Nedir bu bakir erkeklere olan ilgi?

son zamanlar fark ettimde bakir erkekler daha çok tercih ediyorlar, acaba bendemi bakir diye tanıtsam kendimi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kız arkadaşların bakir erkek hakkındaki düşüncelerine çok sevindim :) geçen kızmıştım, bir araştırma sonucuna göre erkeklerin %25'i bakir sonucu için bir kız, oo yandık desene diye yorum yazmıştı :(( ben anlamakta güçlük çekiyorum böyle insanları.Ben bekarım, 38 yaşındayım ve bu zamana değin evlilik nasip olmadı ve ben de sabrediyorum çünkü Allah zinayı yasak etmiş ve büyük günahlardan saymış.Ben de inancımdan dolayı şehvet duygumu firenlmeye çalışıyorum ve bakirim,Allah zina yaparak beni alçaltacağına, ruhumu alsın diye dua ederim hep! Bu durumdan da müteessir değilim, inşallah o yaşantıyı eşimle yaşamak istiyorum.

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 11

• ben bakirim :)))

• şanslısın

• tabi bu sözü 19 yıl önce söyleyebiliyodum

• valla piyasaya sahte bakirler çıkmaya başladı... alttaki sorularda bir tane var mesela... ulan herif namımızı çalıp sefasını sürmeye çalışıyor, ben öpmedim ben ellemedim ben yatmadım ama namımı başkaları kullanmaya çalışıyor ayar oluyorum buna gerçek bakir benim...

• ben senden önce farkettim onu :)))

• ben değilim ama tanıdıklarım var arkadaslarımdan

• nerden çıktı şimdi bu bence hiçte öyle değil.

• Hangi ilgiden bahsediyosun ? Dalga geçiyorlar , haberin yok .

• kimse sevdiğine başkasının dokunmasını istemez. doğru olanı yapıyorlar kadın bakirse erkekte bakir olmalı.

• Bunu ben hic duymadim ama bende bakirim.

• amına kodumun pezevengi allah bilir yaşın 16 bile yoktur* kodumun pici büyyünde böyle sacma sapan sorular sormayın

• gotume koy abi

• alakası yok güzel giyin bakımlı ol cüzdanın şişkin olsun spor araba yetiyor)

• hadi len

• normal ergen sorusu sivilcelerini patlat birde gavat lenli konuşma o* koyarım senin oruspu çocugu

• naptın abi ya :/

• sende burda yazılan bu tür şeylere inanıosun yani ! yapmaaaa :D:D:D:D

Yükleniyor...