Biri şu masturbasyon nasıl yapılır anlatsın bana...

Ya arkadaşlar sorunum var yardım lütfen. biri şu masturbasyon nasıl yapılır anlatsın bana yapıyorum yapıyorum orgazm olamıyorum deliricem ya bende rahatlamak istiyorum.klitorisi uyar vajinayı parmakla gögüsleri uyar yapıyorum olmuyor ıslanma oluyor orgazm olmuyor.pek hayal kurmuyorum ondan mı acaba.p*rno izleyip tahrik oluyorum sonra deniyorum.nerde hata yapıyorum?teşekkürler herkese.bide ne olur dalga gecmeyin çok ciddiyim.

Güncellemeler:
arkadaşlar kazamız mübarek olsun.el birliğiyle orgazm olayı başarıyla gerçekleşmiştir.teşekkürler:)

1|2
5|30

En İyi Erkek Görüşü

• çırılçıplak soyunup aynanın karsısına geç ilk önce sen bir bedenini hisset kendinle övün sonra nerde olmak istiyorsan oralara git sonra kimle olmak istiyorsan onu da o hayale entegre et sıradısı olmayı dene odaklanınca da gözlerini kapat olaydan olayada zıplarsan atraksyon olur o ileri aşama level 8 kapsıyor sen bunları yap ilk önce feedback yapki randıman alıp almadıgını belirt.

8|0
    • Şikayet

çok hoşsun:D

• Şikayet

yani denendi (: ya bendede aynı sıkıntı var sevgilim bazen olmadık zamanda hadi diyor yanyana degilken bende onu rahatlatabilmek için denemedigim sey kalmadı.ondan biliyorum methotları (:

En İyi Kız Görüşü

• Sabırsızsın. Öncelikle kendini tahrik eden şeyleri bul. Onları düşün. 5 dk içinde olmayınca da hemen vazgeçme. Zaten kadınlar için daha zor bu durumlar. Aklıma gelen en ufacık şeyde bile soğuyabiliyorum. Onları bir şekilde baskılaman,düşünmemen lazım.

2|0
    • Şikayet

haklısın teşekkürler