• Sor
  • Bence

Zevk suyu nasıl bir şey merak ediyorum.

18 yaşında bir gencim. kadınların vajinasından salgılanan zevk suyu nasıl bir sıvı bu konuda bilgi edinmek istiyorum

Güncellemeler:
Tadı,kokusu,rengi nasıl acaba

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• aslında bu sendede var belki keşfetmemeiş olabilrisin penisin ereksiyon halindeyken boşalma incesi sıvı üretir bu kayganlaştırmayı sağlar görev bu.Kadındada aynı tahrik oldukça vajin ayolu cinsel birliktelik için hazır hale gelir kadının kendi ürettiği sıvıyla.Orgamz öncesi ıslaklık diyelim.

• ders niteliğinde.

• Öncekileri Göster
    • sendeki olayları erkeklere sor ben hatun tarafındayım.

• soruyu soran kişi buraya yazacağı aç netten site izle be .D

Kızlar Ne Diyor 4

• doğal kayganlaştırıcı

• en bilimsel yanıt :))

• tuzlu tadı var akıskan beyazımsı

• tadina mi baktin fdslhsjklsaddas

• Kadından akanda sperme benziyor daha once fark etmedim ama ilk işim o zevk esnasında biraz tatmak :D gözgöre göre digil elbet hafiften çünkü ben zevk aldıkdan sonra kadından titsiniyorum:D
      ama 5dk sonra aynisini bidaha

• yoo Am da ballı digil ya arkadaş çıkan illa tuzlu olur ama dedigim gibi tadacam .. He tattınmı diye spermi soruyorsan insan nasıl böyle igrenç birşeyi sorar Bu nekadar igrenç bişey Ömrümde aklıma gelmedi :D hem oda benim bir parçam :D onu özgürlüge foşş lamak benim vazifem :)

• Zevk suyu diye bişey yok . Su boşalmadır ,zevki de sen yaratıcaksın :)

• zevk suyu diye bir şeyi ilk defa bu sitede duydum ya inanki bunları hiç bilmiyom öğrenmek istiyorum sadece

• var :))ilk boşalma anında gelen sıvı :))

• ;))

Erkekler Ne Diyor 13

• bende sürekli tükürme hissi uyandıran ekşimsi sivi:))

• Tadı ekşi, kokusu gül, rengi kırmızı

• bu bilgi ne işine yarayacak, bunun üzerine dönem ödevi mi hazırlıyorsun.

• öğrenmek istiyorum sadece

• tadı baklava, kokusu kestane, rengi şeffaf, hissettirdiği duygular ise paha biçillemez..

• Zevk Suyu bir markadır. 1 litrelik şişe ve 10 litrelik damacana damacana çeşitleri market raflarında yerini almıştır.

• Su renginde, kötü tabirle gripken akan burun sıvın gibidir :) ama daha az yoğunlukta. Sadece ilişkiye gerek yok, erkeklerde heyecanda yada ağır kaldırmada, Kadınlarda genelde azda olsa hergün akıntı olmaktadır. Ki bunun için zaten günlük ped kullanırlar. Güzel ve romantik bi öpüşmeyle bile kadında veya erkekte bu akıntı olabilir.

• içince zevkten 4 köşe oluyosun

• erkekte zevk suyu sandıgın şey prostat sıvısıdır zorlanmadan dolayı dışarı çıkan bişey..kadında prostat olmadıgı için onlardaki ne bilemiyorum

• senin durum vahim yeğen :)

• büyünce öğrenirsin .ama illa bilmek istiyorssan kadın uyarılınca vajinasının içine sıvı sızar bu ilişkide kayganlaşmayı sağlar.hani ıslandım falan derler ya.

• abi 18 yaşınayım

• öğrenmek istediklerini mesaj atabilirsin böyle ulu orta yerde bazı şeyler söylenmez

• OLM hiçmi p*rno izlemiyorsun elinin altınta şuan ne var bilmiyorum ama internetten p*rno izle de ilk denene gir bilgi ni arttır bak bana günde 3 saat pembe dizi izler gibi izliyorum izlemessem öürüm :D yani orda merak ettiklerin dhaa net bulabilrsin

• abi benim internetten giremiyom p*rnolara ya

• dns ayarlarını değiştir

• sobeeeee

• Bayılırım..En cok sevdiğim su'ların baaşında vajin a suyu gelir..Kuru bir Vajin a yı asla istemem..Şeftali'yi her zaman sulu seviyorum :)

• Mavi renkte zeytin yağı kıvamında hidrolik yağı kokusunda bir sıvıdır. hidrolik yağına benziyor olmasına bakma asıl amacı gres yağı gibi sürtünenler arasında kayganlaştırmayı sağlayarak aşınmayı önlemektir. Her birleşme esnasında yaklaşık 2 su bardağı kadar bu sıvıdan gelir çarşafa ya da seks yapılan yere dökülmesi durumunda çamaşır suyu dahi o mavi rengi çıkaramaz sadece grileştirir.

Yükleniyor...