Küçük, normal ve üstü penis kaç cm dir?

Doyurucu bir sex için penis boyunun rolü var mıdır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Şimdiye kadar tek penis gördüm o da 12 cm den buyuk olduğu için :) yeterli geldi :) önemli olan işlevidir gerisini düşünme ve şunu unutma her topal satıcının bir kör alıcısı çıkar :)

• melcan dalga geçmişler senle

• ıyıkı okadar ama her ısteyene yeter ;)

• Yaa zaten nette yazan erkekler genelde 20 cm den aşağı düşmez sen nasıl oldun da 19 cm dedin hayret yani :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 0

Erkekler Ne Diyor 10

• önemli olan işlevi:))))

• 6 cm den küçükler mikro penis6-11 cm arası küçük penisler11-15 cm normal25-18 cm arası büyük benis18 cm den büyükler makropenistabi bunlar sertleşmiş penis uzunluğu

• boyundan önce kalınlığı önemlidir . boy olarak 12 16 cm normaldir . büyük penisli insanlar çok erken sekse veda ederler . özenmeye bile değmez... sadece bi et parçası olarak kalıyor . zaten .çoğu tam sertleşmiyor .saçma sapan

• önemli olan o penisle partnerinin uzun süre zevk almasını sağlıyor ve sonucunda da boşalmasını sağlayabiliyormusun?

• 12 altı küçük, 12-16 arası normal 16 üzeri büyük. 20 üzeeri düşman başına :) link al sana dünya ortalamaları. türkiye 14.11

• Şimdi burda boyut sölenmez ama benimki ideal boyda ve sana sunu söylimmm kabaca bi tarif olcak ama köküne kadar sokan hiç 19 luk duymadım kullanılan yinee 13 ila 15 falann bence işlevi daha dogru nasıl kullancagnn

• 16_21 arası ideal gerisi işlevsiz bence

• Şurda kızlar 30 cm den aşşası kesmiyor dese ne yapacan ara kabloyla uzatacan mı boş ver hacı boş bunlar olanı nasıl iyi kullanırım diye düşün sen. Uzayamıcak olana değil uzayabilene bak. Mesela zaman :))

• yanlış hatırlamıyosam 8 cm bayana zevk veriyormuşbende şunu anladım ki demekki benmki acı veriyo :S :S

• kendisi söylemişti
      ben 15 yaşında değilim egomu tatmin edeyim neyse odur

• acı verdiğini nerden bılıyorsun ? kız arkadasına mı sordun ? yoksa kendi egonu mu tatmin ediyorsun ?

• soylenenlere gore 10 cm ve yukarısı tıp acısından uygunluk ödülü almış :))) kardesım sen boyuyla ılgılenme işlevsellıgını gelıstır yenı pozısyonlar ogren partnerını boyuyla degıl yapabıldıklerınle şaşırt bas gaza dostum ;)

Yükleniyor...