Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Sevgilim beni eskiden sinemadaki cok seksi bir kadına benzetiyor

kadın açık seçik rollerde oynamış resmen kötü rollerde çok benziyormuşum gözlerim mimiklerim güleyimmi ağlayayımmi benim için ne düşünüyor

Güncellemeler:
arzu okay tabiki gencligine

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• pek hayra alamet değil bnce

1|0
    0|0
    • yani gercektende cok benziyor bana o bayan arkadaslarda benzetirdi hep güzel ve fizigide güzel o kadının hayranıymıs

• sorun olmadıgını düşünüyorum ama daha iyi birine benzetebilrdi :D

• :(

Erkekler Ne Diyor 4

• arzulaması güzel ama başka bir karaktere seni koyabiliyorsa sevgisi yok demektir.

0|0
    0|0
  • olur normal benzetsin

1|0
    0|0
    • asık olabilirmi bana ilk önce dedi seni görünce ne kadarda cok benziyor o kadına demis ve iyice resimlerine bakmıs onun diyorki o sana benzedigi icin o kadının resimlerine baktım onu bana benzetmis burdaki düsüncesi ne olabilir sevgili olmadan önce farketmis benzerligi

• seksi acıdan hoş kız demiştir şu aşamada belli olmaz onla yaşıcakların davranışları seni sevip sevmediğini belli eder

• yıne senı rollerde oynayan bırıne benzetmıs ben eskı sevgılımı ablama benzetıyordum ama benzıyorduda sevısırken aklıma gırıyordu dayanamadım ayrıldım malesef kötü bir durum valla

1|0
    0|0
    • evet kötüymüs

• yas kac senin :)

• asık olabilirmi bana ilk önce dedi seni görünce ne kadarda cok benziyor o kadına demis ve iyice resimlerine bakmıs onun diyorki o sana benzedigi icin o kadının resimlerine baktım onu bana benzetmis burdaki düsüncesi ne olabilir sevgili olmadan önce farketmis benzerligi

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimmiş o kadın ?

1|0
    0|0
    • arzu diye biri

• Zaten öyle bir niyeti olsa senin yüzüne söyler mi hiç

• düsünüyorumda sık görüsemiyoruz kadının filmlerini izler beni görmek icin bakıyorumda diyordu resimlerine yüzüne beni görüyormus biraz uzagız o yüzden ayrı sehirlerdeyiz

• karanlıkta av yani :D

1|0
    0|0
    • nasıl

• hmm alanaldım , yaşınız bunu anlayabilcek olgunlukta olmalı zaten

Yükleniyor...