Mastürbasyon yaptıktan sonra orgazm oluyorum fakat boşalamıyorum benim neyim var?

mastürbasyon yaptıktan sonra boşalamıyorum sıvı gelmiyor vajinadan ama klitoristen zevk alıyorum orgazm oluyorum fakat boşalma olmuyor ne sorunum var benim?

Güncellemeler:
ama ben bi kere orgazmdan sonra boşalmıştım sıvı gelmişti vajinamdan çok nadir oluyor her zaman olmuyor bu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• boşalmanın erkeklerde ki gibi oldugunu mu sanıyorsun ?

• erkekdeki gibi gelmemiştir ama

Erkekler Ne Diyor 26

• arzula

• telefonunun titreşimini dene üstten sürt sürekli titresin, sabah sabah nerden geldi aklına?

• Haha rüyamda gordum

• genelde erkeklerde olur diye duymuştum öyle şeyleri, öyle rüya gördüğünde beni de çağır rüyaya şaka değil merak ediyorum nasıl oluyor rüya da, hiç yaşayamadım ölmeden yaşamak istiyorum onu da.. Sapıkça anlama beni seninle alakalı işim yok uzaktan rüyayı izlicem.. Ee gördükten sonra kalkıp mastürbasyon mu yapıyorsun?

• cep telefonunu titreşime al klitorisine değdir :D

• kadınlarda ki boşalma erkekler gibi olmaz bikere genelde kadınlarda yaşlılık beliri bide içine akıntı olurdiye biliyorum bu kadar dert etmenize gerek yok önemli olan zewk almanız.

• yardım basit .. kendinikasmayacaksın rahatbırak tabi kızlarda erkekler kadarkolay olmuyor orgazm ve tamorgazm anını çişi gelmiş gibi hissettiğinden kızlar hemen kendinikasıp tutuyo o yüzden de boşalamıyor .. vücudunu iyi tanı ve raaht bir ortamda boşalma baskısı olmadan basla masturbasyona ... sonra o an geldiginde tutma kendini rahat bırak ama unutma cok sugelir hazırlıklı ol ...

• bi erkekten yardım al bence.

• bence bir erkege klitorisine masaj yaptır büyük fark olacaktır. yanlız bekaretin giderse karışmam:d

• kızlar demiş erkekler yazmış ahaha güldüm

• Araştırma ve anketlere göre bırakın Tİürkiyedeki dünyadaki kadınların %98 i ömründe bir kez bile orgazm olamıyor.O orgazm sandığınız şey sadece zevke gelme ki zaten ülkemizdeki kadınların çoğu vajinusmus hastası.kasılıp kalıyorlar.yani o noktaya gelemeden zaten aaaaaaah dur dur kasıldım ay ay oyşşşşşşşşşşş deyip sonunu bir türlü getiremiyorlar :)Çözüm:Kinsey Raporu kitabını okumanı ve GEO en derin arzular belgeselini izlemen öneririm...

• Madem gelemiyorsun gitmeyi dene ;)

• orta ve ısaret parmagının la baklavanın ustunde hafıf tıtresımlerle gezdır

• yardımcı şeyler kullan renklendir p*rno filan izle

• biz erkeklerlerin böyle sorunları olmuyor, orgazm çiş yapmak gibi zamanı yanı ergenlik çağı gelince kendiliğinden olan bişe. tabii siz kızların bunu öğrenmesi gerekiyor, tıpkı yavru kuşların uçmayı bir iki deneme ile öğrenmek zorunda olması gibi. deneyerek öğreneceksin. galiba kızlar genelde klitorisi okşayarak boşalıyorlar. sen de öyle yap, dene dene. bi öğrendin mi gerisi gelir. tıpkı bisiklet sürmeyi öğrenmek gibi... konsantrasyonu unutma.

