Ağda nasıl kullanılır? Ağda acıtır mı?

şimdiye kadar makine kullanıyordum onun öncesinde de jilet .. ajda azaltıyormuş ve kökleri zayıflatıyormuş diye artık ajdaya geçiş yapmak istiyorum .. ama sorun şu ki bikini bölgesinde ben bunu nasıl kullanıcağımı bilmiyorum :s yani acıtır mı ve nasıl kullanıcam yalnış bişiyi çekip koparmaktan korkuyorum :) nasıl yapıcam bunu özellikle bikini bölgesinde tarif edin lütfen ..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yalnış bişiyi çekip koparmaktan korkuyorum, haha güzeldi :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok ilginç ya erkekler daha çok yorum yapmış... ya bırak ya kopacaksa kopsun:)))))))))))))))))

• kullanma kılavuzu flan yokmu bunun

• Kutusunda yazması gerek. Yapıştır çek çok zor değil.

• evet yaptım bugün hiç zor diilmiş acıdan oturamıyorum hala !

• Öncekileri Göster
    • göstermem olmaz :)

• Aman o günde kaç kişininkini görüyor.Onun işi o sen işin özüne bak sonuca bak

• ayna koyuyosun aynaya baka baka sürüyosun kağıdı yapıştırıp çekiyosun kolay gelsin..

• ver 40-50 lira aylık paket yapsınlar kuaför arkadaşlar :Dkomple tüğsüz hayat! :D

• kullanma talimatını oku :))

• kadınlardan fazla erkeklerin yorumu var acap erkeklerdemi yapıyor diye düşündüm bir an :))

• üzerinde yazıyor nasıl kullancağın

Kızlar Ne Diyor 6

• Çam sakızıysa içinde şeker olduğu için azaltmaz :) Bant ağdalar daha kolay, kullanışlı. Tek seferde çekmen lazım acısı daha kısa sürüyor... Ama en güzeli temiz bir salonda yaptır daha kolay az zaman, az para harcıyorsun

• lazer lazer lazer başka birşey demeyeceğim

• sesli sesli guldum yaaa sen cok yasa emi:)))yanlis biseyleri koparmamak icin dogruuuuu agda salonuna:)))

• bir senın bayan olduguna ınanamadım bı an ıkı ağda besler azaltma bitkisel olanlar ıçin ayrı tabı ama yınede makıneye dvm et bnce

• "yalnış bişiyi çekip koparmaktan korkuyorum" bastım kahkahayı. :D

• ya bu soruyu git yakın arkadasına sor cunku bizim erkeklerin yine abazalığı tutuyo

Yükleniyor...