Hiç doğum yapmış eşinin göğüslerini emen oldu mu?

merak ediyorum çocuk emziren bir kadınla sevişirken göğüslerini emen oldumu eğer olduysa zevk aldınızmı yada ağzınıza süt geldimi bayanlarda cevap... Daha Fazla

Güncellemeler:
ya merak ettim sonuçta erkeklerin cinsel isteği bitmez kadında çocuk emziriyor sonuçta birlikte oluyorlardır nede olsa erkekte alışkanlık la emebilir haliyle
bu arada ben evli değilim çocuğumda yok doğal olarak merak edip sordum bence normal kimsenin dillendirmediği bir soru

En İyi Kız Görüşü

• bence sorun bırcok sorudan daha dogru ve en azından orjınal,işe yarar bı soru..annelık bazen cınsellıgı arttıran bazen de sogutan bır unsurdur ama bu kişiden kişiye degişir.süt olayına gelince süt kanalları dogamız gereği emilince akmaya programlıdır.yanı bunu eşinde yapsa bebegın de yapsa aynısı olur ama şöyle bir farkla bebeğini emzirirken gelen bol süt o zaman bolca gelmez ama yıne akar çünkü emzirirken annelik hormonu sütün akısını tetıkler ve süt bolca gelir..eger bu problemını esınle yasıyorsan takılma sakın yok süt kokuyorum yok süt geldi bosver anne kokusu dünyanın en tatlı en güzel kokusudur.

Soran beğendi
    • teşekkürler bayan gizem..

• Bence de çok normal ve faydalı bir sormuşsun sen bakma.Cinsellik,aile,evlilik kavramları bir çok yönden oturmamış bir toplumun bireylerinin anlamaması normal.Yargılayan kızlar meme konusunda hassas olduğu kadar çocuk yetiştirirken bir çok yönden hassas olcak mı acaba ya da erkekler bu hassasiyetleri kadar eşlerini ve çocuklarını her zaman mutlu edebilcekler mi

• teşekür ederim düşüncelerinize katılıyorum