• Sor
  • Bence

Yatakta iyi kadın nasıl olur?

bunu neye göre söylersiniz? neye göre ya da ne yaptıysa sizin için okeydir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kadın dediğin iyi sevişecek arkadaş.Koyun gibi yatmayacak, kımıl kımıl olacak yatakta.Aklını başından alacak ama, aklını sadece bununla yormayacak.Delireceksin ama delirmen hastalıktan olmayacak.Uzanıverdi mi yanına boylu boyunca, göğsünde atan kalbinin yerine koyacaksın kendini, ruhunu, herşeyini.Aşksız yatmayacak yatağa ve sen bunu bileceksin.Kadın gibi kadın olacak kadın dediğin, çıtır çerez niyetine yemediğin.Bir gecelik değil, ömürlük olacak ömürlük.Yıllara rehaveti değil huzuru taşıyacak.En seksi leydi olmayı da bilecek,hanım sultan olup sözünü geçirmeyi de.Cıvık konulara takılıp zaman tüketmeyecek, küfretmeyecek,Kadın dediğin ayıp nedir bilecek.

Erkekler Ne Diyor 35

• arzulu olmalı, bu konuda sayfalarca yazıp yüzlerce betimleme yapabilirsin...Ama kadın seninle seviştiğinde güzelliği artıyorsa,bir erkek olarak benim kendimi iyi hissetmemi sağlıyorsa,mesela kendi istediği şekilde almak için tırnaklarını,dişlerini çıkartabiliyorsa, duyabileceği mümkün acılardan(ölçülü olmak kaydı ile) bile zevk alıyorsa, ve ben onu istediğim gibi evirip çevirirken kuzu kuzu gülümseyerek,dediğimi yapıyorsa ve eğer temiz ve ten uyumunuda yakalamışsam benim için iyi kadındır.Dürüstçe söyledim işte..bu kadar özetleyebildim.ha eklemeden edemeyeceğim,bize mastürbasyonda zevk verir,önemli olan kadınında zevk almasıdır,zevk almıyorsa yapmasın

• sürekli "ben altta olcam" demiyen kadındır. tamam misyoner de yapılır çok da güzel olur hem öpüşüp hem penetrasyon, ama bütün işi erkeğe yıkmaya bayılıyorlar.

• kendini damdan aşağı at desem atacan mı ?

• bunları evlendiğimde yapıcam zaten de meraktan sordum

• yok bende ii kadının nasıl olduğunu belirtmek için basit bir soru sordum.her yola gelcek çılgın olacak farklı şeyler deneyecek

• partneriyle uyum saglayan ve aktivitelere açık,istekli olandır.

• Hayır kelimesini bilmeyen, odayı hazırlamış güzel seksi giyinmiş olan, her türlü fanteziye hazır olan.

• kölelik:p

• Bana göre bütün yükü üstüne alan yada almaya çalışan kadındır.Kendisi üstte olacak ve aktif olacak yalıyacak öpecek ısıracak yeri geldiğinde sert davranacak . Yani öyle kendini sırtüstü yatağa atıp gözlerini kapatıp zevk alsa bile hiç inlemeden gıkını çıkarmadan uyuyomuş gibi durursa sinirim bozulur herhalde

• Yani sinirim bozulmazda biraz aktif olacak işte :D

• Tatmin edecek cinsellikle degil sohbeti ile

• Ölü gibi yatmasın yeter! Bıraz ısteklı olsun. " E o zaman erkek yanlıs anlar bızı" ulan zaten yataga gırmıssın yanlıs anlamasımı kalmıs :) Hos her durum ıcın demıyorum bunu yanlıs anlasılmasın ama ölü gibi yatmasın elime calıssam daha iyi :)

• çok haklısın ya

• yılan gibi olucak :)

• Yatakta en mükemmel kadın partnerini en iyi tanıyan kadındır. Partnerini tanı yeter.

