Vajina kaşınması durumunda ne yaparsınız?

Önce soruyu cidden merak ettiğim için sorduğumu belirteyim. Hani kulağımızın içi kaşınır veya bazen burnumuzun içi kaşınır ya aynı öyle vajinanın içi de kaşınır mı ? Eğer kaşınırsa bakireler orayı nasıl kaşırlar ? İsteyen gizli cevaplasın. ama lütfen samimi cevaplar verin. ha bunu sen niye sordun, neden merak ettin, başka soru mu yok ? ! diyenler olabilir. aklıma geldi, merak ettim işte. buradan soruyorum.

Güncellemeler:
admin bu sorunun cinsellikle ne alakası var, sağlık kategorisinde açmıştım.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hic dusunmemistim dikkat etmedim valla o kadar ayrintiyi

Bakireler o kadar derine inemezler sanirim ya icini nasil kasisinlar. Milletin aklina sokuyon simdi baslarina is alcaklar meraktan aceba felan filan diye hahah

• haklısın

• iyi sustum :)

• He tamam züraafalar da yetissinler o kadar boyun la hahah

Demir ve gencbas susmanizi tavsiye ediorum baci gardaslarim hahah cav he

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 14

• İçi kaşınmaz sadece dudak dışı ve dudak içi kaşınabilir ancak.

• kaşınıyosa napıcan gidip kaşıcan mı :D

• içi kaşınmıyo ki dudakları kaşınıyo ondada kaşyrum yani

• Bakire olmayanlarında içinden kaşıdığı olmaz. Vajina kaşıntısı öyle bir şey değildir. Buna gerek olmaz. Zaten kaşıntı olmaz sadece acı yanma ile gerli ki bu bir hastalık blirtisidir. mantar ya da bazı ilaçların yan etkisi..

Kaşıryarak bakireliğini kaybeden vardır muhakkak ama ben henüz duymadım.

• peki, katılım ve bilgilendirme için teşekkürler.

• çok zekisinn diyorum :)

• :)) sustumm

• laf atma :) cevaplayacaksan buyur :)

• İçi kaşınmaz da tut ki kaşındı. Ne olacak yani o zar gitse? Sonuçta yine bakiresin. Ben anlayamıyorum valla.

• :)

• Tamam teşekkürler:) Herkes bir gün senin gibi düşünür umarım bir daha da zar muhabbeti geçmez:)

• ya tabii zar yanlışlıkla gitse o kişi aslında hala bakiredir. zar sadece başkası tarafından dokunulmadığının bir belirtisidir. yani orada zar durduğu sürece o vajinaya penis grimemiş demektir. ama bir erkek tarafından değil de bir kaza sonucu zar yırtılmışsa o kız hala bakiredir. burada senle hemfikirim. mesele yok. :)

• Öncekileri Göster
  • ıcı kaaınmıyorkı dudakları ve bırazcık agzı kasınıyor kı kasıyorum

• evet bi hastalık harici içi kaşınmıyormuş. dışında zaten kaşıma sorunu olmaz. katılım için teşekkürler.

• yok artık niye kaşınsın hiç olmadı öyle bişi

• peki, katılım için teşekkürler.

• sağlıklı bir vajinada içten gelen bir kaşıntı olmaz yüzeysel olabilir bu da normal değildir, mantardan şüphelenmek gerek. yani soruya göre cevaplarsam bir kaşıntı varsa sebebi zar değildir

• hımm tamam, paylaşım ve bilgilendirme için teşekkür ederim.

• hmm ben ters anlamış demir hemen atar yapıyorsun :P

o zaman şöyle cevaplayım, eğer vajina içinde bir kaşıntı varsa bu normal bir durum değildir kaşımak çözüm değil hemen doktora gitmeli. ki zaten kulağının içi kaşınınca kaşıyamazsın, yutkunursun falan işkence olur. onun gibi kendini tutup doktora gitmeli

• iyi de ben sebebi zar demedim ki. hani kulağımız da kaşınır burnumuz da kaşınır oraları kaşırız, ama bakireler vajina içini kaşımak için dışarıdan bişey girdiremezler, eğer kaşınıyorsa orayı nasıl kaşıyorlar demek istiyorum. yoksa zardan dolayı kaşınıp kaşınmadığını sormuyorum.

