Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Sperm takıntısı olan kızlar var mı?

Sperm takıntısı olan kızlar var mı?

Boşalma anından sonra spermlerle oynayan çekip uzatan parmağınla bir hamle yapıp cama yapıştıran

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• soruna çok güldüm yaaa :)))koptum resmen hele de bir hamleyle cama yapıştırma kısmına...

0|0
    • zaten bende sırıtasınız diye yazdım isabet olmuş :DD

• Sevgilim bı keresinde bardağa boşalmıştı ben de içmiştim :D insan seksten igrenmemeli bence sevdigiyle sevisiyosa tabii ki.

0|5
  • yutmak tercihimdir :)

0|3
  • ne o öyle oyun hamuru gibi :D yutarım fakat bol bol ananas yediyse :))

1|0
    • tecrübeye bak be hindistan cevizi yediyse olmazmi?

• ya hani yediğine göre tadı vs oluyor ya ananas buna birebir :) mide bulandırıcı olaması açısından..

Erkekler Ne Diyor 9

• o tür şeyleri bilmiyorum fakat kızların bunu bir tabu olarak gördükleri malum. o yüzden ülkemizde bunlar hassas konular

0|0
  • duvarda dökülen yerlere sürsün bari :D

0|0
  • Bu nasıl bir düşünce böyle.

0|0
  • o değil de bi biz yutturamadık yahu.

0|0
  • nasıl bir hayal gücü lan bu (:

0|0
  • gelmesine yakın penis ucunu kapat bekle ve bırak tavana yapıştır

0|0
  • Öyle bir anlatmışsın ki sanki oyun hamurundan bahsediyorsun

1|0
  • Bence bayanlar bunu yutmak yerine yüzüne sürmeli iceriginde bulunan proteinler bakimindan cildi güzellestirdigi söyleniyor yüzünde akne ve leke olanlar denesin kesin faydasini görürler

0|0
  • Evet böyle kız arkadaşlarım olmuştu . nadirende oluyor bu tarz . Genelde işin sonu kendi spermimizi temizlemek ile biter :) Ama oynayan inceleyen hatta yutan sevgililerim olmuştu

0|0
Yükleniyor...