Seks yaşamak istediğinizde ne yapıyorsunuz?

Seksi sevgilinizden mi beklersiniz? Kızlar seks isteğinizi nasıl gösterirsiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• her zaman hazır olduğumu bildiği için bu konuda bi sıkıntı yaşamaz. ama en olmadık bir yerde bazen göz göze geliyoruz ve ne demek istediğimi anlıyor. fakat erkek bedeni olarak bu durum sıkıntılı olduğu için mahçup bi şekilde gözlerini kaçırıyor. bu da benim çok hoşuma gidiyor :))) sonra eve dönmek için bahanelerini ve sabırsızlanmasını seyrediyorum :)))

• sabırını bitiriyorsun yani ;)

• Öncekileri Göster
    • kıskandırmak derken başkasıyla değil tabiki. baştan çıkartmak diyelim ona ;)

• oda güzelmiş =D

Kızlar Ne Diyor 0

Erkekler Ne Diyor 2

• eskiden olsa acik acik soyler ya da karsimdakinin tepkisini yoklayip devamini getirirdim. ancak artik daha eglenceli. kalabalik bir yerde bile olsak, onu istedigimi bakislarimdan bile anlayabiliyor ki buna bayiliyorum :)

• bi kaç örnek vere bilirmisin?

• benim ornekler isine pek yarar mi bilmiyorum. biraz ortamim nedeniyle zor olmuyordu kadinlarla alakadar olmam. ancak ornegin, arkadaslarla bir bardayiz. mutlaka kesen kadinlar olurdu. bazen oylesine bazen de ilginc bahanelerle yanlarina giderdim. ama her zaman yaptigim sey onlari sinir etmekti. misal, afedersiniz, disinizde yesil bir sey var, yakaniza bir sey dokulmus, saciniza ne oldu vb... kadinlar sinir olunca ataga gecer ve cekingenliklerini kenara birakirlar gerisi de kolaydir.

• yorum için tşkler :)

• biraz sabun birazda argüman yeterli...puha

Yükleniyor...