Biri şu masturbasyon nasıl yapılır anlatsın bana...

Ya arkadaşlar sorunum var yardım lütfen. biri şu masturbasyon nasıl yapılır anlatsın bana yapıyorum yapıyorum orgazm olamıyorum deliricem ya bende rahatlamak istiyorum.klitorisi uyar vajinayı parmakla gögüsleri uyar yapıyorum olmuyor ıslanma oluyor orgazm olmuyor.pek hayal kurmuyorum ondan mı acaba.p*rno izleyip tahrik oluyorum sonra deniyorum.nerde hata yapıyorum?teşekkürler herkese.bide ne olur dalga gecmeyin çok ciddiyim.

Güncellemeler:
arkadaşlar kazamız mübarek olsun.el birliğiyle orgazm olayı başarıyla gerçekleşmiştir.teşekkürler:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çırılçıplak soyunup aynanın karsısına geç ilk önce sen bir bedenini hisset kendinle övün sonra nerde olmak istiyorsan oralara git sonra kimle olmak istiyorsan onu da o hayale entegre et sıradısı olmayı dene odaklanınca da gözlerini kapat olaydan olayada zıplarsan atraksyon olur o ileri aşama level 8 kapsıyor sen bunları yap ilk önce feedback yapki randıman alıp almadıgını belirt.

• çok hoşsun:D

• yani denendi (: ya bendede aynı sıkıntı var sevgilim bazen olmadık zamanda hadi diyor yanyana degilken bende onu rahatlatabilmek için denemedigim sey kalmadı.ondan biliyorum methotları (:

Erkekler Ne Diyor 29

• orgazm a odaklanma zewk almaya odaklan ;)

• hayal kurmalısın,

• özelden söyleyebilirim

• Öncekileri Göster
    • sizin tercihiniz

• tebrikler,herlde bulutların üzerinden bakmışsındır

• Önce beyninde orgazm olacam diye kendini kur. yoksa boşalaman. Hayaline güzel arzu ettiğin bi erkeği getir. Ona ne yapmak istiyosan, onun sana ne yapmasını istiyosan onları yap Boşalırsın. Kasma kendini. bide yapacağın yerde kimse olmasın evde yalnızken dene. P*rno seyret mesela. Bakire değilsen giriş için uygun bi alet seç kayganlaştırıcıda olsun. En güzeli aynada kendini seyret ama.

• hissetme duyunu kaybetmişsin bu kadar ...soru olmaz nerden bilecek bunca insan senin klitorisine elin değdiğinde hissettiklerinii veya sana nasıl hissettirecekler orgazmı :))))))))))

• tekniklerden bahsetmiştim

• zekanı çok yormak istemiyorum şöyle diyeyim zevk almak senin bulucağın ve bulurken hissedeceğin le alakalı yoksa sende sorunda kilit yerleri söylemişsin ...

• En çok kim yardımcı oldu acaba ?

• hepinizz

• Görevimiz ya valla yeni bir meslek doğar buradan :P

• Kafanı boşalt daha önce ilişkiye girdiysen güzel anın varsa hissetmeye çalış onları klitorisini yavaştan başlayarak okşamaya devam et bir süre sonra hızlan baya durma durursan zıçtın demektir olan erektelikte kaçar.Titreme geldiği an başladın demektir ondan sonrada nerde durmak istersen.Kız arkadaşımı böyle tahrik ediyorum elle ve pensle her ikiside gayet başarılı oluyor.

