Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Cinsel ilişki esnasında tahrik edici sözler kullanır mısınız?

Partner'iniz veya siz,cinsel ilişki yaşarken,tahrik edici sözler kullanırmısınız?Bu söz'leri duymak hoşunuza gider mi ? Bu sözlere bir kaç örnek verebilir misiniz ?

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

• ufak tefek seyler kullanirim.

sevgi iceren kelimeler de olabilir, dirty talk diye tabir edilen laflar da edebilirim abartmadan. tabi her zaman değil. coğunlukla konuşmamayı tercih ederim.

0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• evet çok fazla :D yazıp yazmamak arasındayım ama kategori cinsellik olduğuna göre sanırım bi sorun olmıcaktırr

en sonuncu ilişkimizde sevglime " s.ke s.ke boşalt beni demiştim " bazen ısrarla sokmadan etrafında gezdirince dayanamayıp sok artık şunuu banaa sokkk diye yalvardığım oluyo (e abartıp dakikalarca yapınca yani...) boşalmaya yakın zaten ağzımdan çıkanlara hakim olamıyorum hatırlamıyorum bilee

0|3
    • waoooooooooo

• :D altaneltan :D kendi şeyimle ne yaşadığımı benden iyi biliyorsn sanırım :D boşalmak derken neyi kastettiğimi senindşında herkesgayet ii anladı biliomusun bebeim :) şimdi sen klavyedeki tek elinide al defol git dün başı bugün kıçı ağrıyan yamukluna yalvar naşşş

• Çocuklar..Çocuklar..! Kavga etmeyin aranızda.. :)

• sanırım hoşuma giderdi yanii daha istek yaratır

seninim bebegm gibi

0|0
    • bi erkek "seninim bebeğim" demez "benimsin kadınımsın" der

• mesaj atanı ve ekleyenleri afişe etsen de kurunu yanında yaşta yanmasa :)

• Siteyi yıktıracaksınız bana ha!

• tabiki gider

0|0
  • hadi askimm devam et hadi birtanemm...hadi hadi erkeğim senin olduğumu hissettir bana..

sonrasi buyuk bir hayel kirikliği..adam bitmis halde bende tik yok :p

0|1
    • iyi başladın ama iyi bitirmedin :)

• Seni ancak senin gibi düşünen bir erkek anlar..O yüzden sözlerime şu şarkı ile son vermek istiyorum;Uzaklarda aramaa..Çünkü sen KS'desin...Taht kurmuşsun sorumaaa..En güzel cevabı sensin.. :)

• :-D TSKLER

• azeriler gaktır gaktır diyor :)

0|2
    • Denzlilerde gaktirive diyo

• oda komikmiş :) ben erkek olsam bi bayan bana bunu dese gülme krizine girerdim:):)

• Bu sözler,kalkmış olanı indirir be :)

• ja ja undebach

0|0
    • Vay be ! Türk genç'liği alman film ekol'ünü ne çok benimsemiş :) kendi icinizden gelenleri yazın da görelim..ÖR: Hadi erkeğimmm,köklee,koyyy,yerleştir v.s :)) tutturmuşuz bi undebach'tır gidiyoruz :))

• undebach ? almancanin icine etmissin kjdfslfds

• bu kesin erkek zaten :D ergenlerin fix lafıdır pis liseliler :D

• evlenince

0|0
    • Söz'ler hazır o zaman..Evlenmeyi bekliyorum diyosun :)

• belki de ben şanslıyım

• iki şanslı cift bomba'ları patlatacaksınız desenize..

• ovv yee.

vundebah, yaa yaa.

falandır heralde.

0|0
    • Alman ekol'ünden güzel örneklerdi teşekkürler :))

• yaanee. iyiymiş.

• vundebah hahah

Erkekler Ne Diyor 13

• tapir misali homurdanırım..

tabiatım böyle napiim :((

0|0
  • Geliyorummm...

0|0
  • oh yeah right there baby

0|0
  • tesadüfen keyfettik sevgilimin hosuna gidiyor sevişirken ona küfretmem ;))

0|0
  • mesela şu olabilirmi seslendirme bakımından :)

link

0|0
    • :)) olay budur işte..cinsellik'ten soğudum birden :)) izlediğim film'lerin hepsi dublajmıydı ya la..:)

• Yok alman sevmiyorum..amatör ve yerli olcak..Home Made :))

• konu mevzusu olarak anlaşamadık birader kusura bakma ... p.rnoyada evrensel bakıyorum ben ...

• aaaaah , soooook , sert git gel seert , ooouff acıdıı . beni ne güzel s...yosun aşkııım . oh aşkım ohh aşkım . aşkım yavaş , aşkım aaaaaa :D en son olayımdan aklımda kalanlar , kızın linkinide atardım ama yazzık :D

0|0
    • işte budur bizim doğal tahrik sözlerimiz..valla bravo..dogal ve samimiydi..

• doğal yapıyorum kardeş :D o yüzden böyle yani ;) çokmu havalı oldu ne :D

• kaba bir şekilde domal demek çok hoşuma gider.

0|0
    • Bence de yatak'da kaba kelime'ler kullanılmalı :)

• tabikide ateşliyici sözler ::)

0|0
  • elbette oldukça çok kullanırım...bana lullanılmasıda beni azdırıyor...klişe örnekler yok o ana bağlı...

0|0
  • orası evet

0|0
  • köpürdet beni pakizem :(

0|0
  • cin-limon ister misin sorusuna tahrik olup, cin'e koşarım.

1|0
  • vundebah ne yahu, gundebach o...-) hmm evet evet daha hızlı hmmm gır cık demesı de guzel

0|0
Yükleniyor...