Sevgilimle aynı anda nasıl orgazm olabilirim?

aynı anda hem klitoral olarak hemde vajinal olarak nasıl orgazm olabilirim o da orgazm olma aşamasındayken?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• klitoral olarak herzaman orgazm olabilirsin. ama vajinal olarak çok zorlanırsın.2 si bir arada imkansız gibi birşey.hele hele bir bayan için

Erkekler Ne Diyor 17

• ten uyumu olmalı aslında mümkün oldugunda kendinizi tutup aynı anda bırakmalısınız. zor değil bi çok kez yaşadım yaşattım

• çok çalışarak yapabilirsin belki bu şehvetle alakalı bişey sanırım

• Uyum meselesi...

• aynı anda orgazm biraz zor her seferinde olmaz biraz tesadüfi yani. ama hem vajinal hem klitoral orgazm kolay. içindeyken elle uyarmalısın kndini ya da üçlü yapmalısınız biri klitorisini yalamalı o içindeyken.

• ten uyumu varsa olur sadece

• olabilirsin mümkün ama zamanını ayaarlamak sizin elinizde.birbirinizin vücudunu tanırsanız bu daha da kolaylaşır.iş birazda erkekte bitiyor.beceri tecrübe meselesi yani:))

• öncelikle kadınların ve erkeklerin orgazm olma süreli cok farklıdır erkekler yaslandıkca gec orgazm olurlar kadınlarda yaslandıkca erken orgazm olurlar adam genç sen yaşlıysan iş kolay değilseniz adamı rahat bırak sen tek takıl anca öyle aynı anda boşalırsınız :D

• Sevgilin klitoral sen de vajinal olursan aynı anda olur , tersi de mümkün

• idmanları sıklaştırın

• Bunu senin değil partnerinin ayarlaması lazım. Mümkün değil olamaz diye birşey yok. Ben çok defa yaptım. Olma olasılığı var. Fakat erkeğe o konuda daha çok görev düşüyor. Çünkü kadının orgazm olma noktasını erkek daha iyi gözlemler. Kadının onu ayarlaması çok zor. Alıştırma yapın bol bol.

• ben sana şimdi birşey tavsiye etsem yine abartma dersin.

• Sevgilini hissedip rahat olmak şart

• aynı anda olması baya zor erkek ve kadının zevk alma çeşidi/süreleri farklıdır. hem vajinal hem klitoral dersen sevgilin vajinanın içinde penisi hareket ettirirken sende elinle klitorisle oynamalısın.

• çok sey ıstıyorsun

• bu dediğin zamanla ve birbirinizi cinsel olarak iyi tanıyıp rahat bir sevişme ortamında kendizi tamamen odaklayarak şehvet ve arzularınızı iyi bir şekilde kullanarak olur tarifi olmayan bir durum

• benimle sevişmek istermiydin?

• abartma

• nazlı erkeklere bayılırım :D

• bu soru beni aşar.nerde haydar dümen haydar dümene lütfen

• ben bu konularda hiç naz etmem :-)

Kızlar Ne Diyor 3

• rol yap :)

• rol yaparak olmaz :) daha gerçekçi şeyler lazım:)

• buna 3 leme diyorsun oda mümkünm düşündüm bir an. Şans desem ya da denk gelirse beeelkii.Kilitoral olarak sen uğraşırsın oda kendi orgazmıyla vajinal orgazmla uğraşır.oo baya uğraşırsınız.

• hem klitoral, hem vajinal hem de aynı anda. birini bulursan şükret bence.

Yükleniyor...