• orgazm anında zaten beynin hayal dünyana çalışır masaj olsun başka bişey olsun seni en çok neyin tahrik ettiğini tespit et hayallere dal gerisi kendinden gelir ve 2 dakikada olan bişey değil bu devam etmen gerek

• selam bayanlar biraz gec bosaldiklari icin cok acele etmeden parmaklarinla oksuyarak mazaj seklinde oksa parmakla oksarken belini sanki iliskiye girergibi hareket ettir

• selam kendi kendine bolamiyorsan ..hayret cok iyi kendini hazirlaman gerekiyor egerki iyi islaklik geliyorsa bosalman gerekir guzelbir ask filmi koy kendini adapde et sonra baslaama yinede sicak iliskigibi olmaz yani

• inanki şimdi seni ben boşaltmışım gibi sevindim :))

• ya bu nasıl bir sevinç gösterisidr:)

• bunu anlaman için illa yaşaman gerekebilir :))

• arkadasim oncelikle bir bayanin orgazm olmasi cok zordur mastribasyon demek elinle vjinanin tam ust kismindaki ufak yumusak mese gibi bolum yani klitorisi uyarman lazim yada bunu erkek arkadasin varsa o bolgeyi yalatmalisin p*rno izleyerekte olmaz bu is rahatlaman icin ancak tek basina olmaz bu is sen aklindakileri sor cok kiz arkadasimi orgazma ulastirdim ama kolay olmadi gende yardimci olurum sana sorularinda

• hepsini aynı anda yapmalısın

• saçmalıyorsun

• yoo bi saçmalamadım bi yaandan p*rno açıcaksın bi yandan hayal kuracaksın bi yandan klitorisi okşayacaksın bi yandan vajinayı parmaklayajaksın hepsini aynı anda yapabilirsin başarabilirsin

• parmağını sok buraya gel hareketi yap, klitorisini de okşa bi yandan. bi yandan da p*rno izle :) derin derin nefes al ver

• etek giy iç çamaşır giymeden oturduğun sandalye ya da koltuğa patlıcan havuç ya da salatalık filan koyup p*rno izlerken sürtünebilirsin.

• sevindim :)))

• Yardımcı olabildiysek ne mutlu..Hangi yöntemle başardın bunu..başarının sırrını paylaşmak istemez misin ? Paylaş ki senın durumunda olan nice kadın bundan faydalansın değil mi ..

• öncelikle konsantre olayı en önemli etken.gevşeyip seksten başka hiç birşey düşünmedim

• Öncekileri Göster
    • teşekkürler

• rica ederim..bekliyorum hemen gel.. :)

• Hayal gücünü sadece bu anına odakla ve acele etme..tadını ala ala devam et parmaklarını en cok zevk aldığın bölgelerde kullan..P..rno film'ini kendin yaşıyormuş gibi konsantre ol.kendini sıkma rahat bırak..Aklına başka hiç birşey getirme..ıslandığına göre yolun sonuna doğru emin adımlarla ilerliyorsun demektir..Hayal gücünü genişlet ve süre konusunda bir an önce bitsin diye stres yapmadan azimle devam et..Bak bakalım ne olacak..sonucu yazarsın..umarım başarırsın..hadi göster kendini .. :)

• öyle bi anlatmışın ki :))))

• Bende daha napim aga..Vatandaş'a yardımcı olmaya çalışıyoruz.. :) Nobel ödül'ü alacak adam'ımda işte...neyse :)

• orgazm ve mastürbasyon ile ilgili p*rnoları seyret,yada partnerin sana oral yapsın en iyisi...hatırladıkça tahrik olursun...:)))

• en iyisi erkek arkadaşına oral yaptırmayı dene

• Öncelikle boşalmalıyım mutlaka stresinden kurtul. O psikoloji seni baskılayarak rahatlamanı engelleyecek. Bayan üyeler fiziksel olarak yapman gerekenleri güzelce yazmışlar. Biraz sabırla olacaktır.

