Elinizde olsa kendinize sakso çekmek ister miydiniz?

Elinizden gelse kendi cinsel organınıza sakso çekmek ister miydiniz? öyle olsaydı kızlarla sex için çıkmaya devam eder miydiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 50

• marilyn manson yapabiliyordu sanırım kendine

• Sadece o değil.

• öyle birşey görmüştüm ama ilgimi çekmedi.. bir kadınla olmak çok daha güzel bence..

• bir yabancı metalci bir herif bel kemiğini mi ne aldırmış falan diye bir şeyler duymuştum seneler önce ama doğru mu bilmiyorum

• Sakso çok kötü bir tabir ya cici kızlar öyle demezler.

• erkekler kendi kendine iş görecekse daha neye kadınlar yaratıldı. (burada sadece cinsellik konusunda söylüyorum kadınlar sadece cinsellik için var diye algılamayın. başka konularda da kadınların varlığı gayet önemli.)

• nikine uygun bi soru sormusun tebrik ederim :D

• "öyle olsaydı kızlarla sex için çıkmaya devam eder miydiniz" sex içinmi çıkıyoruz sadece ? bizde kalp duygu his yok ya amk ...bu nasıl düşüncedir arkadaş ?

• denedim olmuyorinsan herşeye yetemiyor tabi..Kendime yetseydim de sevgilimi isterdim, çünkü ben kendime sarılamıyorum ://

• yok kalsın almıyım :) saksa çektircek kız bulmak varken :) şöyle sırt üstü takılım ellerini arkaya uzatıp rahatlamak varken 2 büklüm olup zevkle acıyı birbirine karıştırmanın hiç anlamı yok bence:D

• ben yalamak isterdim cünki pensimi cok seviyorum.

• manyak mıyım niye kendımınkını yalayayım. Eminem miyim ben :D sizler masturbasyon esnasında kendi göğüslerinizi yalayabilirsiniz ama yook henüz o seviyede değilim :D

• Bir kizin bir soruyu bu kadar igrenc sorma sekli de takdire sayan bir harekettir. Kendime oral yapmak istemezdim. isteseydim basarirdim. Erkekler ve kadinlar elleriyle masturbasyon yapabiliyorlar. Ama cinsel organin yeri baskadir degil mi ? kizlarla seks icin cikmiyorum ama kulaga hos geldi deneyecegim.

• Bu olay her yaştaki erkeğin aklından geçmiştir fakat insanın kendi dokuları kendine cazip gelmez ve ayrıca erkeğin zevkleri kadın hatları üzerinedir. Yani ağzında bi penis onu tahrik etmez :) Marilyn Manson ın kaburga olayının da aslı yoktur. Ki okadar kadınlar içindeyken neden bide bunu yapsınki, ayrıca tıptada böyle bi durum söz konusu değildir..

• marlyn manson bu duyguyu hissetmek için kaburga kemiklerini aldırmış ve çekmiş

• Şimdi bu konuda bayanlar kadar tecrübeli olamayız :D

• Burda bir dram, bir soykırım, bir vahşete şahit oluyoruz sanırım, neden güncellendiki :(

• Hm tamam

• istemezdim.. bayanların yaptığı kadar zevk wermez :S

• Ben istemezdim hiç iyi olmaz düşüncesi bile çok iğrenç

• bayanların ki kadar iyi olcağını sanmıyor..istemezdim

• sen içine sokacak birşeyle bulabiliyorsun sen erkeklerden vazmı geçtin

• bir daha yaz olmadı bu :)

• benim kıvrımlarım beni çekmez ŞİZOO . ben bayan kıvrımlarıyla tahrik olurum ve bayan edalarıyla ;)

• öyledir konu cinsellik olunca :D ilk yorumumda ki üçüncü gülüşümün tek gözü kör olmuş ama :(

• ne manyak ötesi site:D

• :D komik olmuş . bu ifadeyi düşünerek değilde , vurgu olsun diye böyle yazmıştım :D :D .D

• Öncekileri Göster
  • Ben ihtiyaç hali olmadıkça ellemeyi bile tercih etmiyorum, bide saxo mu çekicem

• saçma yaw bukadarda degıl

• Sanki penisi uzun olanlar kendi kıçına sokuyor gibi bişi olmuş bu soru.

• sapkınlık diz boyu daha ne diyim

• soruna dedim sapkın diye. neyse uzatmaya gerek yok.

• bende hiç ilişki yasamadım ama sen bana sapkın dİyorsun:)

• 1 beni tanımıyorsun
      2 ben daha hiç kimse ile ilişki yaşamadım
      3 lütfen birşey söylerken insanları kırmamaya çalış

• Öncekileri Göster
  • alttaki 2 kaburga kemigini aldıran her ergen çekebilir. yani elinizde ama tasvip etmiyorum yani :D

• bişey derdimya neyse artık .d

• inan hiç bukadarını düşünecek kadar sapıklaşmadım ...

• Tabi canım ne demek? Yetişeydi anal da yapardık :-)

• Soruna soruyla cevap vereyim, dilin bu kadar uzun madem peki sen bu dilini kendine oral yapmak için kullanıyor musun?

• Sen'leşmekten iyidir başka herhangi birşey olmak..

• burdan kendine bak ağıtcı bile olursun:(

• Bak şimdi acıdım haline.. Sesli ağlıyorum..

• Öncekileri Göster
  • şizofrenicdüşler iyimisin

• oha be şizo oha ya

• yok yok geçende söledim şimdide söylüyorum buradan bdsm p*rno kuşağı çıkacak bigün

• yapardm heralde

• bilmem, yapardım aradae herhalde

• sen hakikaten şizofrensin.böyle sapık şeyler nerden geliyor aklınıza.bu p.rno siteler gençliğin ahlakanı bozdu yaaa...

• nabersin:)

• Hazır sizlerin agzı varken ve o agza doldurubiliyorken neden kendimize kıyalim :D asla yapmicagımız şey bu dur

• kızla yapmak varken böyle bir şeyi denemezdim..

• hayır istemem

• Asla... Sen bizi gay mı sandın, kızlar varken neden kendimize sakso çekelim ki ?

• Sen en iyisi git yat

• bi fatiha bi tahiyatu oku kendine gel

• ya fettah ya fettah ya fettah ya fettah sgsfdhajfaf

• ben almıyım alanada mani olmıyım..

• ne içtin sen ya?

• deliler gibi isterdim :DD

• :)) uçmuşsun sen iyice ya :))

• anaaaaaa soruya bak en ilginç soru seçtim senii..d

• Git kendini becer deyimi bu olsa gerek.

• So Gay

• devam ederdim.kendime yapmazdım böyle bişey

Kızlar Ne Diyor 4

• sakso bu. şakaya gelmez :(

• Yabancı bir filmde adı aklıma gelmiyor ama tekerlekli sandalyede oturan bir adam kızdan ilgi görmeyince kendi işimi kendim görürüm diye bunu yapıyordu :)

• scary movie adlı komedi filmiydi fakat ne diye hatırlattın ki o sahneyi.

• Sevgilim bana illa oral yap diye ısrar edince,aldıralım bi kaç kaburga kemiğini kendi kendine çek diyorum :DDDDDD sanki saksafon egitimi aldık,üflemelilerden amk :)))))

• çok şizofrenik bir soru olmuş

• +1

Yükleniyor...