Orgzm olurken aniden içeri anneniz veya babanız girdi mi?

orgzm olurken aniden içeri anneniz veya babanız girdi varsayalım.ne olurdu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yakalndığıma değilde olayın en heyecanlı yerinde yarımkalmasına üzülürdüm. Bide şöyle bir soruya ne cevap verirdim bilinmez. Ne yapıyorsun sen ? :D

• bakım kremi sürüyorum dersin ...

• Öncekileri Göster
    • yaa gördün müüü . Ama işte konsantrasyon meselesi.Pencere neyse görmemiş gibi yaparsın ama içeri löp diye dalanada seni görmedim muamelesi yapılmaz.

• ee löpp diyede artık kimse girmez diye düşünüyorum ol orta yerdede orgazm olmaz sanırım

Kızlar Ne Diyor 7

• erkekler uyduramaz da kızlara sorun yok

• anlayamadım

• Öncekileri Göster
    • sen haklısın ben aklımdan dan geçeni yanlış yazdım

• evet katılıyorum çünki elinde kalır ve hareketekaptırmıştır duramaz siz sanslısınz

• annecim beni kurtardığın için sağol. bırak beni pis herif! :D filan haha

• bi soruyla sattın lan sevgilini

• tabiki

• babaömın girme ihtimali yok çünkü evimizin anahtarı bile yok kendisinde ...annem girersede pardon deyip geri çıkar zaten :D o yüzden sorun yok

• her zaman dört ayağının üzerine düşüyorsun.

• Öncekileri Göster
    • baban pencereden bakıyor

• 2 . katta oturuyoruz o kadar uzun olsaydı 3 . kata taşınırdık :DD

• sıçtın :))

• nereye

• Öncekileri Göster
    • ulen her gün sıçarlar kızcağız sıçtın diyincede eksilerler. Bir of çeksem karşıki dağlar yıkılır =]
      +

• dimi ama yaniii forbidden :))

• Allah yaşatmasın...

• aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

• fenalık :D

• Bayağı utandırıcı olur tabii. Sadece annem görebileceğine göre pek sorun olmaz ama.

• ya baban görseydi

• Öncekileri Göster
    • hıhı.

• babana selamlar

Erkekler Ne Diyor 15

• Hiç bir anne ve baba yetişkin evli veya beraber kaldıgı bayan arkadaşının odasına pat diye girmezler,böyle bir ihtimak olasılıgı sıfırdır,onların mazereti olur bizlerin değil.

• Bir profesyonel asla yakalanmaz Kardaş ...

• kötü bir durum hayal bile edemiyorum ;))

• ha ha ha

• Kapıyı kilitlersen böyle bir durumla karşılaşmazsın.

• kilitlemedin ve karşılaştın diyelim

• Öncekileri Göster
    • o kim olduğuna bağlı

• Eğer manuel takılıyorsam "masaj yapıyorum çekince uzuyormuş" denebilir, eğer sevgilimleysem yapacak bir şey yok: "Data paylaşımında bulunuyorduk" :)

• işi şansa ve ihtimallere bırakmam adamım bir boşluk vardır yakalarım ve iş biter sessiz sedasız ki artık öyle bir olayda pek olmuyor yeteneğimi kaybediyorum asılamıyorum :(ilkokul günlerine hasret

• ya bir sevilcemi var bir çok ağrıyor herhalde rahatsızlandım doktora gitsem mi acaba çok açıyor aahh felan :)) derim

• buldun saftirikleri

• yersen :)

• P*rno izlerken yakalandım anneme iyiki işleve başlamamıştım daha utanmak ne kelime yerin dibine girdim birde babama söylemişti oda zıçtı ağzıma :D

• ha ha bende yakalandım kardeş

• Sen içeri girmeseydin bu kız iyicene ırızma girecekti Baba derdim =]Bi de ilginçtir, Baba diyince "Akü yok" diyesim geliyor akabinde.=]

• Hiç hoş olmuyor tabiki... Bom bok kalakalıyosun. Her zaman söylerim, kapıyı çalmadan içeri girmeyin diye.

• artık o noktada yapacak bişey yok...ok yaydan çıkmış...yapacak tek şey yakala demek olurdu.:)))

• Çok kötü çok

• Komutan logar bir cisim yaklasiyorCik disari evladim cik ciiik ...

• emniyetini almadan yapma ozaman

• durmak yok, yani duramamak var, yola devam :D

• sen harikasın

• :D :D

• siz yaparken ben odaya giriyomuyum dersin :)))

• eve attın kızı ailen evde kimse yok sandı

Yükleniyor...