Bir erkek bosalırken neden titrer?

Yada tuhaf sesler çıkarır burun delikleri buyur sanki ondan çok büyük bir parça kopuyormuş gibi olur şahsen ben bu durumda çok korktum bu neyi gösterir her erkek böylemidir

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• boşalıyor ne demek.)

• budahaçocuk alın şunu lütfen dışarı

• Öncekileri Göster
    • tüp'ün bitip benzine geçmesi.

• Kediler bagirirya sende bakarsin bunlar napiyo diye isde o baguean kedi disi olani öbürüde bosalinca bagirir ama onun sesinden anlarsin ztn aha mercimegi firina verdi dersin ;)

Erkekler Ne Diyor 40

• zevk ve kasların istemsiz olarak gerilmesinden ve aldığı hazdan dolayı yapar.

• spermi dışarı atmak için ekstra bir güç kullanımı gerekiyor ...çok büyük parça dediğin 7-8 milyon spermdir ...

• Kendini kasmazsa her erkek öyledir.ama konu komşu anne baba çoluk çocuk vs duymasın diye kasarsasessiz sakin işini bitirebilir.ama senin gördüğün doğal halii

• Titreyip kendime gelmek için :) Titrerim mücrim gibi baktıkça istikbalime :)

• Depremi nasıl anlatıyorlar. Enerji boşalması. İşte erkekde enerjisini boşaltırken deprem oluyor. Heleki orgazm halinde olursa aletsel büyüklüğü 8,5 rihter ölçeğinde.

• bir kadın orgazm olurken neden kasılıyorsa erkek de o yüzden kasılır

• zevk hacı zevk haz yani anladın:)

• ablacım herkes için geçerli degil bu, hiç tarif ettigin durumu yaşamadım. galiba anormal bi durum vardır(nefes darlıgı falan)

• herkeste aynı değil bu durum, kişiye göre değişebilir.

• Yaptığın tarif insanı pek andırmıyor

• Siz orgazm olurken neden tırnaklarsınız bunu söyleyin önce :)

• hiç düşünmedim bilmem ki

• Yeteri kadar vaktin var cevap vermek için :)

• büyük bir enerji patlamasıdır boşalmak vucutdaki bütün sistem hızla çalışır haldeyken bir anda boşalmayla gelen rahatlıktır. yanlız senin bu partnerin nasıl bi erkek onu anlamadım tuhaf sesler çıkarıtyor burnu büyüyor , dikkat et.

• kurt adam falan diyecem ama

• kalkısa hazırlanan uzay mekıgı mubarek

• zevkin en üst seviyesindedir ve bu mükembel bir şey :)

• saçma sapan bir şey ya nasıl soru bu. Kadın da titrer bu biyolojik bir şey adam keyfinden titremiyorya

• erkegine göre degişir...genelde kalp atışları hızlanır...penisindeki damar hızla atar...titreme olmaz ama rahatlamayla sinirler boşalır..

• nasil titremez nasil titredi hemde ödüm koptu ya ama belli etmedim ki bellide etsem anlayamayacak durumdaydi

• Öncekileri Göster
    • yok onunla ilkti

• işte dedigim gibi ona özgü bir durum..her erkekte olmaz bu...ama korkulacak bişey degildir endişe etme..

• seni doyurayım derken olmuştur ...

• sen rüya ney görmüş olmayasın :)

• bu tafır ettığin erkek mi başka bısey mı?

• ahah :D

• kurt adam falan heralde

• Kesın fızyolojık bır sorunu var bence.Gitsin bir doktora :)

• orgazm sırasınd akadın ve erkek farklı refleksler gösterir. eğer kadın da erkek kadar konsantre olur ve zevk aldıklarındaki tepe noktaya ulaşma anı eşzamanlı olursa bunlardan rahatsız olmaz tam tersine kapılıp gidersiniz akışa. bence sevişirken bunlarla dğeil o ana odaklanıp sevişmeyle ilgilenmek iyi bir çözüm bu konuda.

• Titreme olayı abartı şekilde olmadıkça doğal bir durumun uzantısı orgazm esnasındaki kasılmanın bir sonucu olarak çıkıyor meydana.

• bu erkek olarak tanımladığın şey vibratörün olmasın titriyor flan :(

• bir deneyde spermlerin saatte 340 km hızla çıkışa hücum ettiği belirlenmiştir belki ondandır.türbülans yapıyor olabilir

• doğru olabilir ama komik bir cevap

• Titremek Ne Kelime Karşim Ya HayKırarak Boşalıyoruz Biz :D

• erkek ve kadın boşalırken kasılırlar. çığlık atarlar, ses çıkarırlar bu herkesde farklı olabilir.

• Mübarek üçyüzbirinci spartalı. Geldiginde This is sparta da diyor mu?

• ne yapıyla ne kişiyle ilgili.bu orgazmın şiddeti ve şevişmenin hazzıyla alakalı.bazan çok durgun bazan boğa gibi olur.

• bogalar titriyor mu

• hiç boğa boşalırken görmdin mi?halk dilinde kele ye gelme denir.ulu orta yerde herkezin gözü önünde yaptırılır

• zevkten o zevkteniyi titretmişin adamı

• herkezin değişik boşalma yapısı var

• kedidir o kedi

• çok güçlü orgazmlarda yaşıyorum bunu

• zevk doruk yaptığında kadınlar da titrıyor ayakta boşalırken dizlerinin bile tutmadığını gördm.

• Öncekileri Göster
    • guclu derken cok etkilendiginimi gosteriyor karsısındakinden

• yani.o günkü sevişmenizde çok mu uyardın sevgilini.

• sağlam geldiğinin göstergesidir:)

• nasıl yani

• zevk almış işte

• ben bazen gerçekten titreyerek boşalıyorum...bu zevkin doruğuna çıktığının göstergesi

• Ben Titremem Üşürüm..

• ewet ben öyleyim en azından kızım kolaymı canından bi parça gidiyo soğuk terler döküyorum alla alla :)

• Bu neyın göstergesi olabilir. Belki sen bir ayıyla ciftlesmissindir

• yok ya cok kibardir aslinda

• demekki sevişirken hayvanlaşıyordur :)

• her kimse artık seni gerçekten seviyor en doğal haliyle geliyor :))

• Bende hiç olmuyor,adamın canını çıkarmışın belliki!

• genelde kızlarda olan bir durum bu aslında

Kızlar Ne Diyor 5

• "aaauuuu" gibi inlemeler duyulabilir..kurt adama dönüşüyor bazı adamlar o arada titreme yaşıyorlar.

• değil herkesin bir yapısı var.

• titrettin bizi gizli.

• öle mi oluyomuş vay daha neler öğrencez :)

• araba gibi çok gaz verince motor titriyor, dikkat et adama kıss elinde kalmasın.

• titremesinin sebebi yarım debriaj yapması,tam basmalı debriaja..

• :) belkide motorun ömrü bitmiştir

• dizle motormu acaba :)

Yükleniyor...