• bence bi vibratörden yardım almalı ve kayganlaştırıcı jel kullanmalısın tabiki hayal gücüde şart

• ilk önce hoşlandığın birini düşün sonra sana yapmak istediklerini hayal et tam olarak nerenden zevk alıyorsan okşa sonrası kendiliğinden gelecektir ;)

• fiziksel istek kasık bölgesine yayılan sıcaklık orada bir basınç hissinin duyulmasına ve klitorise dokunulmasının ihtiyacı ve vajen içinde doldurulması gerekli bir boşluk hissi ile ortaya çıkar. vajende ki boşluk hissi daha önce cinsel ilişkiye girmemiş bayanlarda çok az veya yoktur.cinsel ilişki yaşamış kadınlarda ise bu vücut tarafından tanınmıştır ve hissedilir. genelde ya klitoris elle okşanır veya iki bacak açıp kapanarak sıkıştırılır veya kadına zevk verebilecek bir şeye sürtülür. bakire olan kadınlar genelde bu şekilde masturbasyon yaparlar. ve bunun kızlık zarına hiç bir zararı yoktur. daha az olarak klitoris okşanırken vajen girişine parmakla baskı uygulanabilir veya vajen girişi veya küçük dudaklar okşanabilir. bunun da kızlık zarına hiç bir zararı yoktur. ve bazı bayanlar kızlık zarı olmayanlar veya önemsemeyenler vajen içine parmak veya parmaklarını sokarlar veya içeriye doluluk hissi verebilecek herhangi bir şey kullanırlar.son zamanlarda ülkemizde de bulunan yapay penisler de veya titreşim sağlayan bazı seks oyuncakları da yaygın olarak kullanılmaktadır.

• neyin peşindesin sen mayk ya .

• odaklanma sorunu yaşıosundur.. yaptığın şeye odaklan.. we zevk almaya çalış.. başka hiç bişi düşünme

• aynen bu işte odak sorunum var

• Öncekileri Göster
    • rahat ama beynim rahat değil maalesef

• beynin niye rahat değil ki .. o an hiç bişi düşünmiceksin.. rahatladığında o beynindeki düşüncelerden de kurtulup, rahatladığını görceksin bak

• karşılıklı deneyelim mesaj at özelden..

• senin halin vahim patlıcan filan buk bişey işte:)

• video yada görsellerden yardım al olmadı yazılı meteryal bulmalısın

• link bu sana yardımcı olur..

• ne vardı o linkte açmadı

• güzel hoş bi bayan ve en sevdiği sebzeyle eğitim videosu..

Kızlar Ne Diyor 5

• her kadin orgazm yasayamaz maalesef. arastir nasil yapildigini ve dene ve yine olmuyorsa sende o sansiz kadinlar kulubune uyesin :(

• Sabırsızsın. Öncelikle kendini tahrik eden şeyleri bul. Onları düşün. 5 dk içinde olmayınca da hemen vazgeçme. Zaten kadınlar için daha zor bu durumlar. Aklıma gelen en ufacık şeyde bile soğuyabiliyorum. Onları bir şekilde baskılaman,düşünmemen lazım.

• haklısın teşekkürler

• Parmakladığına göre bakire değilsin. Daha önce ilişkidemi orgasm oldun? Yada nasıl oldun?Kafanı boşalt ve sadece zevk almaya bak diğer engelleri düşünme ^^

• Bak canım eğer el ile orgazm olamıyorsan, bacak arana dolgun bir yastık al ve p*rno izlerken sanki penise sürtünüyormuş gibi yastığa sürtün. Emin ol işe yaracak.

• teşekkür ederim bunu mutlaka deneyeceğim

• yastığı doğru ayarla ama, dolgun olsun ve sürtünmeden önce p*rnoyu izlemeye başla. Zevke gelmeye başlayınca sürtünmeye de başlarsın.

• sen ne cok sey biliyosun ole

• Havai fişekler patlamıyor niye stres yaptınki.Olmadığını nerden biliyorsun. Önemli olan zevk almak.Bu takıntıyla gidersen olmaz.Sen zevk almaya bak.Boşver orgazmı o kendiliğinden gelir.

• uzmanlasmis gibi konustunuz bu arada ama cogu seyden sizde mahrumsunuz zannedersem

• yalnış yorum.

• haydar dümen gibisin

Yükleniyor...