Hiç doğum yapmış eşinin göğüslerini emen oldu mu?

merak ediyorum çocuk emziren bir kadınla sevişirken göğüslerini emen oldumu eğer olduysa zevk aldınızmı yada ağzınıza süt geldimi bayanlarda cevap verebilir eşleri böyle bişiy yaptımı?

Güncellemeler:
ya merak ettim sonuçta erkeklerin cinsel isteği bitmez kadında çocuk emziriyor sonuçta birlikte oluyorlardır nede olsa erkekte alışkanlık la emebilir haliyle
bu arada ben evli değilim çocuğumda yok doğal olarak merak edip sordum bence normal kimsenin dillendirmediği bir soru

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence sorun bırcok sorudan daha dogru ve en azından orjınal,işe yarar bı soru..annelık bazen cınsellıgı arttıran bazen de sogutan bır unsurdur ama bu kişiden kişiye degişir.süt olayına gelince süt kanalları dogamız gereği emilince akmaya programlıdır.yanı bunu eşinde yapsa bebegın de yapsa aynısı olur ama şöyle bir farkla bebeğini emzirirken gelen bol süt o zaman bolca gelmez ama yıne akar çünkü emzirirken annelik hormonu sütün akısını tetıkler ve süt bolca gelir..eger bu problemını esınle yasıyorsan takılma sakın yok süt kokuyorum yok süt geldi bosver anne kokusu dünyanın en tatlı en güzel kokusudur.

• teşekür ederim düşüncelerinize katılıyorum

• Bence de çok normal ve faydalı bir sormuşsun sen bakma.Cinsellik,aile,evlilik kavramları bir çok yönden oturmamış bir toplumun bireylerinin anlamaması normal.Yargılayan kızlar meme konusunda hassas olduğu kadar çocuk yetiştirirken bir çok yönden hassas olcak mı acaba ya da erkekler bu hassasiyetleri kadar eşlerini ve çocuklarını her zaman mutlu edebilcekler mi

• teşekkürler bayan gizem..

Erkekler Ne Diyor 29

• 2ay

hayır öyle bir deneyim olmadım ama hayli bile çok hoş her sabah kavhaltımı böyle bir eşim ile yapmak isterdim

• Annelik iki şekilde olur. Bir doğurmakla iki emziemekle. Bilirsiniz ki süt annesi olayı vardır. Bir kadın bi çocuğu emzirirse emzirilen coçuk kendi doğurduğu çocukla kardeş olur ve birbiriyle evlenemezler.

Onun için emziren anne ile lşikide çok dikkat edilmesi gerkir ve baba asla sütü ememez. Süt kesimine kadar mem ucunu ağzına almmalı ve emmemli. Kazara ağza süt gelirse baba derhal kalkıp yutmadan ağzını çalkamalı. Dikkat edilmesi gereken husustur. Yani babaya haramdır beyler, hanımlar.

• teşekürler desteğiniz için

• Ayrıca soru kaliteli ve bilgilendirici idi teşekkürler. İşte burada böyle sorular sorulmalı. Geyik sorular değil.

• bilgi için saol

• Denedim ama gelmedi

• Yorumları okudumda bu kadar büyütülecek birşey görmedim ben.

• Katılıyorum.

• ne demişler evli olupta yatakta günah ayıp olmaz her iki tarafta razıysa eğer

• Dini açıdan günah mı bi bilgim yok araştırıym dedim google'dan birşey bulamadım zaten..

• Öncekileri Göster
  • O gunlerde gelicek

• evet ben bunu biçok kez denedim ama hiç süt gelmedi:) ben kadınıma dokunmaktan çok zevk alırım(dilimle) mesela...

• evli diğilim ama akrep burcuyum biticeğini sanmıyorum...

• tebrik ediyorum eşin çok şanslı umarım sevgin ve arzun hiç bitmez eşine karşı

• denemek lazım .)

• yok yok olmaz öyle şey...

bize ters yani..

