Erkekler cinsel ilişki anında ne hisseder?

Hep merak etmişimdir bir erkek cinsel ilişkiye girdiği anda ne hisseder diye. Zevk alıp almadığınızı sormuyorum tabii. kadının organına girdiğiniz an gel gitler yaparken tam olarak nasıl bir şey hissediyorsunuz. merak ettim, cevaplarınız için teşekkürler. :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• daha çok ılık ve jelden daha az yoğun bir sıvıdan yapılmış koskocaman bir denizin içinde yüzüyormuş gibi bir his penisinden vücuduna yayılır. dokunduğun yer en yumuşak vücut parçalarından biridir, dokunduğunda bunu hissedersin. sanki küçük bir elektrik akımı girdiğin noktadan küçük ve kesintisiz bir akımla damarlarına ve sinir uçlarına ulaşır.beynin karşındaki kadının aklını, yüreğin yüreğini öpmeye çalışır. gözlerin sarhoş gibi yarım yamalak hatırlayacaktır az sonra bu yaşananları.birleşme yeri dışıdnaki tüm beden parçaları soğuk gelir birleşme noktası dışında kalan. ıslak ve sıcak bir sarılma hissi duyumsarsın. sanki vücudunun tek bir parçası değil tümünü sarıyormuş, sımsıkı sarılıyormuş gibi hissedersin kadının...

• +ladım.

• Öncekileri Göster
    • Adam boşalarak anlatmış :D Tebrikler reis :D

• okurken yaşattım sanırım pardon ;)

Erkekler Ne Diyor 34

• Bazıları çok geniş oluyor ve işte o zamanlar inan mastürbasyon daha çok keyif veriyor insana..

• söyle böyle falan da emin ol çok saçma seyler gelio ya

• hissedilmez yaşanır :D

• işin açığı ben o an o iş dışında her şeyi düşünüyorum :)

• siz nasıl içinize bişi girdigini hissediyorsanız , bizde içinde olmanın farkındalıgını hissediyoruz.

• aşırı bir sıcaklık hem yakar gibi aynı zamanda yakmıyor gibi ya harbiden bu nasıl anlatılır cevapları bende merak ettim

• daha detaylı anlatabilir misiniz?sorumu tek anlayan sensin sanırım

• anlata bilsem anlatacamda kelime bulamıyorum anlatma.hani bazen olur kulağının arkasına bir saç takılır onu çekerken tüm vucudunun tüyleri dikilir tabi bunun kat kat daha fazlası ama harbi anlatılmıyor zor bir soru

• sıcaklık ,sevdiğin kişnin senin le birlikte olma hissi,birlikte zevk alıyor olma duygusu.

• O AN AKLIMA NESLİ TÜKENEN KARETTA KARETTALAR GELİYO..VE ONLAR İÇİN N'APABİLİRİM DİYORUM:-(

• :D:D:D

• o an sadece o olaya konsantre oluyorum penısın kafası her gırıste tatlımsı bır sekılde kaşınıyor farklı bısey ya ornek bıle veremıyecek kadar :)

• içine girdigin kaygan deligi koca bir dünya sanmak

• sonrada dünya varmış be :)) demek gibi

• aynen :)

• kadin kokusu filmini seyret. orda alpacino net anlatiyor herseyi

• -gizli- yazmadığın için tebrik ederim.

• karşındaki ile birleşme anında müthiş bir zevk vücudunu sarar hiç vajinanın içinden çıkmak istemezsin...

• kendini doğada ait olduğun basamakta erkek olduğunu ve hükmettiğini hissediyorsun

• sımsıcak bir bulut bir rüya alemi gibi diğer taraftan karşı cinsin doyuma ulaşması rahatlamasını bilmek görmek ...

• 1-sıcaklık..2-ıslaklık..3-cıplaklık...Hım..canım cekti ya..şimdi olsada girsem keşke :)

• sıcacık bir yuva bulduk diyoruz kendimize mükemmel birşey

• Anlatılmaz yaşanır... yada youtube.com/watch?v=qc5OKNNF1d4

• yahu bunun neyini merak ediyorsun. valla bu soruya ''SANANE'' diye cevap veresim geldi ama son anda vazgeçtim :)

• Eline bir muz al, elinle önünde tut.. Daha sonra iki adet içi sıcak su dolu balonun arasına gir, kasıklarını da balonlara yapıştır.. Balonları da sağdan-soldan kavra.. Öyle biraz bekle. Şimdi yukarıdaki paragrafı hayal et; hah işte aynen öyle..

• Nirvana bilemiyorum.. :D

• Her gün Fındık yiyorum hep aklıma o an gelir :D Kuvvet İcabında :D İyiki varsın fındık :D

• penis daha ileri buyor ve elle yapiliyormus gbi cok tatli bir his

• güzel soru 5 yıldız

• bazıların içi çok sıcak gerci dibini kimse bulamıştır en güzel taraf ise ritim tutarken doy pozisyonunda ayaalarım kadın kalcalarına çarparken o güzel şalap şalap sesler

• Anlatılmaz yaşanır heralde.Kadınlar ne hissediyorsa o hissediliyordur.

• ona baskın olduğumu onu becerdiğimi=) vala tam olarak bende bilmiyorum..gidip geliom işte..napcan hava soğuk.

• bunu anlayabilmen icin erkek olman gerek cunkı burda bunu anlatmak cok zor sorunuza acık cavap veremedığım ıcın kusura bakmayın.

• bu kadın çocuğumu büyütebilir mi, bana layık bir evlat doğurabilir mi diye düşünüp, hissediyorum da aynı zamanda

• yalan dedected

• gülerken gebermek:D:D

• peki kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanırlar mı sevgilim?

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...