• Sor
  • Bence

Elinizde olsa kendinize sakso çekmek ister miydiniz?

Elinizden gelse kendi cinsel organınıza sakso çekmek ister miydiniz? öyle olsaydı kızlarla sex için çıkmaya devam eder miydiniz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 51

• Burda bir dram, bir soykırım, bir vahşete şahit oluyoruz sanırım, neden güncellendiki :(

• Hm tamam

• Sanki penisi uzun olanlar kendi kıçına sokuyor gibi bişi olmuş bu soru.

• Soruna soruyla cevap vereyim, dilin bu kadar uzun madem peki sen bu dilini kendine oral yapmak için kullanıyor musun?

• neden alındın kuşum?

• Öncekileri Göster
    • burdan kendine bak ağıtcı bile olursun:(

• Sen'leşmekten iyidir başka herhangi birşey olmak..

• "öyle olsaydı kızlarla sex için çıkmaya devam eder miydiniz" sex içinmi çıkıyoruz sadece ? bizde kalp duygu his yok ya amk ...bu nasıl düşüncedir arkadaş ?

• kızla yapmak varken böyle bir şeyi denemezdim..

• sen içine sokacak birşeyle bulabiliyorsun sen erkeklerden vazmı geçtin

• bir daha yaz olmadı bu :)

• ben almıyım alanada mani olmıyım..

• Bir kizin bir soruyu bu kadar igrenc sorma sekli de takdire sayan bir harekettir. Kendime oral yapmak istemezdim. isteseydim basarirdim. Erkekler ve kadinlar elleriyle masturbasyon yapabiliyorlar. Ama cinsel organin yeri baskadir degil mi ? kizlarla seks icin cikmiyorum ama kulaga hos geldi deneyecegim.

• marlyn manson bu duyguyu hissetmek için kaburga kemiklerini aldırmış ve çekmiş

• Ben ihtiyaç hali olmadıkça ellemeyi bile tercih etmiyorum, bide saxo mu çekicem

• alttaki 2 kaburga kemigini aldıran her ergen çekebilir. yani elinizde ama tasvip etmiyorum yani :D

• şizofrenicdüşler iyimisin

• öyle birşey görmüştüm ama ilgimi çekmedi.. bir kadınla olmak çok daha güzel bence..

• Sakso çok kötü bir tabir ya cici kızlar öyle demezler.

• erkekler kendi kendine iş görecekse daha neye kadınlar yaratıldı. (burada sadece cinsellik konusunda söylüyorum kadınlar sadece cinsellik için var diye algılamayın. başka konularda da kadınların varlığı gayet önemli.)

• bişey derdimya neyse artık .d

• Tabi canım ne demek? Yetişeydi anal da yapardık :-)

• yok yok geçende söledim şimdide söylüyorum buradan bdsm p*rno kuşağı çıkacak bigün

• benim kıvrımlarım beni çekmez ŞİZOO . ben bayan kıvrımlarıyla tahrik olurum ve bayan edalarıyla ;)

• şizoo:D

• Öncekileri Göster
    • ne manyak ötesi site:D

• öyledir konu cinsellik olunca :D ilk yorumumda ki üçüncü gülüşümün tek gözü kör olmuş ama :(

• yok kalsın almıyım :) saksa çektircek kız bulmak varken :) şöyle sırt üstü takılım ellerini arkaya uzatıp rahatlamak varken 2 büklüm olup zevkle acıyı birbirine karıştırmanın hiç anlamı yok bence:D

• inan hiç bukadarını düşünecek kadar sapıklaşmadım ...

• saçma yaw bukadarda degıl

• marilyn manson yapabiliyordu sanırım kendine

• Sadece o değil.

• bir yabancı metalci bir herif bel kemiğini mi ne aldırmış falan diye bir şeyler duymuştum seneler önce ama doğru mu bilmiyorum

• nikine uygun bi soru sormusun tebrik ederim :D

• denedim olmuyorinsan herşeye yetemiyor tabi..Kendime yetseydim de sevgilimi isterdim, çünkü ben kendime sarılamıyorum ://

• ben yalamak isterdim cünki pensimi cok seviyorum.

• manyak mıyım niye kendımınkını yalayayım. Eminem miyim ben :D sizler masturbasyon esnasında kendi göğüslerinizi yalayabilirsiniz ama yook henüz o seviyede değilim :D

• Bu olay her yaştaki erkeğin aklından geçmiştir fakat insanın kendi dokuları kendine cazip gelmez ve ayrıca erkeğin zevkleri kadın hatları üzerinedir. Yani ağzında bi penis onu tahrik etmez :) Marilyn Manson ın kaburga olayının da aslı yoktur. Ki okadar kadınlar içindeyken neden bide bunu yapsınki, ayrıca tıptada böyle bi durum söz konusu değildir..

• Şimdi bu konuda bayanlar kadar tecrübeli olamayız :D

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 4

• sakso bu. şakaya gelmez :(

• Yabancı bir filmde adı aklıma gelmiyor ama tekerlekli sandalyede oturan bir adam kızdan ilgi görmeyince kendi işimi kendim görürüm diye bunu yapıyordu :)

• scary movie adlı komedi filmiydi fakat ne diye hatırlattın ki o sahneyi.

• Sevgilim bana illa oral yap diye ısrar edince,aldıralım bi kaç kaburga kemiğini kendi kendine çek diyorum :DDDDDD sanki saksafon egitimi aldık,üflemelilerden amk :)))))

• çok şizofrenik bir soru olmuş

• +1

Yükleniyor...