Tek boşalmayla hamile kalınır mı ?

tek boşalmayla hamile kalınır mı dun bı kaza oldu ne yazıkkı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• meryem uzerlıyı dınlemedın sanırım:))kız dısarı bosalan seylerı ıcıne ıcıne cekmış resmen:)cevrene bakarsan tek bosalımda olmuş gayrı mesru bı gamyon patlak kondom cocugu gorebılırsın,gec kalmadan norlevo kullan,gıt al bı eczaneden 20 lıra cıvarında bı sey,bı dahada yaramazlık etme:)

• :) O hatun damızlık :) aldım canım bu arada 24 saat sonra ama :(

• tamam bu seferlık yırtmıssın,onuda sık kullanırsan hormonların bozulur,guvenlı korunma yontemı bulun,mesela ıgne...

Erkekler Ne Diyor 21

• Çocuğa Kurşun adını koyarsın.

• hava yastıkları açıldı mı

• Aslında her hamilelik tek boşalma ile oluyor :) Düzenli ilişkiye giren (haftada 3-4) bir çiftin çocuğunun olma ihtimali ay bazında %25 diye biliyorum. Düşük ihtimaldir ama olası.

• tabi kalırsın.

• o kadar reklamı var arkadaş. alın bir tane.

• Hamile kalmak için bir tek sperm yeterli. Bir erkek bir boşalmada 100000'den fazla sperm atıyormuş. Buna göre kalınıp kalınamayacağına kendin karar ver.

• Şanslı saymalısın kendini olursa :))

• Riske girmenin ya da garanti gibi görmenin anlamı yok bir kaç ay bekle gör...

• olabilir bu nekadar sanslı olmana baglı bırazda :) bazen tek bir damla bıle yeterlı oluyor gunundeysen

• Umarım olur

• :) ya dımı ne guzel

• hıhı çoook güzel

• kısır değilseniz evet.

• istemiyorsan git ertesi gün hap al kullan

• sperm yolunu bulduysa büyük ihtimalle ewet

• olabilirde olmayabilirde, regl dönemini bekle :)

• kalinir tabi cok seks cocuk yapmaz onemli olan etkili yapmaktir tek atisla gol olabilir yani

• olabilir canım kısmet bu

• Eğer vajinanda yumurta varsa büyük 1 ihtimalle hamile kalırsın. Yumurta yoksa kalmazsın. Diğer taraftan vajinandaki spermler sanıyorum 2 gün yaşıyorlar. Yaşadıkları süre içinde vajinana yumurta gelirse yine hamile kalabilirsin.

• o nasıl oluyor merak etim

• bu senin adet döngünle ilgili bir durumdur canım en son ne zaman adet olmuştun

• 15 ekim

• Öncekileri Göster
    • çünkü adet tarihine göre yumurtla ma yani hamile kalma günleri içerisindesin

• ne guzel

• Adet gününe kaç gün vardı?

• olunur

Kızlar Ne Diyor 6

• kalınabilir

• YA TUTARSA?

• Hemen ertesi gün hapi ic

• allahın bileceği iş bunun biride binide aynı

• olablr de olmayablr de ertesi günü hapı iç

• içtim canım

• olma ihtimali var tabi ama olamyadabilir ...

Yükleniyor...