Kullanılmış iç çamaşırı satışa çıkarılıyor... Satın alır mısınız?

Bazen internette bazen gazetede gözüme çarpıyor. Bazı erkekler kullanılmış iç çamaşırı satın alıyor, ve bunlara da baya bir para ödüyorlarmış.

Siz erkekler, bu konuda ne düşünüyorsunuz? Alır mıydınız?

Kadınlar, siz de satar mıydınız?

Güncellemeler:
kullanılmış-iç-çamaşırı-fetişi, gibi birşey.
Başlık şöyleydi. "Kullanılmış iç çamaşırı satışa çıkarılıyor.."

0|0
6|25

En İyi Kız Görüşü

 • Bununla ilgili hatırladığım ilk ve son haber: "Bilkentli'den satılık tanga"

  Bilkent'in seksi ve havalı kızı, yaz okulu parasını ödeyebilmek için giyilmiş tangasını satışa çıkarmıştı, hem de açık artırmayla. Fiyat bir günde mi ne, 31 (!) liradan bin küsür liraya kadar çıkarılmıştı. Sonra satış durdurulmuştu falan filan.

  Ancak daha sonra anlaşılmıştı ki bu satışı başlatan kişi bir erkek, ve bu işe bir iddia yüzünden girişmiş. "Böyle bir şey yapar, tıklanma rekoru kırarım." gibi bir şey söylemiş ve dediğini de fazlasıyla gerçekleştirmiş.

  Bu olaydan önce veya sonra bu işi ciddi ciddi ticaret kolu haline getirmiş kişiler olabilir. İç çamaşırı çünkü başka bir tutku. Benim erkek arkadaşım da benim giyilmiş sutyenlerimi koklamayı sever. Bu bana sapıkça gelmiyor, çünkü adam "sen kokuyorlar" diyor, e adam beni seviyor... Mesela benim de o yokken onun gömleğini yastığa giydirmişliğim, yastığa sarılıp koklaya koklaya uyumuşluğum var. Çünkü sevdiğin insanın teninin kokusunu, ve hatta terinin kokusunu bile seversin.

  Ama bir erkeğin, hiç tanımadığı bir kişinin -ki kadının bile diyemiyorum, ne malum?- giydiği iç çamaşırını satın alması, ona cinsel anlam yüklemesi, ondan tahrik olması bence bununla bir tutulamaz. Ama anormal demiyorum, çünkü "two girls one cup" videosuyla "shit eaters" akımıyla tanıştıktan sonra artık hiçbir cinsel saplantı beni şaşırtmıyor. Alan memnun veren memnunsa diyecek bir şey yok. Hatta bazı durumlarda tebrik edilmeleri gerekir, birbirinizi nasıl buldunuz diye.

  Her neyse, bu işlerin piyasa durumu nasıl beni alakadar etmez ama bu bir alışveriş, ve öyle görünüyor ki cidden de alan memnun satan memnun.

  Ben... satmazdım sanırım. Yani alt tarafı çıkardığım çamaşırı kirli sepetine değil kargo kutusuna koyacakmışım gibi. Yani bu basitlikte ve zararsız görünüyor. Hatta şu da var, şimdi yaz geliyor, diz hizasında bir etek ve kolsuz bir bluz giyip sokağa çıkan her kadın zaten potansiyel 31 malzemesi olmuş olacak. Ama bunun satış şeklinde gerçekleşmesi rahatsızlık verici.

  5|5
  • Şikayet

   +1 kesinlikle.

  • Şikayet

   +1 :)

  • Şikayet

   +1 güzel cevap :)