Sevgilim beni eskiden sinemadaki cok seksi bir kadına benzetiyor

kadın açık seçik rollerde oynamış resmen kötü rollerde çok benziyormuşum gözlerim mimiklerim güleyimmi ağlayayımmi benim için ne düşünüyor

Güncellemeler:
arzu okay tabiki gencligine

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• pek hayra alamet değil bnce

• yani gercektende cok benziyor bana o bayan arkadaslarda benzetirdi hep güzel ve fizigide güzel o kadının hayranıymıs

• Öncekileri Göster
    • sorun olmadıgını düşünüyorum ama daha iyi birine benzetebilrdi :D

• :(

Erkekler Ne Diyor 3

• arzulaması güzel ama başka bir karaktere seni koyabiliyorsa sevgisi yok demektir.

• olur normal benzetsin

• asık olabilirmi bana ilk önce dedi seni görünce ne kadarda cok benziyor o kadına demis ve iyice resimlerine bakmıs onun diyorki o sana benzedigi icin o kadının resimlerine baktım onu bana benzetmis burdaki düsüncesi ne olabilir sevgili olmadan önce farketmis benzerligi

• seksi acıdan hoş kız demiştir şu aşamada belli olmaz onla yaşıcakların davranışları seni sevip sevmediğini belli eder

• yıne senı rollerde oynayan bırıne benzetmıs ben eskı sevgılımı ablama benzetıyordum ama benzıyorduda sevısırken aklıma gırıyordu dayanamadım ayrıldım malesef kötü bir durum valla

• evet kötüymüs

• Öncekileri Göster
    • yas kac senin :)

• asık olabilirmi bana ilk önce dedi seni görünce ne kadarda cok benziyor o kadına demis ve iyice resimlerine bakmıs onun diyorki o sana benzedigi icin o kadının resimlerine baktım onu bana benzetmis burdaki düsüncesi ne olabilir sevgili olmadan önce farketmis benzerligi

Kızlar Ne Diyor 2

• karanlıkta av yani :D

• nasıl

• Öncekileri Göster

• hmm alanaldım , yaşınız bunu anlayabilcek olgunlukta olmalı zaten

• Kimmiş o kadın ?

• arzu diye biri

• Öncekileri Göster
    • Zaten öyle bir niyeti olsa senin yüzüne söyler mi hiç

• düsünüyorumda sık görüsemiyoruz kadının filmlerini izler beni görmek icin bakıyorumda diyordu resimlerine yüzüne beni görüyormus biraz uzagız o yüzden ayrı sehirlerdeyiz

Yükleniyor...