• Sor
  • Bence

Otobüste taciz edilen kızlar

Arada bir denk geliyorum bazı fordçu arkadaşlar otobüste bayanları taciz ediyorlar bayandan ters bir tepki olmayınca müdehale edemiyor tabi insan. Benim merak ettiğim şu bayanlar neden ters tepki vermiyor? Korktukları için mi duruma razı geliyorlar, yoksa bu durum onların da mı hoşuna gidiyor?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Hiç denk gelmedi böyle bir şey çok şükür ama insan o an tepki veremeyebilir tam emin olamadığı için ve çekingenlik de hat safhada olunca daha da sıkıntılı bir hal alır. Kötü bir durum. Bağırsan adam yalanlasa rezil olursun,bağırmasan kaçacak yerin olmasa daha da kötü. O yüzden en mantıklı olan şey bence bunu gören,fark eden başka birinin bayana yer vermesi.

Kızlar Ne Diyor 5

• ben otobuse bınmıyom:DD

• hayat sana güzel o zaman

• Öncekileri Göster
    • yani o şekilde kollarsan kendini tabi rahatsız etme fırsatı olmaz kimsenin keşke toplumun kafa yapısı bozuk olmasa da kimse kimseyi rahatsız etmese

• keske ama yapcak bısı yok:)

• her kıza yemez o gelsinde yapsınnn otobuste cıngar cıkarırım :D

• başıma gelmedi, şayet gelirse anasından emdiği sütü burnundan getiririm

• sonra kadın açık sırk askılı vs giydiği için yolluydu damgasını yesin dimi

• yok öyle bir durum sen bir tokat çak o herife bak ondan sonra nasıl çöker etraftakiler onun üstüne.

• kızına gore değışır.bazıları gerçekten çok korkak oluyo.sesını çıkartamıyo.ama bazı manyak kzılarda zevk almaya bakıyo.bnım başıma gelmedı ama gelse varya gücümün yetmıyceğnıde bılsem döverım,cırmalarım,elımden zor alırlar valla

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende bir kaç kez sahit oldum bu duruma adam resmen iş başında kadın ya olayın farkında değil ya da çekindiği için ses çıkartamıyor ben bir seferinde kıza yer verdim gözleri parladı sanırım çekingenlik ağır basıyor ama yapmayın hanımlar ses çıkartın o otobüste o şerefsizleri linç etmek isteyenler var ama sizden bir işaret gelmediği için harakete geçemiyoruz

• Aynen katılıyorum rahatsız oluyorsanız sesinizi çıkartın bakın neler oluyor.

• eden kızlara ne demeli arkaya doğru ittirdikçe ittiriyorlar :D

• Sadece kızlara yapsalar iyi banada yaptılar amk mağdurum aga ama net anlıyamadım yani :D yoksa dalacaktım adama

• Gay mıydı

• bi kere yanlıslıkla kızın arkasına yapıstım otobuste bildiğin tek vücut olduk yanıses cıkarmadı hiçbişey demedı rezil etcek diye korkmustum :D

Yükleniyor...