Kullanılmış iç çamaşırı satışa çıkarılıyor... Satın alır mısınız?

Bazen internette bazen gazetede gözüme çarpıyor. Bazı erkekler kullanılmış iç çamaşırı satın alıyor, ve bunlara da baya bir para ödüyorlarmış.

Siz erkekler, bu konuda ne düşünüyorsunuz? Alır mıydınız?

Kadınlar, siz de satar mıydınız?

Güncellemeler:
kullanılmış-iç-çamaşırı-fetişi, gibi birşey.
Başlık şöyleydi. "Kullanılmış iç çamaşırı satışa çıkarılıyor.."

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bununla ilgili hatırladığım ilk ve son haber: "Bilkentli'den satılık tanga"

Bilkent'in seksi ve havalı kızı, yaz okulu parasını ödeyebilmek için giyilmiş tangasını satışa çıkarmıştı, hem de açık artırmayla. Fiyat bir günde mi ne, 31 (!) liradan bin küsür liraya kadar çıkarılmıştı. Sonra satış durdurulmuştu falan filan.

Ancak daha sonra anlaşılmıştı ki bu satışı başlatan kişi bir erkek, ve bu işe bir iddia yüzünden girişmiş. "Böyle bir şey yapar, tıklanma rekoru kırarım." gibi bir şey söylemiş ve dediğini de fazlasıyla gerçekleştirmiş.

Bu olaydan önce veya sonra bu işi ciddi ciddi ticaret kolu haline getirmiş kişiler olabilir. İç çamaşırı çünkü başka bir tutku. Benim erkek arkadaşım da benim giyilmiş sutyenlerimi koklamayı sever. Bu bana sapıkça gelmiyor, çünkü adam "sen kokuyorlar" diyor, e adam beni seviyor... Mesela benim de o yokken onun gömleğini yastığa giydirmişliğim, yastığa sarılıp koklaya koklaya uyumuşluğum var. Çünkü sevdiğin insanın teninin kokusunu, ve hatta terinin kokusunu bile seversin.

Ama bir erkeğin, hiç tanımadığı bir kişinin -ki kadının bile diyemiyorum, ne malum?- giydiği iç çamaşırını satın alması, ona cinsel anlam yüklemesi, ondan tahrik olması bence bununla bir tutulamaz. Ama anormal demiyorum, çünkü "two girls one cup" videosuyla "shit eaters" akımıyla tanıştıktan sonra artık hiçbir cinsel saplantı beni şaşırtmıyor. Alan memnun veren memnunsa diyecek bir şey yok. Hatta bazı durumlarda tebrik edilmeleri gerekir, birbirinizi nasıl buldunuz diye.

Her neyse, bu işlerin piyasa durumu nasıl beni alakadar etmez ama bu bir alışveriş, ve öyle görünüyor ki cidden de alan memnun satan memnun.

Ben... satmazdım sanırım. Yani alt tarafı çıkardığım çamaşırı kirli sepetine değil kargo kutusuna koyacakmışım gibi. Yani bu basitlikte ve zararsız görünüyor. Hatta şu da var, şimdi yaz geliyor, diz hizasında bir etek ve kolsuz bir bluz giyip sokağa çıkan her kadın zaten potansiyel 31 malzemesi olmuş olacak. Ama bunun satış şeklinde gerçekleşmesi rahatsızlık verici.

• +1 güzel cevap :)

• +1 :)

• +1 kesinlikle.

Erkekler Ne Diyor 16

• ben bir erkeğim alırım zaten dünyanın bir çok ülkesinde satılıyor ama çok miktarda para ödemem

• alırım tabii neden olmasın

• niye almıyayımki? kadına iç çamaşırından daha yakın olan ne var? harika bişey bence

• Kız güzelse çoğu erkeğin alacağını düşünüyorum

• Bu işin meraklıları Japonlar. Zaten adamlar BDSMde de çığır açtıkları için onlar için normal bir fetiş sayılabilir bu. Ben ise içindekini tercih ederim :)

• kimin kullandıgı onemlı elbette;)

• Kadın iç çamaşırını ben çıkarmışsam severim o da çıkartıp yatağın yanından yere atıncaya kadar sürer. Almam alana da mani olmam.

• ben seve seve alırım

• bence sacma

• almam

• var öyle manyaklar...çamaşır ipinden çalanlar bile var, haberlere çıkmıştı hatta sapık herif:)

• ne yapacaksa artık... git "kompedan" dan al ozaman ne alacaksan...milleti zarara sokuyorsun pis herif:)

• Eveet, resmen gözünün önünde caliyorlar. camasir ipinden cok caldirdim, birdaha asarmiyim. gitti güzelim ic camasiri.

• milletin fantezi dünyası geniş. Kadın iççamaşırı gezip dolaşmaktan keyif alanlar bile mevcut bunu biliyoruz.

Bana üstüne parayla versen almam sevdiklerime giydirmem :D

• kimin çamaşırı olduguna baglı charles theron muydu o olur mesela,

• almazdım o kadar abaza değilim maalesef

• :))) aga batakta ihale sana kaldı galiba kavede? Moral mi bozuk nedir? :)

• lafın gelişi dedim maalesef diye tabiki normal olduğum için seviniyorum:)

• Niye maalesef diyosun :D deli daha iyi ya normal olman

• Dengesiz onlar ya. Birde yıkamadan satsınlar ki bir sürü hastalık bulaşsın!

• Satın almazdım ama empati kurmak gerekirse aynı iç çamaşırın yenisinde hiç kimse giymediği için ona hatırlatacak bir şey olduğunu ve doyum vereceğini sanmıyorum. Başkası giymiş olduğunu bilmek farklı hiselere yol açar bana göre buda orgazmı nirvanda yaşatabilir nede olsa fetişizm herşey normal :D

Kızlar Ne Diyor 4

• ben satardım ama afedersinde boklu külodun neyinden zevk alıyorlar acaba sevgilimde istedi benden kullanılmıs iç çamısır gecen gizlice çıkardıgım iç çamsırı koklarken gördüm neyinden zevk laıyorlar acaba merak ediyorum

• Satışı zaten uzun zamandan beri var. Alıcısı da öyle az buz değil.

Ne yapacaklarmış seri üretim mi düşünüyorlar :))

Ayrıca çamaşırlarla sınırlı değil. Çorap, ayakkabı, toka.. Hatta bi' site vardı üyeler arası alışverişin yapıldığı da son zamanlar da Türk Telekom falan diyor.:))

Da tabi saçma. Duygusal bağın olmadıgı kadınla seks yapmayı anlarım da çamaşırından tahrik olmak saçma yahu. Bedenini bırak yüzünü görmediğin kadının çamaşırı veya çorabı..Tam karikatürlük olay aslında. :) kelli felli biri giyiyormuş sonra satışa koyuyormuş. Hahaha:))

Abazan işi.

• satmam...

• Alıp napıyorlar , kokluyorlar mı?

• Giyeni gormedıkten sonra nasıl inancan cok komık belkı bır erkek sapık gıyıyordur.

• Evet, yeni seyler cikiyor ortaya iste yavas yavas

• Onlara bir Kıvanç 'tan vay vay vay çekmek istiyorum.

Sapıklıkta yeni bakış açıları gelişmiş meğer

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...