• her hangibir sorunun yok sadece kilitorisal orgamz oluyorsun vajinal orgamz olmuyorsun okadar

• %70 bayanda dışa akıntı olmaz diye biliyorum ben de.Zevk aldığındaki zevk suyu dedikleri sıvıdan bahsediyorsan ozaman anormal bi durumdur.yapay gayganlaştırıcı kullanan bayanlar gibi ilişki sırasında yanından ayırmaman gerekecek.

• Birşey olmaz sen devam mastürbasyona =)

• hemen bir doktoro görun derim:))))

• zenke geldimi kayganlaştırıcı sıvı akar kadından o akıntıdır

• evet aktı ama her zaman akmıyor ki:(

• anormal birşey olduğunu sanmıyorum.kendim yaşadığım karşı taraftan her ilişkide sıvı gelmiyor.illaki gelecek diye birşey yok.o penisi kayganlaştırmak için gelen sıvı

• gayet normal.boşalma erkeklerde olur.orgazm anında sperm gelir.bayanlardan spermgelmez.hiç bir sorunun yok.gayet sağlıklı cinsel hayatın var

• bununla ilgili kızlar önceden baya teknikler anlatmışlar ben bile şaşırdım elektrik süpürgesi kullananmı dersin buz leptap kullananmı dersin vs sende onlardan birini dene

• Ihlas pazarlamadan masaj aleti al.ver titresimi.eger komsular sizin dairede birini kesiyorlar diye polisi aramazlarsa adam degilim:)

• konsantre ol.neydi o eeeee çağatay ulusoyu düşün

• doktora git en acilinden

• Her zaman yapma biraz ara ver özle sonra süreyi uzun tut ama çok uzun olmasın.ayrıca zevk alıyorsanız sorun yok sıvı gelmesin ne olacak.

• benimde kız arkadaşımda bu sorun vardı burdan öğrenmiş oldum :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Cevabımda basit gelemiyorsan.Yapmamayı dene bir süre uzak kal..

• hayata küstürmüşün ufaklıgı. az kendi haline bırak.

• Sürttüre sürttüre olcağı bu.

• daha fazlası lazım artık :(

• yumuşak bir diş fırçası al hafifçe klitorisin üzerinde dans ettir :)

• macun sürsünmü :)

• resim boya fırcası olur mu? :)

• en iyisi telefonda felan bi erkekle vinsel sohbet yaparken denesin. faydasını görecektir % 90 :)

• Normal.

• boşalmak nedir kadınlarda onu biliyor musun ? Öyle erkekteki gibi meni gelmez o kadar çok dişarı. Orgazm sonrası akıntı içindede olabilri. Dişarı çıkmasını bekleme.

• tecrübe

• Öncekileri Göster
    • orgazm olmadan önceki tahrik olmayla beraber ıslanmada bahsediyor. Boşalmadan değil.

• ben de ıslanma olmuyor bazen hatta çoğu zaman olmuyor ama bakireyim bazen de çok su geliyor ıslanma olmaması anormal mi

• doğru yapmıyorsundur,klitorisi uyar o zaman boşalırsın ve bunu yaparken arzuladığın birisini düşün.

• ben de yapamıyorum başlıyorum 2 dakka geçmiyo çişim geliyo :D çişi yapınca rahatlıyorum zaten şevkim kaçıyo :D

• zaten idrar kanalı kapanır otomatik olarak haz almıyorsun. bu arada bizde idrarla sperm aynı deliklerden gelirken sizde farklı deliklerden geliyor şanslısınız

• tabi ki şanslıyız:)

• Valla bende gidemiyorum masturbasyonda ne yapıcam bilmiyorum

• ben ilk orgazmımı kendi sevgilimi arayıp sesimi değiştirerek konuşurken olmuştum :D çocuğa resmen ölüodum ama oda çok odundu :D başka bi numaradan aradım sesimi değiştirip konuştum onunla o sıradada mast yapıdum sonra baktım bişeoluyo şap diyesuratına kapadım :D

• uwww zevkine bayıldım doğrusu

• normal bi durum

Yükleniyor...