• Sor
  • Bence

Ertesi gün hapı içilse de hamile kalınır mı?

arkadaşlar 1 saat önce , 11de ilişkiye girdik içime boşaldı , ilişkiden 45 dk sonra 11:45 gbi hemen ertesi gün hapı içtim . ise yarar mı gebe kalır mıyım yinede ? Nolur bilgilendirin Ertesi gün hapı kesinlikle gebeliği engelliyor mu

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• yüzde yüz koruyucu olmamakla birlikte , büyük bir oranda korundun sayılır. ertesi gün hapları ilişkiden 72 saat içinde alınırsa etki gösterir en yüksek etki ise ilişkiden sonraki ilk oniki saaat içinde alınmasıyla oluşur.

Erkekler Ne Diyor 17

• Hani saat 11 ama kaçıncı dk.da ve pozisyon ne idi. ilişkiden itibaren 72 saat boyunca içebilirsin. ne kadar erken oursa o kadar etkilidir. şu an itibariyle 68 saat vaktin var.

• hiç bir yöntem yüzde yüz koruyucu değildir.

• 9 ay sonra bir bebek bekle bence sen :)

• adı üstünde işte sende 45 dk sonra içmişin bence yaramaz

• Allah analı babalı büyütsün

• adet günü baslangicindan itibaren 12 ve 18 günlerde iliskiye girdiysen tehlikeli durum 3 haftadan sonra korkacak birsey yok madem bu kadar korkuyorsun neden icine bolsalttiriyorsun yoksa arkadasin fecrübesi yokda geri cekilmeyi yapamiyormu:)

• kesin engeller. 2x2=4 ama sonrasında aşırı kanamalar yada adet düznsizlikleri yaşayabilirsin bu normaldir. Bilgine.

• evet yan etkılerınde onlar yazıyodu . off kafam karıstı ya işe yaramaz dıyorlar :(

• kesin işe yarıyacaktır.Dert etme.Çok kafanı takıyorsan kanda gebelik testi yaptırırsın olur biter.:) Ama korkma o kadar hamile kalmak öyle çoook da kolay olmuyor. :)

• Acaba kız mı olur,Erkek mi ? Bende bunu merak ettim şimdi..

• engelledigini duydum..

• neymiş : tavana bakmıycan hacı düşüncen

• ertesi gün hapı olduğu için, ertesi gün içmen gerekiyordu, erken içmişsin, allah analı babalı büyütsün

• ne kadar kısa sürede içilirse o kdr yuksek etkı yapar yazıyordu . Mumkunse 12 saat ıcınde mtlaka ıcın yazıyor

• şaka la şaka, korkma, tamam o iş

• link burdan öğrene bilirsin

• ilk 12-24 saat diye biliyorum ben. eczaneye sor bence.

• Ertesi gün hapı diyorsun almak için bir saat bile geçmesini beklememişsin. Sence işe yarar mı yaramaz mı

• ilişkiden 72 saat ıcınde ıcılmelı yazıyor dıyor. nasıl yaramaz ya offff

• ee tamam işte onu diyoruz biz de

• 24 saat sonrada içebilirsin

• yani içmende sakınca yok kalmazsın

• Etki etmez emin ol bu arada %100 etkili değildir oranı

• geç kalmışsın sanırım biraz.daha erken içmeliydin

Kızlar Ne Diyor 8

• Panik olma hamile kalmazsın. Tabi ki %100 garantisi yok ama sorun yaşayacağını sanmam.Fakat dikkat etmen gereken bir şey var, ertesi gün hapları kadınlara gerçekten büyük zarar veriyor. Bir daha böyle bir durum yaşamamaya özen göster. Onun yerine doğum kontrol hapı kullan bence. Ha bir de şu adet döneminle ilgili soruyu düzgün cevaplarsan belki içini daha fazla rahatlatabiliriz.

• Canım benm ya ınsallah kalmam ... Bak şimdi adet olayı şöyle oldu
      en son Ocak 16 adet gördüm
      bu ay 17 sinde gelmesi gerekiyordu , fakat cok uzntu ve stres yaptım hala gelmedi dun gecede
      üzerine cnsel ılskıde bulundum

• siz kızları anlamıyorum korkun varsa neden yapıyorsun hemde korunmadan ?

• Yapmış bi hata.! Sende moral ver hemcins'ine üstüne gitme lütfen.. :) Belki Teyze olma ihtimal'in var. :)

• dalga geçme valla kızıyorum

• ilk 2 saat içinde içmen gerkiyordu zaten.sakin ol

• kaç günde bi adet oluyorsun bide adetinin kaçıncı günündesn onu bi soyle sen. Öyle hamile kalmak kolay iş değil bizde erkeklerin ki gibi sürekli hazır bi yumurta bulunmuyor. Belli günler hamile kalabilirsn sadece. 28günde bi adet oluyorsan 12.13.14. Günler hamile kalabilirsin mesalaHap işine gelince reçeteyi oku orada ne yazıyosa odur. Ama bildiğim kadarıyla doğum kontrol haplarının bile kesin bi koruyuculuğu yok.

• canım daha adet olmadım bekliyorum işte . 12 saat ıcınde ıcılırse %94 oranında engellıyormus

• Öncekileri Göster
    • bak canım
      Ocak 16 adet gördüm
      bu ay 17 sinde gelmesi gerekiyordu , fakat cok uzntu ve stres yaptım hala gelmedi
      üzerinede 2 saat once cnsel ılskıde bulundum

• himm bi düzensizlik varsa bişey diyemicem

Sana bilimsel olarak şöyle söyleyeyim

Gebe kalma ihtimalin olan günden 14 gün sonra adet görürsün. Yalnız önceki 2günü de kalabilirsin çünkü spermler insan vücudunda 3gün canlı kalabiliyor.

• adetinin kaçıncı günündesn ovulasyon döneminde değilsen zaten gebe kalma ihtimalin olmaz

• adetım daha gelmedı bekliyorum işte

• yahu geçen adetinin başlangıcından bu yana kaç gün oldu? Kaç günde bi adet görüyorsn birde

• bu ay adetım gecıktı en son 16 ocakta gördum . Bu ay 17 subatta görmem gerekıyordu fakat stres ve uzuntuden gecıktı , bugunde ustune cınsel ılsıkıdebulunduk dırek hap yuttum

• sigara icme 5 adet sigara 1 antihap // sigara hapin etkisini sifira indiriyour

• saçmalamışın sigara o kadar etkili ise zaten spermleride öldürür 17 tl ertesi gün hapı parası vermez en azından

• o zaman siganin zararlarini oku spermi zaten azaltiyour / sen sacmaliyorsun bence arastir ole cwp yaz

• hamile kaldın mı merak ettim

• sakin ol. zaten çok kısa zaman içinde içmişsin. etkisini maksimum gösterecektir. reglin biteli kaç gün oldu?

• regl dha olmadım beklıyorum . Of ins etkisi olur

• Öncekileri Göster
    • en son 16 ocakta gördum . Bu ay 17 subatta görmem gerekıyordu fakat stres ve uzuntuden gecıktı , bugunde ustune cınsel ılsıkıde bulunduk

• öeh. o yumurtanın döllenmeye hali kalmamıştır zaten. bişi olmaz merak etme. erkenden içmişsin de hapı. hiç bişe olmaz.

Yükleniyor...