• merakın yersız kaşınmaz traştan sonra kaşınır dıyenler traşla içinin ne alakası var :D kaşınırsa sorun var dmektr oda mantardır travocort krem sürersin geçer bıde hapı vardı :D ya bunu açık cevaplamak ısterdım ama soru hosuma gtmedı :D

• :))

• reca :D

• peki tamam, hastalık vs. yoksa kaşınmaz. paylaşım için sağol :D

• Öncekileri Göster
  • Mesela parmağın kadar ince bir şeyi soksan bakirelik bozulmaz.Ama bugüne kadar hiç kaşınmadı..

• Aynen öyle :D

• sen çok denedin galba baya eminsin :D

• Saçmalayın, bozulmaz :D :D

• Öncekileri Göster
  • sadece adet dönemine yakın 4 gün kala falan kaşınma oluyor sanırımçok kuruyor öyle bir kaşınıyorki krem sürüyorum gidiyor diğer zamanlardada kaşınma olmaz çünkü günlük çamaşır deiştiririm kesinlikle

• vajinan var derdin var

• teşekür ederim

• Temiz ve baklımlı kadının hali bi başka oluyor gerçekten..günlük mis gibi don değişiyor..bravo..kadın böyle olcak işte..

• Öncekileri Göster
  • Kaşnır yavaşca kaşırsın olmadı iyice bi yıkarsın falan çok kaşıyınca kanar yani kızlık patlamaz ama çizilir zaten çok hassas. Kaşıntı fenaysa hemen doktora gidilir. Yani ben öyle yapmıştım

• geçmiş olsun. cevap için sağol.

• ciddi problemler olmadı müddetce kaşınmaz. eğer bir sağlık problemi varsa özel ilaçları var

• katılım için teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 8

• olm bunun neyini merak edionuz

biz hiç şeyimiz kaşındı diye idrar deliğine kamış, sopa vs sokuormuyuz :)

• amma meraklısın, içini kaşımasının neyini merak ediyorsun. kıçın kaşınınca sen bişey sokuyor musun? cevap burda

• içi derken tam olarak neresi?

• beni kandıramazlar babalık :D

• evet ufaklık! :)

• niye seni kandırdılar mı ? :))

• Öncekileri Göster
  • 30 küsür yaşındasın, bakire kızın neyi ne yaptığını, ne yapacaksın?

• hayatın buyunca ayıplana ayıplana tek öğrendiğin şey ayıplamak olmuş galiba ! yazık.

• sana ne ?

• Haci bisi sorucam. Bakire kizin vajinasinin kasinmasini bosver. Makati kasinan bir erkek ne yapmali? ya da boyle birsey olunca sen ne yapiyorsun ?

• makat kadınlarda da erkeklerde de vardır ve aynıdır. hastalıkları da aynıdır. makat bir cinsel organ değildir. makat kadın ve erkek cinsine ait bir organ değildir. insana ırkının tümüne ait bir organdır. eğer makatın kaşınıyorsa kıl kurdu var demektir. o zaman doktora gidersin. ama vajina biz erkeklerde yok OmanTurk onun için o duruma bilemeyiz. merak ediyorsak sorarırz. ayrıca bu paylaşımda soruyu soran benim. soruya soruyla karşılık verme Hacı. merak ediyorsan sen de makatı sor. :)

• erkek olmak guzel yahu al elıne ıkı kavra tamam :)

• :D

• Fena sın usta :) fena bende merak etti m:)

• Evet bende merak ettim..Erkek olarak benim alet kaşınır özellikle traş ettikten sonra bolbol kaşınır..Tabi bu kaşıntı tatlı bir kaşıntı.. :)

Yükleniyor...