• giyimiyle,kokusuyla,dokunuşlarıyla ve sıcaklığıyla herşeyi hissettirmeli

• Üzerimde uçsun kendınden gecsin cıglık atarsa zaten birlikte ucuoruz demek buda fazlasıyla yeter :)

• kadın dediğin yatakta sınır tanımıycak ateşli ve doyumsuz olacak sex te şiddeti sevecek karşılıklı olarak tabi. birde yeniliklere açık olacak yeni pozisyonlar yeni mekanlar vs.

• ateşli olcak ardarda ilişki istiycek.oral sekste ve yukarda iyi olcak bide inlemesi olursa tamamdır..parçala behçet yani!

• en ii kadın yatakta sınır tanımayan her türlü fanteziyi deneyen ve azgın olan kadındır.

• yaz yaz bitmez

• googleye sordun mu?

• yatakta iyi kadın dediğinrutinleşmiş erkek yönlendirmelerinden sıyrılıpkendi yöntemlerini erkeğe kabul ettiren hükümet gibi kadın dediğimizotoritesi güçlü kadındır :D

• iyi kadın yoktur az votka vardır:)

• kadın görmemişin.

• çok yanılıyorsun

• nerden biliyorsun

• Yatakta ben onu değil, o beni beceriyorsa iyi kadındır.

• renkli bir insansa okeydir

• erkek huzur ister kadın huzur bulur, kadın dırdır yapmıcak ,erkeğine sıcak davranacak erkekte kadınını tatmin edecek,olduda edemezse ,kadın gergin takılır ee haliylede erkeğe huzur vermez...

• ateşli azgın istekli

• erkegin fantazisi her ne olursa olsun itiraz etmeden uygulayan..hatta o fantaziye kendinden bişeyler katan kadındır..

• aşık olsun gözüme aşkla baksın yeter. gerisi teferruat:)

• yatakta iki kadın okumuşum soruyu :)

• Çok ateşli olsun cazibeli olsun habide tuttuğunu koparmasın :D

• Her insan için bu yorum farklıdır. Cinsel anlamda çok iyi anlaşırısınız, birbirinize uygunsunuzdur ve evet yatakta iyi olmuş olur...Ya da kimi kadınların çok seksi ve cazibeli olmasından kaynaklı olarak söylenen bir sözdür...

• yatağın üstüne uzanıp üsütne iyi kadın geceleği gıymesı lazım

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 4

• ipler sende olacak öpmedik yerini bırakmayacaksın,ön sevişmeyi uzun tut ki deli olsun,üstte olmayı tercih et,mümkünse farklı pozisyonlar dene,onunla konuş,kısacası sokakta hanımefendi,mutfakta aşçı,yatakta ... ol derler :)

• seks abidesi..gizemiyle çeken , bakışıyla eriten , dansıyla baş döndüren , ateşiyle fitili ateşleyen hatun iyi bir hatundur.

• Köle İzahura istiyolar canım.zorr tabi.

• evett

• Yok o kadarda değil..Azıcık hareketli olsun...

• genelleme yaptım herkes farklıdır tabi

• Evlenmek istedigin bir Turk erkegine yatakta super kadin olursan direk sana ooo bunlari kimlere yapti acaba oo kasar der icinden..Ama sende boyle seyleri takmiyorsan :- guzel kokmalisin ama sisenin icine batmis gibi degil hafif hos bir koku... - temiz olmalisin- sexi giyinmelisin - on sevismeyi de uzun tutmalisin- cok konusmamalisin tahrik edici bolgeler felan var. Oralari calis. hatta youtube da cok guzel videolar da var masajlar felan filan cok kolay onlar onceden pratik gerektirmiyor.- oyle herkesin dedigi gibi geysa olan kadinlar yataki iyi kadin degil bence birazda ipleri eline alacaksin kendinden katacaksin yaratici olacaksin yani... Sana ozgu hareketlerin olmali

Yükleniyor...