Sevgilim her gece telefonda cinsel konulardan konuşmak istiyor her gece. Nedir bunun düzgün bir dille anlatılma yöntemi?

birbirimizden uzak şehirlerdeyiz..Sevgilim her gece telefonda sex yapmak istiyor bir değil iki değil her gece yaa. bense artık çok sıkıldım terslesem mi napsam bilmiyorum her gece aynı konu sıkıldım artık yalama yutma sürekli yaa :D bi yol gösterin gençler. Ne yapsam da artık bu konuları kapatsam en azından her gece bu teraneden kurtulsam? ne desem siz söyleyin.Hiç te soğuyacak gibi değil yaa..çok hoşuna gidiyomuş eriyomuş bitiyomuş. e iyide ben sıkıldım o nolcak..Geçen terslemiştim azarı yedim :/ vay efendim sen beni özlemedin.sen beni sevmiyosun.. Nedir bunun düzgün bir dille anlatılma yöntemi siz söyleyin yaa

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• her gece her gece de çok sıkar yaa.. :) sürekli farklı bi fantezide bulunmuo ztn.. :) gün içinde senin istediğin zamanlarda yapın.. yada erken yatcam vs.. klasik yöntemlerle en azıneden bi kaç gün erteleyebilirsin... ama uzak şehirde kaldıkça bundan kurtuluşun yok :)) sadece bi kaç gün erteleyebilirsin.. onu sen rahatlat ki. başkasına gitmesin ;)

• rahatlata rahatlata bi hal oldum sorma yaa :/ ne zaman sonu gelcek bilemedim

• Öncekileri Göster
    • çalışıyor ya gelcek

• gelene kdr idare et biraz sende ... en azından sende zevk almak için konuya odaklan.. onu hayal et sende ;)

Erkekler Ne Diyor 32

• Ayrıl adamdan oda gitsin konuşacak birisini bulsun sende rahat et oda rahat etsin NOKTA

• en güzeli istersen tadında kalsın heyecanı gidiyor,dersin,hergün kuru fasulye yersen ne olur sence,bunu düşündün mü hiç demelisiniz o zaman tepkisi ne olur,empati yapmasını söyleyin.

• en iyisi bırak yaşadıgın şehirde bul birini sanalla olmaz bu işler reelde takıl ...

• çözümü sen bulmuşsun

• :D genclık ıste

• atla otobüse git bu hasret sona ersin ;)

• İlişkinin temelinde sevgi harcı olduğu kadar,saygıda yer tutar.Özlem,aşk,tutku da destekleyen duygulardır.Size saygısı olmayan bir kişinin size olan sevgisinden söz etmek çok doğru olmaz.Sizi düşünmeden tek taraflı duygularını tatmin etmesine izin vermeyin derim,ilişkinizin sağlığı açısından bu çok önemli.

• alakasız gibi ama sevgilin hangi şehirde?

• Bizim kuşak "sevgili" dediğinde, evleneceği kızı betimlerdi. Sevgili dediğimiz kız bizim eşimiz kadar kıymetliydi. Hatta birimizin sevgilisi diğerimiz yengesiydi. Onun namusu hepimizin namusuydu. O sevgiliyle bırak cinsel muhabbeti bakışırken utanırdık. Ya devir değişti yada sen ona "sevgilim" diyorsun ama o seni çok afedersin mas*yon malzemesi görüyor. Acaba o senden bahsederken sevgilim diye mi bahsediyor? Tanımamakla birlikte ben pek emin değilim.

• buluştuğunda malum olaya gir gözü doysun :D yolu budur

• bence onunla yolları ayır telefonda bukadar azgın bi kişi yanına gelince neler yapar ne sen tahmin edebilirsin nede ben :D hıı sen yanıma gelince olan olsun diyosan devamda .. kaç bence

• :/

• ayrı şehirlerde aşkmı olur..başta yanlış seçim yapmışsınız siz...

• Bence de ki, bugün muayyen günüm sevüşmeyelim çok sinirli oluyom bu dönemlerde :) Demek ki sende bu durumdan başta memnundun ortamı sen yaratmışsın başta tavrını koymalıydın ama bu saatten sonra biraz zor. Fakat arkadaşınında sana sevgi beslediğini söylemek pek mümkün değil senin için beslediği şeyler malum ortada.

• BAştan alıştırmıcaktın sende . şaka bi yana o çocuk seni sevse aklı belden aşağı gitmez sana sevgi değil başka duygular besliyor .

• bende bi ara üst üste yapmaya başladım baktım olacak gibi değil sabahları uykusuz kalıyorum dedim böyle böyle bundan sonra ben istesemde karşılık verme :) benimde amacım buydu zaten dedi :)

• düşündüklerini ona anlat

• Aynı şehirden birini bul sende. Çözümü olacağını pek sanmıyorum. Hani 2-3 aylık bi ayrılık ise geldiğinde sorun çözülebilir ama o başka şehirde yaşıyor sen başka şehirde yaşıyorsan pek mümkünatı yok. İnsan görmediğini merak eder derlerya o hesap.

