Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Orgzm olurken aniden içeri anneniz veya babanız girdi mi?

orgzm olurken aniden içeri anneniz veya babanız girdi varsayalım.ne olurdu?

0|0
8|15

En İyi Kız Görüşü

• yakalndığıma değilde olayın en heyecanlı yerinde yarımkalmasına üzülürdüm. Bide şöyle bir soruya ne cevap verirdim bilinmez. Ne yapıyorsun sen ? :D

0|1
    0|0
    • bakım kremi sürüyorum dersin ...

• yaa gördün müüü . Ama işte konsantrasyon meselesi.Pencere neyse görmemiş gibi yaparsın ama içeri löp diye dalanada seni görmedim muamelesi yapılmaz.

• ee löpp diyede artık kimse girmez diye düşünüyorum ol orta yerdede orgazm olmaz sanırım

Kızlar Ne Diyor 8

• babaömın girme ihtimali yok çünkü evimizin anahtarı bile yok kendisinde ...annem girersede pardon deyip geri çıkar zaten :D o yüzden sorun yok

0|0
    0|0
    • her zaman dört ayağının üzerine düşüyorsun.

• baban pencereden bakıyor

• 2 . katta oturuyoruz o kadar uzun olsaydı 3 . kata taşınırdık :DD

• erkekler uyduramaz da kızlara sorun yok

0|0
    0|1
    • anlayamadım

• sen haklısın ben aklımdan dan geçeni yanlış yazdım

• evet katılıyorum çünki elinde kalır ve hareketekaptırmıştır duramaz siz sanslısınz

• annecim beni kurtardığın için sağol. bırak beni pis herif! :D filan haha

0|0
    0|1
  • sıçtın :))

1|3
    5|1
  • Allah yaşatmasın...

1|2
    0|0
  • Bayağı utandırıcı olur tabii. Sadece annem görebileceğine göre pek sorun olmaz ama.

0|1
    0|0
  • fenalık :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Hiç bir anne ve baba yetişkin evli veya beraber kaldıgı bayan arkadaşının odasına pat diye girmezler,böyle bir ihtimak olasılıgı sıfırdır,onların mazereti olur bizlerin değil.

0|0
    1|0
  • ya bir sevilcemi var bir çok ağrıyor herhalde rahatsızlandım doktora gitsem mi acaba çok açıyor aahh felan :)) derim

0|0
    0|0
  • Kapıyı kilitlersen böyle bir durumla karşılaşmazsın.

0|0
    0|0
    • kilitlemedin ve karşılaştın diyelim

• o kim olduğuna bağlı

• Eğer manuel takılıyorsam "masaj yapıyorum çekince uzuyormuş" denebilir, eğer sevgilimleysem yapacak bir şey yok: "Data paylaşımında bulunuyorduk" :)

• işi şansa ve ihtimallere bırakmam adamım bir boşluk vardır yakalarım ve iş biter sessiz sedasız ki artık öyle bir olayda pek olmuyor yeteneğimi kaybediyorum asılamıyorum :(ilkokul günlerine hasret

0|0
    0|0
  • kötü bir durum hayal bile edemiyorum ;))

0|0
    0|0
  • Bir profesyonel asla yakalanmaz Kardaş ...

0|2
    0|0
  • durmak yok, yani duramamak var, yola devam :D

0|0
    0|0
  • P*rno izlerken yakalandım anneme iyiki işleve başlamamıştım daha utanmak ne kelime yerin dibine girdim birde babama söylemişti oda zıçtı ağzıma :D

0|0
    0|0
    • ha ha bende yakalandım kardeş

• Hiç hoş olmuyor tabiki... Bom bok kalakalıyosun. Her zaman söylerim, kapıyı çalmadan içeri girmeyin diye.

0|0
    0|0
  • artık o noktada yapacak bişey yok...ok yaydan çıkmış...yapacak tek şey yakala demek olurdu.:)))

0|0
    0|0
  • siz yaparken ben odaya giriyomuyum dersin :)))

1|0
    1|1
    • eve attın kızı ailen evde kimse yok sandı

• Çok kötü çok

0|0
    0|0
  • emniyetini almadan yapma ozaman

0|0
    0|1
  • Sen içeri girmeseydin bu kız iyicene ırızma girecekti Baba derdim =]

Bi de ilginçtir, Baba diyince "Akü yok" diyesim geliyor akabinde.

=]

0|0
    0|0
  • Komutan logar bir cisim yaklasiyor

Cik disari evladim cik ciiik ...

1|0
    0|0
Yükleniyor...