• Sor
  • Bence

Cinsel isteğimin artması için ne yapabilirim?

antidepresan kullanıyorum cinsel isteğim çok azalıyor artırmak için ne yapabilirim?

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 25

• Pekmez iç,enerji verici macunlardan alabilirsin.

• Bir baharat adi vardi arkadasimin eside ayni boyleydi onu kullaniyordu ogrenip sana yazarim unutursamda hatirlat

• yaz bakalım

• çık bir tepenin üstüne avazın çıktığı kadar bağır...sesin ne kadar kuvvetli çıkarsa o kadar isteğin yüksek demektir...

• vucudunu keşfetmelisinn

• Cinselliği gündeminden çıkarttığın sürece isteksizliği tetikler.Partnerin varsa bunu içinden gelmese de ondan istemelisin bence.

• dogru partnerinizi bulun,gerisi gelir

• ilaçlarına devam et

• artırma napcan ki

• diamont otu .düz duvara tırmandırır insanı

• o ne ya? hiç duymadım

• şimdi duydun

• düzenli cinsellik yaşaman şart

• bakireyim

• şimdi burda diyemem var ama

• masturbasyon yap zevk alamıyosan bile klitorisini okşa bişyler olabilir

• Aşık olmalısın

• 7 yil boyunca cok sevgili ailemin istegi karari uzerine jimnastige gitmistimmbize soylediklerii suyduu mesela sabah 8 de 150 mekik cektinoglen 1 gibi 50 kadar daha cekiceksiniz asiriya kacipta 150 falan cekerseniz kaslariniz erir gider ufacik kalirsinizz yani istersen eritebilirsin ama fiziginide mahvedebilirsin bence denemeatletik vucut gibisi varmii yaa

• hatlar karistii iimiii

• Sen me icin ;)

• Mesir macunu

• ceviz , badem , fıstık içlerini bala karıştır günlük bir kaşık ye. Kullandığın hapın dozu yüksekse bir işe yaramayabilir.

• dovme yaptir ne alaka diyebilirsindenemedende bilemezsinnbide tatile cik soyle ohhhhhh onyuzbin baloncuk yut bisiycigin kalmazz

• google yaz östrojen hormonunu artırmak için yapılması gerekenler

• cinsel gücü erkekdede bayandada testestoron tetikler östrojen değil

• Bahsettiğim ,bayanlarda östrojen baskındır lakin antitepresanların etkisini düşündüğümüzde Kadınlarda östrojen azlığı memelerde küçülme, vaginada kuruluk, cinsel ilişki esnasında ağrı, cillte kırışıklık, saç dökülmesi, vaginada sarkma, cinsel isteksizlik ve cinsel ilişkiden zevk almama sonuçlarını doğurur. Östrojen azalırsa kadın erken menopoza girebilir, bu durumda sıcak basmaları, terleme atakları ve psikolojik dengesizlikler görülür. bu vakalara rastlanıyorsa önce östrojeni sonra testesteron

• Amann Artınca nolucak salla gitsin .

• vayagra...

• adaçayı iç ;)

• İlginç.. bende bazen günü birlik antidepresan içtiğim zaman günde 3 den aşağa boşalmam :)

• Benim eşimdede aynı sorun var ama yapılacak birşey yok.

• sanırım filmlerden artırabilirsin

• filmler izleyebilirsin

• önerin var mı

• şahin k filmleri(türk daha etkili tavsiye ederim)

Kızlar Ne Diyor 4

• aktarım mümkün olsaydı yollardım sana...çikolata, fındık, bal vb...

• Yan etkisi malesef.Bununla savaşmak istiyorsan normalde seni azdıran şeyleri iki ktına çıkarman gerekir işr yararmı bilinmez antideprasan daha etkili çünkü.

• vucunu kesvet ve oksa kendını:)

• mesir macunu.

• arkadaşlar
      bana yardım edin bende ki istek kimsede yok emin olun sapık yada abaza da degılım
      bugun sex yapsam yarın yıne ıstıyorum canım ıstedıgınden degıl doktorrada gıtım ama doktorluk ta degıl
      vucudum ıstoıyor

• haydar dümene benzeyen bi halim mi var sınırsız?

• :D

Yükleniyor...