• Açık açık söyle hiç boşuna da trip yapmasın. Elinde bir güç var bu durumu kontrol altına alabilirsin. Aynı muhabbet haftada bir kere hadi bilemedin iki kere olsun da her gün de çekilmez ya hakkaten energizer tavşanı gibi.

• bu o arkadaşınızda bir alışkanlık olmuş belli ki. sizinle yakın temasa geçmedende bu isteklerinden vazgeçemez. bu işi anlatmanın düüzgün bir yöntemi varmıdır ? ona daha gerçekçi davranmasını, söyleyebilirsiniz! sanal alemde yapılan bu tarz fantezilerin, gerek erkeklerin gerek kadınların gündelik yaşamlarında negatif davranışlar ve psikolojik sorunlar meydana getirebileceğini vurgulayın! bide bu tarz fanteziler,erkeklerin daha çabuk tahrik olma unsuru taşıdığı içi, bi çok erkekte , çabuk tahrik,ereksiyon olamam! erken boşalma! ya sebep olur. gibisinden yaniii

• o ne sapık birisiymiş öyle abazalık da bi yere kadar.

• bir zamanlar bende yapardımda sürekli aynı muhabbet bayıyo ayrıca sevgilin sexo manyak olma yönünde ilerliyo çünkü senile hayal aleminde sex yapıyo , fiziğinde düzgün anlaşılan kapa telefonu bi kaç gün ,çıldırsın hatta bu yüzden yanına çıkıp gelebilirde :))

• engel yoksa arada bir buluşup yaşayın anlatmak yerine.benm de çok hoşuma gider ve zevk alırım bundan ama bunun önüne geçmemnın tek yolu belirli aralıklarla buluşup yaşamanız

• çok konuşunca artık işin suyu çıkıyorinsanlar konuşacak konu bulamayınca bu tarz konulara yönleniyorbence konuşmak için uygun olduğun zamanı azaltyada ona öyle söyle uygun değilim yatıyorum falan diyip

• hayata dair bişey paylaşmamızsınızkı konusacak konu yok. cocukla yasadıgın herhangı bısey varsa , bunun konustukca degıl hatırladıkca guzel kalacagını soyle. çek çizgini kendi tarafında bekle.

• madem hoşlanmıyorsun bu sohbetlerden o zaman sevgiline eğer bu sohbetlere devam edeceksen bu ilişki bir yerlere gitmeyecek haberin olsun, çok rahatsız oluyorum de. belki blöfü yer.

• sana ulşamıyor sesinle tatmin olmak istiyor arayı acmayın tez tez birbirinizi görün

• ergenlikten ne zaman çıkacak?

• İğdiş etmelisin sevgilini... Ama ondan sonra sevgilin olur mu bilmem, kısaca sevgilin yoldan çıkmış.

• Telefonumuz dinleniyor ergenekon yüzünden istihbaratçılar peşimde de bak bi daha yapıyormu

• tutmaz bu :)

• Denemesi bedava :)

• senin işin biraz degil bayagı zor arkadaşım): ayrı şehirlerde yaşadıgınızı söylüyorsunuz çokmu uzak bu şehirler acaba ? tek yapmanız gereken haftada birde olsa şehirleri birleştirmeniz gerek anladın sen onu ): başka çaresi yok canım):

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 9

• Herşeyin azı yarar çoğu zarar.

• doğaldır erkeklerin en sevdiği şey ben erkek olsam bende konuşurdum

• bosver sikma o güzel canini.. gencligine ver :)

• bir gece iğrenç bir muhabbet yaparsan bir daha bahsetmez ama tümdende kaybedersin orası sana kalmış.

• Açıkçası tersle trıp yapsın etsın zamanla kabullenır ben oyle yapıyorum

• fazla dert etme idare et, eger bu adamla evlenirsen bir gün mumla arasın bu ilgisini

• sen zevk alıyor olabılırsın ama ben cok sıkıldım bu konudan dıye olayı acıklayacaksın

• aynı şey benim de başımda :(( ben sevmiyorum dirty talking dedim o zaman beni de sevmiyosun dedi ama gerçekten çok rahatsız oluyorum bu dirty muhabbetinden dün söyledim iyi tamam iyi geceler dedi kapattı telefonu. anlamıyorum dirty konuşmazsak soğuk konuşuyo bende bu yüzden soğudum ondan napıcam bilmiyorum :((((

• güzelce anlat ben gerçekten bu işten sıkıldım normal konulardan bahsedelim de. sonra kabul etmezse sen trip at 2 gün küs hatta daha kıymetli olursun emin ol. ve sözün geçer.

• işi biliosun :) ilişkide ipler senin elindedir kesin :)

• yok be. akrebe aşık olunca öyle olmuo

Yükleniyor...