• ayrı bı uc yaptırdım orayı emince süt gelmiuo :)

• çok komik cevaplar görüyorum , dinen caiz degildir denicek nerdeyse. istiyen yapar istiyen yapmaz. süt bitmiyor nasılsa

deşifre oldun bide :D

• nasıl yani ne deşifresi

• benim oldu haliyle sevismenin zamani ayari olmaz bir cocuk en az iki yil sut emmesi gerekiyor haliyle annenin sutu oluyor bazen hanimin memelerini yalarken emerken sutu agzima geldigi cok olmustur gerisi bende kalsin oldumu

• Annelik çok yüce birşeydir

Doumdan sonraki göğüs biraz büyümüş olabilir ama bunun cinsel olarak bir çağrışımı olmaz.,Süt tabiki gelir önemli olan karşıdaki kişinin buu önemseyip önemsemediğidir.

Kadın doğum yapmışsa en yüce ve en seks i kişisi olur

• tabiki haklısn

• heralde evet 3 ay geçtikten sonra başlanır herhalde sonuçta eşin başka yere gitmesin sonuçta çocuğu sütten kesmeyi beklersen o o gerçi o anki sikolojiyede bağlı tabi isteksizde olabilir insan

• bencede.ama seks yaparmısın o durumda?

• Öncekileri Göster
  • o kadarına gerek yok

• olur mu canım o bebeğimizin sütüdür dokunmam ona.

• hiç doğum yapmış derken :D

• ben evlendim ayrıldım laplaplap aynen dediğin olur sorunda gayet mantıklı ve güzel amailişkide mübah mk etme

• Emmek emzirmek farklı şeyler emince illa süt gelicek mi :) Gelicekse yapılmaz tabi :)

• Sorun değil öpülür o da ayrı güzel romantik

• e gelir tabı hatta sıkınca bıle gelır

• cok sacma bır soru bence cocuk emzıren bır bayan bunu yapmaz yapmayıda dusunmez cocugunu dusunmeli.

• asıl sen sacmalamıssın e evlenınce görürüz senıde

• saçmalama kardeşim kadının süt kanallarını kurutacak değilya adam eee çocuk 7 sene emerse ne yapacak 7 sene yasakmı

• ne biçim fanteziler bunlar yav

• e yani erkek de birazcık o göğüsten mahrum kalsın yani , kadının çektiklerini düşününce biu bir fedakarlık bile sayılmaz

• bunu bi bayanın sorması enteresan, absürt, abes

• göğsünü öptüm ama bebeğin rızkıyla oynamadım

• tabi ki hayır

• emmedin o zaman

• sen bu ergenlik çağı sapıtma sorusunu nereden buldun :):)

• :) ilginç soru ama güzel ..

• evet şeker sürüp içiyorum :)töbeeeeee

• Libidomu bulandırdın

• İlginç.

• evet bende oldu aynısı

• güzel fantezi aklımda olsun..

Kızlar Ne Diyor 6

• Memede sürekli süt olmaz vucut bunu üretir ve emzirdikten sonra biter yani vucutlu zamanla süt üretiyor bir kadın hele ki anne olmuş bebek emziren bir kadın bunu bilir ilişki öncesinde bebeğini emzirir eşi memesini emse bile süt gelmez diye biliyorum ,ama kadın bunu yapmaz eşinin de emmesini isterse o süt haramdır .

• Kocanın eşinin sütünü emmesi haramdır..

• süt anne olur cıkarsın:))

• öğğğğ evlenmiiicm ben mk

• küfür etti yani...

• ne yazdın serkan anlaşılmıyo

• Mk?

• merak ettim bende var mıdır öyle bişi yapan az midem kalktı

• saygı duyarım yurdum insanı :)

• memlekette manyak mı yok:D

• oldu bu saatte gidip manyak bulup getirelim yorum yaptıralım :):)

• Öncekileri Göster
  • kaç kez diyorum şu anneliği cinselliğe karıştırmayınn

• +1

• kesinlikle haklısın,çocugu kıskanır gibi,ne öyle

Yükleniyor...