Cinsel ilişki esnasında tahrik edici sözler kullanır mısınız?

Partner'iniz veya siz,cinsel ilişki yaşarken,tahrik edici sözler kullanırmısınız?Bu söz'leri duymak hoşunuza gider mi ? Bu sözlere bir kaç örnek verebilir misiniz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ufak tefek seyler kullanirim.

sevgi iceren kelimeler de olabilir, dirty talk diye tabir edilen laflar da edebilirim abartmadan. tabi her zaman değil. coğunlukla konuşmamayı tercih ederim.

• Teşekkür ederim..Konuşma bencede olmalı..

• genelikle

Kızlar Ne Diyor 8

• hadi askimm devam et hadi birtanemm...hadi hadi erkeğim senin olduğumu hissettir bana..

sonrasi buyuk bir hayel kirikliği..adam bitmis halde bende tik yok :p

• :-D TSKLER

• Seni ancak senin gibi düşünen bir erkek anlar..O yüzden sözlerime şu şarkı ile son vermek istiyorum;Uzaklarda aramaa..Çünkü sen KS'desin...Taht kurmuşsun sorumaaa..En güzel cevabı sensin.. :)

• Vaz geçmiyçem çok çanlar yakiliçak ama elinde sonunda bana dayanaçak ve beni bitireçek biri çikiçaktir karsima...hehehe kadin olmak ne kadar zormus be, herşeyide bizden beklemeyin ayol

• Öncekileri Göster
  • tabiki gider

• evet çok fazla :D yazıp yazmamak arasındayım ama kategori cinsellik olduğuna göre sanırım bi sorun olmıcaktırr

en sonuncu ilişkimizde sevglime " s.ke s.ke boşalt beni demiştim " bazen ısrarla sokmadan etrafında gezdirince dayanamayıp sok artık şunuu banaa sokkk diye yalvardığım oluyo (e abartıp dakikalarca yapınca yani...) boşalmaya yakın zaten ağzımdan çıkanlara hakim olamıyorum hatırlamıyorum bilee

• Çocuklar..Çocuklar..! Kavga etmeyin aranızda.. :)

• :D altaneltan :D kendi şeyimle ne yaşadığımı benden iyi biliyorsn sanırım :D boşalmak derken neyi kastettiğimi senindşında herkesgayet ii anladı biliomusun bebeim :) şimdi sen klavyedeki tek elinide al defol git dün başı bugün kıçı ağrıyan yamukluna yalvar naşşş

• bu kızsa ben erkek değilim :D kızlar boşalmaz orgazm olur onu bile bilmiyo yorum yazıp bizi kekliyeceğini sanıyo :D

• Öncekileri Göster
  • azeriler gaktır gaktır diyor :)

• Bu sözler,kalkmış olanı indirir be :)

• oda komikmiş :) ben erkek olsam bi bayan bana bunu dese gülme krizine girerdim:):)

• Denzlilerde gaktirive diyo

• ja ja undebach

• bu kesin erkek zaten :D ergenlerin fix lafıdır pis liseliler :D

• undebach ? almancanin icine etmissin kjdfslfds

• ayzen şıvayzen kayzen :D

• Öncekileri Göster
  • evlenince

• iki şanslı cift bomba'ları patlatacaksınız desenize..

• belki de ben şanslıyım

• Bomba'yı patlacağın kişi çok şanslı o zaman.. :)

• Öncekileri Göster
  • sanırım hoşuma giderdi yanii daha istek yaratır

seninim bebegm gibi

• Siteyi yıktıracaksınız bana ha!

• mesaj atanı ve ekleyenleri afişe etsen de kurunu yanında yaşta yanmasa :)

• bu soruyu cevapladıgım için mesaj atmana gerek yok bana arkdaşım vay arkdaş allahtan yazdık yaa 5 kişi eklemiş

• Öncekileri Göster
  • ovv yee.

vundebah, yaa yaa.

falandır heralde.

• vundebah hahah

• yaanee. iyiymiş.

• genellemeydi zaten moruk :D ee pardon mortuzluk . takip ediyorum ben seni merak etme ;) gördüm cevherini yaanee :D :D :D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 13

• köpürdet beni pakizem :(

• kaba bir şekilde domal demek çok hoşuma gider.

• Bence de yatak'da kaba kelime'ler kullanılmalı :)

• oh yeah right there baby

• tesadüfen keyfettik sevgilimin hosuna gidiyor sevişirken ona küfretmem ;))

• Geliyorummm...

• orası evet

• aaaaah , soooook , sert git gel seert , ooouff acıdıı . beni ne güzel s...yosun aşkııım . oh aşkım ohh aşkım . aşkım yavaş , aşkım aaaaaa :D en son olayımdan aklımda kalanlar , kızın linkinide atardım ama yazzık :D

• doğal yapıyorum kardeş :D o yüzden böyle yani ;) çokmu havalı oldu ne :D

• işte budur bizim doğal tahrik sözlerimiz..valla bravo..dogal ve samimiydi..

• mesela şu olabilirmi seslendirme bakımından :)

link

• konu mevzusu olarak anlaşamadık birader kusura bakma ... p.rnoyada evrensel bakıyorum ben ...

• Yok alman sevmiyorum..amatör ve yerli olcak..Home Made :))

• almansa evet :D

• Öncekileri Göster
  • tabikide ateşliyici sözler ::)

• elbette oldukça çok kullanırım...bana lullanılmasıda beni azdırıyor...klişe örnekler yok o ana bağlı...

• cin-limon ister misin sorusuna tahrik olup, cin'e koşarım.

• cin gibi :D

• :)) cin'in koşuşunu beğendim:D

• aynen öyle koşuyor 1 saatlik arama sonucunda bulmuşsa bir de :D:D

• Öncekileri Göster
  • tapir misali homurdanırım..

tabiatım böyle napiim :((

• vundebah ne yahu, gundebach o...-) hmm evet evet daha hızlı hmmm gır cık demesı de guzel

Yükleniyor...