadar yattım annem akşam gelince iyice sinirlendi ve kızzdı bu konudanda bahsederek beni bay rencide etti o kadar psikolojim bozuldu ki artuk masturbasyon yapmak bile istemiyorum ama bi yandanda vücudum beni zorluyo alışkanlıktan olsa gerek ne yapmalıyım çok kötüyüm yardım ediiiin... :((

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ergen birinin odasına izinsizce dalınması hiç hoş bişe değil..babam kapımı tıklatmadan asla odama girmez kardeşimin odasınada öyle..Aile önemli bu konuda sende hiç bişe olmamış gibi davranıcaksın bak keyfine..

Kızlar Ne Diyor 3

• Annenin bu kadar sert davranması hiç doğru değil.Genç delikanlısın ve mastürbasyon senin ihtiyacın. Bu şekilde davranarak ileride psikolojini bozacak derin yaralar kalmasına sebep olacak.Hiç bir şekilde üzülmene gerek yok. Hayatına devam et.

• hiçbişey yapmayacaksın delikanlı gibi hayatına devam edeceksin annende senin erkek olduğunu ve cinsel ihtiyaçların olduğunu büyüdüğünü kabul edecek ister hoşun agitsin ister gitmesin. birdahakine daha dikkat li olursun o kadar.Piskolojini bozma sende o halde birini görsen noluyo nersin buda öyle bi tepki. Bir dahakine içeri zart diye girerken annen destur der öyle girer.

• kapına kocaman yazı as '' kapıyı çalmadan girmeyin uygun olmayabilirim '' yazsın.Belki o zaman annenin aklına gelir yaşına bağlı ihtiyaçlarının olabileceği.Birde annenler yattıktan sonra yap bi süre böylece sorun yaşamazsın.

• zaten yattıktan sonra yapıyodum bir anda bastı ve öyle yazarsam daha fena kızar olay falan çıkar ya :)

• allah allah niye olay çıksın erkek adamın odasına dalınmaz.yokmu biri söyleyebileceğin annene odaya dalmamasını söylesin.

Erkekler Ne Diyor 17

• durum vahim ...zamanla her şey normale binecektir ...

• zaten 2 gündür ters davranıyorum ya gerginim

• kapıyı kitle , masayı falan kapının önüne çek bişi yap

• kilit yok ve zaten kapı açılmassa yine gizli işler yaptığım için aynı muameleyi görürüm

• elinde aletinle yakalanmandan iyidir

• 18 yaşından büyük birinin böyle bir şeyi dert etmesi komik.

• kapı kitlemeden nasıl masturbasyon yapıyosunuz gerçekten bu nesilin kafası basmıyor ama bu anneler nesilden nesile hep aynı değişmiyolar ansızın kapı açılırmı insan bi kapıyı tık tık yapar ayrıca burdaki geleceğin anne adaylarına da güzel bi aile terapisi olmuş oldu

• Psikolojin bozulmasın, rahat ol. Bana annem bu konuda uyarırdı gençlik zamanlarımda, fazla yaptığımda sivilcelerimin artacağını falan söylerdi. Yani kötü bişey yapmadın. Annen de bunun için hayıflanıp kafasını taşlara vurmaz. Bundan sonra daha dikkatli ol ve fazla mast yapma.

• anneler zaten herşeyin farkında ondan fazla üstüne gitmez

• bence yarın eve bi kız arkadaşınla gel. Onunla yatakta yakalasın bu durum unutulur. Hem neden bilmem ama erkekler, kızla basılınca utanmazlar böyle basılınca utanırlar. gerçi şimdi diceksin kız olsa elizabeth'in buda işi ne. O zaman bi arkadaşını kandır bi şekil yap bi şeyler =)

• çevremde hiç kız yok ve çekingen biriyimdirde o yüzden kız arkadışmda pek olmaz :)

• :/ O zaman seni bu konu hakkında sitemiz kızlarına yönlendirmek istiyorum =)
      durumun üstüne fazla gitme, fazla düşünmemeye çalış. yaptığın yanlış bişey değil. Annen bunu farklı görüyor olabilir ama sen doğru olanı biliyosun.Bilmediğin yerde büyüklerin yerine internete başvurabiliyosun işte. daha ne olsun.

• valla ne yapıcamı hiç bilemiyorum ya bakıcam artk fikirlere :S

• çok kötü bir durum bende yaparken dikkat ediyorum ama yakalanacağım zamanlarda olmadı değil üstelik tam boşalma anında odama yaklaştığını fark ettiğimde o zevkin en üst dorukta olduğu anda bile malesef toparlanasım gelmiyor ...

• kapıda kilit yolsa wc de işini halleder insan. sen hic birsey olmamış gibi davran annen de üstüne düşmez erkek adamsın ihtiyacların oldugunu elbet bilicek yani hayat devam ediyor :)

• annene acık konus yapmadan olmuyo yapıcam simdi defolup gidermisin de odanın kapısını kapa bi dahaki sefere kapıyı cal oyle gel de hattta ekle gir demeden girme yine elim seyimdedir de:D

• sende gece pusuya yat, annenle babanın odasına baskın yap durum berabere olsun

• deh babam deehh deh dehhhhh :D SIPA :D

• Ben 15 yaşındayken annem telefonumdaki p*rnoyu 2-3 sn liğine görmüstü. Ama senınkı daha kotu olmus :ı

• ahahha :D lez izledigin icin kızmıştı panpa sana :D

• :D:D

• Zor anlar yaşadığın belli..Şu bir gerçek,sağlığına zarar verecek bir eylem icinde olmadığın icin annen'in de bunu fazla büyütüp uzatacağını sanmıyorum..uyuşturucu,alkol,sigara v.b sağlık acısından tehlikeli madde'ler kullanmıyorsun ki,masturbasyon yapıyorsun..Bir daha ki masturbasyonunda daha dikkatli olursun..Bozma moral'ini..Durmak yok,masturbasyon'a devam :)

• inş. ama psikolojim alt üst şuan

• Zaman'a ihtiyac'ın var..Bu gece güzel bir masturbasyon yap iyi gelir..Yap sen abi'ni dinle..Yap diyorum kardeşim! Yapaceksın uleyyn.. :)

• nası oldu bu olay ? nasıl bi pozisyonda yakalandın da bu kadar kötü oldu

• normal yaparken işte ayakta zor toparlandm ama anlaşıldı tabi zaten anladıda

• Desene annene: anne babaanne olmak ister misin diye sor bakalım ne diyecek

• Bende 12 yaşımda iken babam yakaladı ,balkonda yapıyordum adam meğer 2 saattir perdenin arkasında beni izliyor sonra la oğlum pipin ammada büyükmüş dedi sonra bittim ben bide gidip anneme de söyledi iyice tükendim bittim.artık ne olduğumu biliyorlar :D insanlık hali boşver .:D

• Cok guldum ya sagol:D

• Sende sağol zeynepcim :D

Yükleniyor...